Identificēšanās ar pasaku tēlu
Vai jūsu draugu lokā arī ir kāds, kurš domājas esam galvenais varonis no kādas populāras filmas?
LaskovijMerzavec
"Ja par enerģijas ieguvi. Varbūt vēl gatavu shēmu, vai pat ģeneratoru uzdāvināt? Kas grib, tas atrod."
Tikai neviens nav atradis, cik prozaiski, bet tā vienmēr ar sazvēristības teorijām, kad praprasi, kur ir, tad sākas nākošā.
Un tie muļķa parazīti dedzina dabas gāzi, tā vietā lai palaistu klusiņām free iegūšanu un peln;itu, pelnītu...
AivarsN
Tie kuri atraduši, tie lieto un jau ļoti sen. Liekas nepatikšanas nevienam nav vajadzīgas.
Tieši tāpēc jau neko tādu nekad neļaus ieviest, jo uz tā neko nopelnīt nevar, tāpat kā nevienu nevar turēt atkarībā. Vai tiešām to tik grūti saprast? Kāpēc ASV oficiāli patentēja magnētisko ģeneratoru? Ja nemaldos, jau 5 gadi pagājuši, kāpēc nav ieviests ražošanā? Bet elementāri! Pārāk daudz spečuku jau vairākās valstīs to gribēja patentēt un savādāk to sērgu apturēt nevarēja, kā vien patentēt pašiem, lai nedotu iespēju to izdarīt kādam citam. Ir vēl vairākas citas tehnoloģijas, kuras paklusām apgādā ar enerģiju atsevišķus ciematus un pat nelielas pilsētiņas. Ar vairākiem kilovatiem sarežģītāk, bet lai tikai apgaismotu māju un uzlādēt mobilo, to var izgatavot katrs puišelis, paskatoties tās pašas Youtubes video, ja vien prot dažus vadus salodēt un no kāda veca rādžiņa trafu pievienot pretējā virzienā. Taču mūsdienu cilvēkiem ir tā izskalotas smadzenes, ka katru sīkumu drīkst iegādāties tikai veikalā gatavu. Turpretī vēl pirms pusgadsimta, skolas puišeļi patstāvīgi radio aparātus izgatavoja. Mans tēvs to esot paveicis jau 8 gadu vecumā.
LaskovijMerzavec
Un pat nelielas pilsētas un protams, ka neviens to nezina un parazīti neredz. Kāds optimistisks naivums.
Nu internetā no augļiem iededzina lampiņu. Bet mē nepatērējam mini daudzumu un elektriskai plītij ar konteineru būs par maz.
Radio, neaizmirsti, ka lai darbotos ir nepieciešama kaudze enerģijas lai sara;zotu radio viļņus.
rokons
IEBILDE 13:48
Motorola nav nekāda sakara ar šodienas GSM sistēmu.
PSRS laikos bija radiopavadišanas trases gar lielo autoceļu malām, kas nodrosināja auto braukšanas laikā zvanīt pa telefonu no auto iekārtota radiotelefona. Skandināvijas valstis un Somija vienojās par NMT mobilo sakaru sistēmas izveidošanu, uzstādot anteku tīklu gan gar autoceļiem, gan pilsētās ar pietiekamu iedzīvotāju blivumu. Sistēmu radīja un ieviesa Ericson un Nokia.
GSM parādījās krietni vēlāk, bet bija krietni efektīvāka, kaut prasīja blīvāku antenutīkluun ātrdarbigākas sakaru centrāles un bāzes stacijas.
PSRS visaugstākie sakaru vadoņi bija nepatīkami izbrīnīti par NMT sistēmas labo darbību, ko viņiem demonstrēja Somijā Nokia pārstāvji. Un tā nav preses pīle. Zinu ko rakstu
Piparkuka
Vismaz kaut ko paklausieties un interesējaties:
https://www.youtube.com/watch?v=PVCpqobBqO8
Ne jau velti mums aizliedz ceļot, attiecīgi- aizliedz izzināt un pētīt, atklāt, redzēt. Nekas...
