Jo laipnāka attieksme tiek pausta, jo nelaipnāka attieksme tiek sagaidīta kādā noiepazīšanās vietnēm

Precedenta un izskaidrojuma tam nav. Viss gluži pretēji. Mūsdienu veselā saprāta domāšanas un abziņas fenomens. Super! Tik pat labi varētu arī pat neatbildēt neko, ja gadījumā nav ko teikt, vai, ja neko nemeklē. Bet tā lai nebūtu lieki novadīta diena un pati būtu kārtējo reizi paēdusi, ir jau kaut kas tam visam jāpieskaņo vēl klātan pēc izjūtām ... Vārdu sakot, lai vilks būtu paēdis, un kaza atkal kārtēj reizi dzīva, un otrādi Otrādi ir tā, ka pa tiešām rūķis meklē māju, bet savukārt, māja atkal meklē rūķi, bet (zeme ir apaļa), un māja ir atkal zmei apakšā kur rūķa nav! Kā jūs formulētu šādu nekorekto attieksmi, vai nu attiecības caur neordināru attieksmi kuras jau iesakņojušās agrīnā stadijā un aizgūtas skolās vai nu kādās citās iestādēs? Vai nu tik tiešām abdauzīti, truli paši tādi esam mēs?! ... Nu diez zin vai šeit ir ģimene gan pie vainas, drīzāk jau gan (pats un paša spoguls tajā)!

Chris1986      Tas tāpēc, ka nav laimīgu cilvēku. Ir tik tādi, kas to nezkāpēc kādu brīdi patēlo. Cilvēki pēdējo reizi laimīgi bija bērnībā, kad nebija nekādu rūpju 2023-01-24

Pticka      viss, kas man iekrita acīs bija "klātan" .. rēcīgi :D 2023-01-24

Beretta      man uz šo ir tikai viena atbilde, tā dziesmiņa no multenes, kurā dzied par to, ka suns kož tik tad, ka tam suniska dzīve

https://youtu.be/fgVbSwCaAY0

Man liekas, ka nejauceņi vienkārši ir ļoti bailīgi, viņi vienkārši savā dzīvē ir pamatīgi norāvušies, piemēram, kā sazīmēju tad viens oho nejaucenos ir ar iesloddījumu vietas pieredzi, viņu laikam visi tur sita, līdz iemācījās pirmais "iekost", tā nu arī cilvēks iet tālāk ar savu rūgto pieredzi pa dzīvi kožot (un te to var anonīmi).
2023-01-24

miers2      Iepazīšanās vietnēs laipna attieksme man liktos vispirms aizdomīga. Normāli ir paust attieksmi ar humora notīm vai ar bik piesardzīgu pieskaņu. Varbūt iesākumā pietiks ar parastu pieklājību, ja vien uzreiz nekas nekrīt uz nerviem :)
Lai nu kā , bet temata pieteikums Raivim ir riktīgs biezpiens - cepuri nost , kuri no tā visu saprata.
2023-01-24

Beretta      Raivis_1977
Tev taču ir kaķis un tas ir tik jauki.

Un padomā par tiem, kas kož, viņiem patiesībā ir tik sūdīgi, viņu pieredze ģimenē, skolā, darbā - būt pazemotam, noniecinātam, salīdzīnātam. Šādi cilvēki ir ļoti atkarīgi no citu personu viedokļa,viņi cenšas izdīkt citu atzinību. Vārdu sakot, nelaimīgie, kurus vienkarši ignorē.
2023-01-24

Ineta      man gan nešķiet aizdomīga laba attieksme . tas ir liels pluss. Laikam esmu Mirtas tantes dvēseļu radiniece.
Bet tālāk bez īstā vārda, uzvārda, sejas atklāšanas tāpat nekas nenotiks
Nez, ir tādas, kuras sazvanās ar anonīmajiem? Kāpēc puiši tik ļoti spiež uz sazvanīšanos, pirms atklājuši vārdu, izskatu?
2023-01-24

Beretta      Ineta
Ir tādas, kas sazvanās ar anonīmajiem, es tāda esmu, nu pasaka man vārdu, bet kāda garantija, ka tas īstais> neklātienes identifikācija neprasu, piem, lai pārskaita uz manu kontu 1 centu (bet šajā gadījumā zinās arī manus datus) vai neprasīšu videozvanu ,kurā lūgums turēt sejas līmenī savu pasi.
Bet zini ko? reizēm atsūtīto numuru vērts iemest google, un Tu neticēsi, bet var atklāt pietiekami daudz info, un pilnīgi legāli.
2023-01-24

jozolsen      Domāt ir pagrūts process.Tur vajag zināšanas, intelektu, smadzeņu puslodes darbināt un utt.
Kādu noķēzīt,nozākāt to jau pamatskolas pirmajās klasītēs apguvām (ar bērna acīm, barā). Tam daudz prātiņa nevajag..
2023-01-24

Chris1986      Ja pareizi sapratu, tad Inetu un Berettu, ar viņu anonīmajiem profiliem te gāž apkārt pielūdzēju bari, kas samīlas jau vnk viņu satriecošajā intelektā, nemaz bildi neredzējuši :D 2023-01-24

Agata_Kristi      Tāda attieksme ir raksturīga sabiedrības zemākajam slānim. Jo tie ciena(baidās) tikai tos kas viņiem iedod pa muti vai ir no tā atkarīgi (piemēram rupjš un nelaipns priekšnieks darbā). Viņu primitīvajā alu līmeņa prātā - laipnība (un vispār civilizētas savstarpējās attiecības) ir vājuma pazīme . Tātad zīme ka pret to var slikti izturēties , pazemot. Tas novērojams arī vietās kur ir nekvalitatīvi , zema līmeņa pakalpojumi. Tur personāls tā izturas pret laipniem klientiem. 2023-01-24

Chris1986      Vaī, pati Burkas k-dze ieradusies! 2023-01-24

VendijaS      Ar laiBnību vien ir par maz. 2023-01-24

dabasmiilis      Nu visi tik nogribējušies un nogribējušās, ka nekam citam laika neatliek... Tā ir ar tiem iepazīšanās saitiem.

Es to secinu pēc personīgās pieredzes, kad vēlos vienkārši papļāpāt par zinātni, par kosmosu un smilšu pilīm, bet manā virzienā lidinās šķīvīši.
2023-01-24

dabasmiilis      Interneta fenomens, kad katrs seštjorka sajūtas kā supermens.
Dzīvē pat acīs nespēj ieskatīties, kur nu vēl muti atvērt, bet netā visi vareni, diži un vēl sazin kādi...
2023-01-24

av2      Gruuti pateikt. Man jau sskkiet,nee, esmu paarliecinaats , ka laipniiba nekad nevar buut slikta. Un nav svariigi, vai nettaa, vai uz ielas. Neesi cuuka, un pasaule smaidiis tev arii. Viss. 2023-01-25

Beretta      Chris1986, labrīt!

Tu saprati nepareizi.
2023-01-25

Jason      Kārtējo reizi jājautā: autor, kas Tev tur noticis? No tēmas apraksta nekas nav saprotams.
Ja problēma ir tajā, ka kāda noraudzītā dāmīte pasūtīja, ņem vērā divas lietas - 1) ar gaušanos un īdēšanu simpātijas neiegūsi, 2) uzlabo valodas stilu un pareizrakstību.
2023-01-25

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu