Kāpēc diskusijās cilvēki mēdz meklēt kašķi?
Neiet runa par dažādiem-atšķirīgiem viedokļiem, bet vienkārši, ka praktiski vienmēr atrodas kāds, kurš no tēmas izdomās vai izlobīs tādu absurdu, lai tikai kaut kā apvainotu pārējos vai kādu konkrēti no diskusijas dalībniekiem.Interesanti, kā lai nosauc šādu parādību, kāpēc cilvēki tā dara?
Nicks runa nevar iet, runa ir vai nav! es laikam meklēju kašķi :))
velies Neviens nemeklē kašķi...visi meklē savu taisnību......ko darīt ja taisnība katram ir sava, atliek sākt meklēt patiesību, kas derēs vairākumam......Apsveicami, ja no subjektivitātes pārejam uz objektivitāti! Neņem to visu tik tuvu pie sirds......uztver kā spēli un gūsi baudu no tā visa!!!...:)
jozolsen
Diskusijai-viedoklim ir jābūt ar argumentāciju un pamatojumiem..
Daudziem tas rada ļoti lielas grūtības,tāpēc izvēlas emocionālo bezatbildību..
Argumentācijai,pamatojumiem nepieciešamas zināšanai,faktoloģijai,loģikai, esošās vides izvērtējums...un utt..
neiet Varbūt varētu konkrētāk lūdzu, kas, kur, kad,ar ko, ko,kā?
av2
pirmkaart, nafig ssitik vienkaarss jautaajums jaauzdod , ibj, ANONIIMI ATKAL ? Nu iemesls tam ta kaads??????
Laikam jautaajuma uzdeveejs ....spogulii arii baidaas paskatiities....;(
jokapec Kašķi nemeklē, pats pielīp.
MrJones Neko konkreetu nevaru pateikt, ja neredzu pashu kashkji...uz kaadas baazes tas veidojies??
sandra111 minesu-varbut slikts garstavoklis?varbut tema aizskara?
Viirietis_V
Kāpēc?-Vot,tāpēc!
Vienkārši ir tādi cilvēki,kuriem nepieciešams kādam uzbļaut,noriet...ja Tu sēdēsi-tev uzbļaus-Ko sēdi!Ja tu stāvēsi,tev uzkliegs-Ko stāvi!Ja pavērtām acīm būsi,tad uzbrēks-Ko lūri!Ja aizvērtām,tad nokliegsies-Neguli-apzagšu.....Tātad Tu bolies vai snaud vai vienkārši raud,uz Tevi uzkliegs jebkurā situācijā!Tā vienkāršāk,tā ērtāk,nav jādomā-pat nav jālasa,kas rakstīts...var uzreiz sūtīt Daugavā noslīkt!
aroganis Vēlreiz atkārtoju- laimīgs cilvēks ar žulti nelaistās.
kokote Atļaušoc citēt Ziedoni, gan aptuveni: no kuras puses nauda ir nauda? vienam smaržo, citam- smird. Šis PA jautājums izklausās pēc kārtējā "caur marlīti cisātāja" (C) saradīts. Kur pie sakarīga jautājuma kāds kašķis bijis? Atsaucoties uz citātu: kas kuram ir sakarīgs jautājums? Manuprāt sieviešu/vīriešu (tievo/resno, jauno/veco u.tml.) "kā šķiras" nolikšana nelikviditātē un bārstīšanās ar vispārinājumiem ir vienkārši prāta neesamības demonstrējums un tur nespēju savu aroganci apvaldīt. Tieši tāpāt kā publiska izbļaustīšanās par veiksmēm vai neveiksmēm sexā vai partnera apspriešana man šķiet tā cilvēka paščieņas neesamības apliecinājums.
solveiga23 Tāpēc,ka nav viedoklis,kuru prot argumentēt.
ankoridzha Vai vienmēr sava viedokļa izteikšana ir laistīšanās ar žulti? Dažiem ir, bet tas atkarīgs no iekšējās kultūras. Mani pārsteidz uzskats, ka publiska veiksmju vai neveiksmju apspriešana tiek nosaukta par pašcieņas neesamību. Vai tad kāds šeit publisko vārdus, uzvārdus un personas kodus?
marselis
tads cilv.tips(daba)-, fiziologiski tendets (biokimija , neiron.sasaist.celos), psihiska organizacija, refleksija,
ness sevi negativo,tada veida komunicejot ar arpasauli.