AivarsN
Nevaru paskaidrot, kāpēc ir dažas izredzētās vietas, kur izmanto autonomo elektroapgādi. Iemesli var būt atšķirīgi. Maz ticams, ka slēgta kopiena Šveicē un no civilizācijas nošķirts ciemats mazattīstītajās valstīs, kuri izmanto pilnīgi atšķirīgas tehnoloģijas, būtu liekami vienā plauktā.
Par augļiem zinu un tam ir tikai nozīme kā eksperimentam. Taču jau Tesla izskaidroja, ka visa mūsu planēta darbojas kā mūžīgais dzinējs, jeb bezdegvielas ģenerators, kuram ir iespējams pieslēgties dažādos veidos. Ne tikai starp zemi un atmosfēru ir atšķirīgs elektriskais lauks (atmosfēras elektrība).Pat starp netālu esošiem sazemējuma punktiem ir atšķirība par vairākiem voltiem. Tas ir kā akumulators ar ļoti daudzām sekcijām. Atliek tikai atrast pareizās klemmes. Tas gan ir tikai mans pieņēmums, kuru vēl nav bijis laika pārbaudīt dabā, bet tieši tām āderēm, jeb enerģijas starojuma zonām, vajadzētu būt ar atšķirīgu elektrisko lauku, jeb pozitīvās un negatīvās. Nav jābūt ekstrasensam, lai ar rīkstīti, svārstu, vai divām 90° leņķī saliektām stieplēm tās atrastu. Ir vēl kosmiskā starojuma zonas, kuras pārklāj zemi, veidojot precīzus, vienādus kvadrātus. To noteikšanai vajag speciālu rāmīti. Izmēģināju, strādā. Un kā vispār modernā zinātne, vai visgudrā medicīna var izskaidrot, kā šī diagnostikas sistēma strādā? Kā tās divas stieples(antenas), palīdz cilvēkam ne tikai atrast visdažādākos pazemes objektus, bet pat ar 1m precizitāti, noteikt to atrašanās dziļumu? Ar šo metodi var noteikt, kur izdevīgāk rakt aku, cik dziļi vajadzēs rakt un vēl pārliecināties, vai neuzraksies kādiem kabeļiem, vai meliorācijas atzaram. Modernie aparāti var atpūsties. Ja nu slinkums tam visam burties cauri, tad pavisam likumīgi var pieslēgties elektrotīkla 0 vadam, otru paņemot no kārtīga sazemējuma, vai pat apkures sistēmas caurulēm. Lai nebūtu pašam jāķimerējas ar tīšanu, var paņemt trafu no kādas vecas elektro ierīces, lai palielinātu spriegumu. Ir spečuki
LaskovijMerzavec
Haizivis pat redz elektrisko microoizladi, Neviens tachu nenoliedz, ka pasaulee visur ir magnetisms un elektriba, tikai to neviens neprot apvienot pietiekošā daudzumaa, kas ir nepiecieshams lai kko nopietnaku par led spuldziiti darbinatu.
Ar tiem autonomiem ciematiem ir kaa ar Nefiju, esot, tik nekadi neatrodas, meklee kur gribi.
AivarsN
Kāda izlāde keramiskām meliorācijas caurulēm un kāpēc ar kājas piesitieniem var noteikt cik dziļi atrodas ūdens ādere, vai cits meklējamais objekts? Pats neticēju, tāpēc pārliecinājos ka strādā.
Te viselementārākais ,,mikroizlādes" ieguves veids, pat neņemot vērā nekādas starojuma zonas.
https://youtu.be/jRPitBahnxU
Erosa
identificēšanās ar pasaku tēlu-ceļš pretī savai bojāejai
nja, protams, galīgi vesels (fiziski, sociāli, mentāli) cilvēks spēs izravēt sava slimīgā romantisma iedīgļus, pirms totāls vājprāts pārņems viņa Cieto Disku Procesorā liekot izpildīt smieklīgas darbības jēgpilnu un jā, ienesīgu :) vietā.
bet ja cilvēks a priori nav īsti vesels, un likumsakarīgi reālā dzīve nesniedz piepildījumu... tad šie faktori viens otru nemitīgi ierosinot veido to, ko medicīnā sauc par burvju loku
<< iepriekšējās | Atbildes 81 līdz 89 (kopā 89) |
