Bērnu dzemdēšana par spīti...
Kādēļ sievietēm ir stiķis dzemdēt bērnus par spīti...? Ko tās ar to cenšas panākt vai pierādīt...? Satiec kādu exdraudzeni un sarunā izrādās ka tā bērnu uztaisījusi bezmaz vai ar pirmo pretīmnācēju pēc šķiršanās -par spīti...!!! Tāpēc, ka Tu mani pameti... Nesaprotu, kam viņas ar to cenšas ieriebt... vai ko panākt...!edding Tā ir stulbuma augstākā pakāpe. Glupu sieviešu vēl daudz.
Edg A pie kā bērns tur vainīgs? Visdrīzak jau vaina tevī pašā ka negribēji bērnus.
Simfonija Sieviete nevar bērnu uztaisīt!!!Un dzemdēt nav izklaide.Tā vien liekas ka te darīšana ar psihiski garīgām būtnēm.
tiu
Nemuldi! Neticu gan. Sievietes bērnus drīzāk grib dzemdēt no izcila eksemplāra, nevis no kā pagadās!
Bet vēl drīzāk tās dzemdē bērnus tad, kad jūtas drošībā. Kad blakus ir vīrietis. Labs, mīlams vīrietis. Kas parūpēsies par viņu tad, kad pašai visas rūpes jāvelta bērnam.
selnija_ Negribas ticēt, ka kāda ir TIK stulba.
aroganis Kas tur ko nesaprast- parādīt, ka neesi vairotiesspējīgs tēviņš:)
edding
Tiu, nav tā. Cik nav dzirdēts, dzīvo kopā gadiem ilgi, tad piedzimst sīkais un šķiras.Stulbs, slikts vīrs esot bijis. Prasu, vai tad agrāk to nezināji. Zināju, bet.....
Ja sievietes vairāk piedomātu no kura dzemdēt, nebūtu pus klase bez tēviem. Tā apdalīt savus bērnus, šausmas!
draboss Kārtējā no pirksta izzīstā huiņa.
Tessa piekriitu draboss (2014-09-02 13:27) viedoklis
Jo9
Arī piekrītu draboss (2014-09-02 13:27) viedoklim
Nepamet sajūta, ka pacients ir izlaidis vizīti pie psihiatra un ir slimības saasinājuma fāze.
tiu
Edding, tādēļ papriekšu vajag apprecēties un tad ar steigu taisīt bērnus. Nevis dzīvot kopā gadiem pa tukšo. Lietu kārtība tāpēc arī ir tāda, jo tad vieglāk pieņemt jauno situāciju un salāgoties ar to.
A tavā gadījumā bērns izjauca lietu kārtību. Ienesa nemieru mājā.
Tiešām pusklase bez tēviem? Manos rados, draugos gandrīz visi ar tēviem. Viens tik ne. Bet tas izņēmums, kas apstiprina likumu.
Vinja_pasacinja Pavisam vienkarshi - gribas beernu un dabuu, dabas balss sauc:D
kokote Savādas Tev tās ex draudzenes- neko vairāk pie šitentā nespēju komentēt. Esmu sieviete (vismaz pašai tā šķiet, bet pie šitentā vispārinājuma sāku ko apšaubīt), bet nu nekādus "par spīti" attiecfību jomā savā mūžā neesmu praktizējusi. Kur nu vēl pēc attiecību izbeigšanās, tad parasti pastiprinās aizsardzības reakcija un kādu brīdi ieslēdzas "atšūšanas" režīms :):)
HRDS Man te dažu kurš "dzīvo kolbā" ir jaasarūgtina... Šī tēma ir izzīsta no dzīves diemžēl..!
VECA_PIEPE
Bijušās attiecības Tu izbeigt līdz galam neproti un ex draudzenes gadiem ilgi Tevi tiranizē, ik pa brīdi atgādinādamas par sevis esamību. Ar to viņām vēl ir par maz,... redz viņas arī bērnus sadzemdē par spīti Tev, sagulēdamas ar pirmajiem pretīmnācējiem- kā ar Tevi izšķīrušās, tā uz sitiena iemetas ta jebkura vīrišķa skavās, ka tik naskāk Tev ieriebtu!
Ir jau labi, ka vēlies justies vēl jo projām kā jauneklis,...bet ar nepieauguša puišeļa domāšanu savu jaunību nesaturēsi un ir pienācis laiks prātā pieaugt,...ar pārejas vecuma krīzi: vecs cilvēks ir palicis bērna prātā, ir iespējams cīnīties, ja sāksi saprast- šo tēmu esi uzsaucis emociju vadīts un viss ko šeit esi sarakstījis, ir tīrās muļķības.
Ta pareizāk sakot, Tu šito visu esi tikai izdomājis: sievietes Tevis dēļ ir zaudējušas galvu, nav spējušas Tevi aizmirst un visu turpmāko dzīvi, ko vada ne kopā ar Tevi,...dara visu iespējamo, lai Tev atriebtos. Šitā nav taisnība, šitās ir vecuma krīzes skarta onkuļa fantāzijas.
barss5 Neesmu gan manījis tendenci, ka šīs dzemdētu par spīti. Ir gan atsevišķi gadījumi, kad sievietei "aizkrīt ciet" uz sugas tēviņu ...tad ir gatava palikt viena, bet no tāda dzemdēt. Labu gēnu jautājums:)
Bellatrixa Daudz ko var izdarīt par spīti, bet man domāt, ka ar galvu tomēr būtu labi draudzēties. Kaut kā apšaubu, ka tas viss tikai ar nolūku radīt bērnu. Iespējamāks tomēr, ka pēc attiecību pārtraukšanas metas uzreiz kopā ar nākamo, ne īpaši domājot, un tikai tad tas bērns rodas. Tā kā Tev tai ķēdītē iztrūkst dazhi posmi no punkta "es viņu pametu" līdz "viņa metās tikt pie bērna ar citu" : )))
HRDS
:D uij ka piepe sacepās... :D Kas i ko... lasītais atgādināja pašas dzīvi... :D
Jē.... kā man patīk te bīdīt Tēmas par kurām vairumam netīk runāt un vispār vieglāk izlikties, ka tas viss izdomāts... :)
Rashela Es nedomāju, ka tas tā notiek. Es sliecos piekrist tiu (2014-09-02 13:09) viedoklim...
Lucy
nujau tu par traku laid,jau kuro dienu kanalizācijas nesaturesana iet vaļā.
Nav nekad nekas tik stulbs dzirdēts,bet dzirdot ko raksti te tu,tas var gadīties,ka tavas druškas ir tādas pašas uz galvu slimas!!
tiu
Hrds, "Kādēļ sievietēm ir stiķis dzemdēt bērnus par spīti...? " (c)
Kādēļ Tu lieto vispārinājumu un daudzskaitli? Pulka Tev tādu sieviešu ira?
Varbūt tu...
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 41) | nākamās >> |
