Dzimumu līdztiesība

Šoreiz vēlējos jautāt, cik līdztiesīgi esat vai jūtaties laulībā/partenerattiecībās?
Klasika ir tā, ka sieva kontrolē un noteic, kur ejat un ko darat, vīri vēl jo vairāk.
Tāpat vēlējos uzzināt to cilvēku pieredzi, kas dzīvo brīvajās attiecībās, vai tādas vispār attīstās, vai saglabājat kopābūšanas sajūtu?

Vivochka      Jā, jā, romij, tas jau sen zināms fakts, ka te OHO sēž tikai tās laimīgās un veiksmīgi aprecētās. Visām vīri naudas maisi un mīl viņas bez gala, un šeit viņas kavē laiku, kamēr austrumnieces taisa viņām pedikīru.(Nekā personīga, tikai pārstrādājusies)

dod_surp      Jollyroger

Nebūtu jākaro,ja pasaulē masveidā nebutu stulbu un agresīvu viriešu. Ceru,ka vienreiz visi suda veči sevi apsaus un paliks tikai jaukie,gudrie,iejūtīgie. Jo cilvēkam nav vajadzības no kaut kā aizsargāties,nav ne milzīga izmēra asinskāri dinozauri,ne citplanētieši,ir tikai stulbi veči.

romija_      Vivochka, a, kas neļauj pašai būt spējīgai un pelnīt? .... nauda ir tikai maiņas lieta. Tas kurš´ir ētisks pie tā paša nauda nāk. Vispirms cilvēkam ir jāsaprot, kas ir ētika un kas ir morāle.

Vivochka      romij, es jau pelnu pa 30 dienām mēnesī kā papa karlo, tikai ne kādu laimi no tā nejūtu. Bail tik ka prātiņš no tādas slodzes neaiziet ku-kū, lai gan trakiem esot labi.

barss5      dod_surp...ej pie daktera. Tu runā kā sešgadīgs bērns

SaintSin      Vīrietim jādara vīriešu darbi, sievietei - sievietes. Ja viens otram uzticas, tad viss ir kārtībā, jo par kontroli svarīgāka ir paškontrole.

limonija      Kaut kā nemaz vairs "nekrata" šīs lietas...Savs jaukums tai vienatnei - neviens mani nekontrolē, un man neviens nav jākontrolē - abas šīs lietas gana besīgas:D

dod_surp      Barss5

Kad vīrietim nav argumentu parādās parasti idiotismi..

Bikini      Kontrolēt, kur iet un ko dara, vai nu tiešām kāds ir tik naivs un domā ,ka var kontrolēt pieaugušu cilvēku ? Var un vajag censties kontrolēt bērnu līdz noteiktam vecumam, bet vīru vai sievu, nu nezinu. Man jau liekas ja savstarpēji tās attiecības ir normālas tad nevis ar kontroli jānodarbojas, bet gan ar savstarpēju rosināšanu un atbalstu, kopēju interešu attīstīšanu. Tas protams ir mans ideālais modelis :-)

riks      sieva kontrolē un noSAKA, kur ejat un ko darat. ne nu nosaka, ne kā. kur gribu, tur eju - mans ejamais!

agents      Kas tur var attīstīties? Ģimene ir vienīgais modelis, kurā kas var attīstīties - sieva, bērni, mazbērni... Bērni normāli var dzīvot tikai pilnvērtīgā ģimenē ar tradicionālu vērtību sistēmu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010