Tos viegli atpazit,visvieglak prognozejams uzvediba
viegli ar tiem manipulet, iespaidot,
-,radosais ,apmaciba ,aktivitate parasti minimuma,
vitala trukums , staigajosa problema pasiem sev,nelaimigas butnes.
Ta nav velme izklaideties,laika nosisana utl. (izklaides veids , kvalitate nosaka psi.strukturu-,caur velmem,prioritati,refleksiju).
Ta nav gudribas vai zinasanu reprezentesana-,(zinosais zin,ka jebkura komunikacija ness pozitivus rezultatus pie pozitivas attieksmes).
Vai var atrast man teiktam pamatotu logisku noliegumu-,???
marselis
ps.-,jebkura uzmanibas fiksacija...,savas uzmanibas veltisana apkartejiem (seit rakstitam tekstam),veido reflektivu sasaisti (biokim,psih.) objekts-subjekts,ka komunikacijas(attiecibu) formu (seit vardisko),
kura (objekts-subjekts komunice) notiek sevis reprezentesana-,ti.,ieksejas dabas,butibas parnesums uz aru (refleksija-,ka sevis atspulsgs).
-, parasti izmantojot 3 pozicionesanas,tipu veidus -,1.vienaldziba,ka nenoteiktiba,nenozimigums,neieinteresetiba,peleciba,bezviedoklis,nezina,emocionalas trukums,latensts,viduvejiba, utt.,2 ar negativo tendenci-, kurs censas atrast noliegumu-,pretmetu,dalijumu,mortido,ekstraverto-,suicidalais tips utt.
3-,ar pozitivo-,atrast sasaiti,lidzibu,dzivibu,milestibu,vienotibu,libido ,izverstais-intraverts.....
utt.,utt.,
selnija_ Konfliktus meklē cilvēki, kuriem vajag tādā veidā ""tvaiku nolaist"". Diskusija ir viens no variantiem, kur vairumā sapulcējas tauta ar šādu vajadzību.
Torpedo sievietēm parasti dzīve ir garlaicīga, jo viņas "neinteresē ne hokejs, ne rokasbumba". Un tas princis, ko viņa jūtas pelnījusi arī ne cik gadus kkur kavējas, tad nu laika īsināšanai vēlas vnk pakašķēties virtuāli, jo reālājā jau parasti nav ar ko, lai vismaz kkādas emocijas ieviestu savā garlaicīgajā dzīvē
skabarga šeit, iekš oho var kašķēties droši ,reālajā dzīvē ..par tādiem uzbraucieniem viens otrs PA MUTI ATRAUTOS..
Ananda_A Protams, ja cilvēks vēlas runāt vienīgi par sev sāpīgu tēmu, piemēram-dzimumdziņu, bet kāds no malas jaucas ar futbolu, rokasbumbu, baletu, kino un reliģiju; kā to vispār var izturēt... Tas nav kašķis, bet gan konsekventa visu šeit esošo vai kāda konkrēta īpatņa apzināta piespiešana lūkoties uzbrucēja virzienā. Ja viņu visi ignorē, atliek vien izmisīgs bļāviens:"Ei, jūs tur āmurgalvas,te esmu ES(pasaules naba), skatieties uz mani... pēc principa-Oskar neķer lašus, ķer mani!:DDD
KlusumsL5 Tā runā, ka tie esot mazvērtības kompleksi, kas liek "uzbraukt" otram, lai jau pats/-ti sajustos labāk. Bet citi to dara aiz garlaicības... neprotot būt interesanti citiem
lietuviete1 Kašķīgi ir seksuāli neapmierinātie - diagnoze. :-) nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 26) | nākamās >> |
