Kur rodas egocentrisms ?
Kur rodas cilvēkā egocentrisms, empātijas neesamība, centrēšanās uz sevi - viss ap un par mani ? Tāds nesaprot , ka viņā pašā ir iemesls savu attiecību problēmām vai vispār to neesamībai .
Erosa
13:10 pateica to, par ko jau sen klusībā smējos, vien negribējās tādēļ komentēšanas iespēju tērēt:))
nezinu, kuru personu apriet dota pavēle šoreiz, bet problēma aktuāla, un abiem dzimumiem, btw. Kas netic, paskatās fb, instagram-"viss par un ap mani", retais/retā atšķiras ar labu mentālo veselību un liek attēlus, kuros redzams draugu lokā. Tad gan aktualizējas jautājums, vai visi bildē klātesošie tikpat kaismīgi tiecas pēc lētas popularitātes kā posta avtors/-e.
Pavalgs
Tu nju gan pajautāji !!!!!!
Kristīgā baznīca to dēvē par grēku.
Austrumos par karmu
Es to dēvēju par EsManManīšiem
p.s. Ja sanāk laika, un vēl ir prasme lasīt ( musdienīgs arhaisms ), palasi OSHO ( daudz grāmatu pieejamas publiskās biblotēkās, bet........laba grāmata jātur pa rokai, zem spilvena ;-))) ), OSHO, samērā vienkārši un saprotami izskaidro, no kurienes tas vis cilvēkam rodas, attīstas, ij t.t.
Quiedadesso
"Tāds" patiešām nesaprot un nespēs saprast - viņš tāds ir izveidots, bērnībā ir ticis izmantots kā "kompensātors" kādam no (ar savu dzīvi neapmierinātam) vecākiem, visticamāk bijis vienīgais bērns ģimenē.
Tādus cilvēkus ir grūti vainot, jo viņi patiešām objektīvi nespēj redzēt savu situāciju no malas - problēma bez psihoterapijas nav atrisināma, bet par cik cilvēks pats problēmu neredz... ja vien nepiedzīvos spēcīgu krīzi... ļoti spēcīgu.
<< iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 43 (kopā 43) |
