Garlaicība un nekā interesanti saistoša

Neesmu šeit ikdienas apmeklētājs, bet ar vien, kad iegriežoa
Man vienam tā šķiet, vai citiem šeit ir interesanti?

TikaiTu      Esmu vienīgā kura nevar uztvert šī vēstījuma jēgu? 2023-03-12

Katra      Jā, citiem ir. Eji prom! 2023-03-12

DartaCC      Nevar gan, jā! Vai kāds ierosina kādu sakarīgu tēmu? Tik gaudas un ciešanas un vainīgo meklējumi. 2023-03-12

Raivis_1977      Dzīve nekur nekad nebūs gana interesanta. Neesmu neko tādu dzirdējis ...
Viss var ātri vienā brīdī apnikt pat jebkur ...
Pat arī visus tos kuri bija reiz aizbraukuši nu te netālu uz eiropas kādām no valstīm kā Zviedriju, Holandi, Angliju ātri vien pēc diviem gadiem atgriezušies atpakaļ.
Kāpēc atbrauca neko nestāsta, tik vien kā laiku pazaudējuši. Jocīgi!
2023-03-12

elma      Reizēm mēdz būt interesanti! Reizēm garlaicīgi! Kā jau dzīvē! 2023-03-12

TikaiTu      Atkal Spodrim besis 😂. Laikam sen neviena nav vedusi viņu pusdienās 🤔. Ehhh, kā čalim atkal neiet. 2023-03-12

dalay      atrodi veidu kā nosist laiku citādāk, dari to kas tev patik tad bus neviis garlaiciigi, bet varbut atradisi nodarbi sev taa -nesezhot vislaik internetaa. 2023-03-13

Marshall_      kādu vidi pats sev apkārt izveidosi,tā arī jutīsies 2023-03-13

PatiesibasKalns      Man garlaicīgi, bet tu vainīgs.
Satura te protams maz un galīgs sūds, bet zini šķiet te arī visādi žurnālisti, rakstnieki un dažādu nozaru speciālisti nāk smelties iedvesmas.
Nereti pēc informatīviem un vairāk kā 50 vārdu rakstiem medijos kaut kur kaut kādas atgremotas domas un idejas tomēr arī šie profesionāļi atvemj. Un kā man šķiet tieši no oho.
Varbūt kļūdos savā paranoiskajā prātā, bet nu visādi brīnumi dzīvē saskatāmi.
Psihologi bez attiecībām, resni ārsti, menti kas šņauc dārgākos no sūdiem, "godīgās" maukas un vēl visādi Latvijas dīvaiņi. Tie stāsti tik daudz un tik absurdi.

Bet Tu pats! Parādi kā radīt sakarīgu saturu un galvenais izklaidējošu! Vai ej skaties youtube galu galā iepazīšanās portāls nevis kaut kāda performances lapa.
2023-03-13

bingooo      Un ko?! Ir.....! 2023-03-13

rokons      Kam ir, kam nav. Gaumes un interešu lieta 2023-03-13

eel86      Izskatās ka te daudzi ir strādājuši Papes un piepes fabrikās,tad
ar kādiem īpašvārdiem viņus var raksturot,vai ir šeit kāds īsts latvietis kurš pateiks?
2023-03-13

av2      Pzg, a kaa mees kaadreiz vispaar bez Interneta dziivojaam, vienkaarssi ...vaaks bija, a ? 2023-03-13

Vaukskis      Ne Tev vienam tā šķiet!Garlaicīgi cita starpā šeit ir ir ne tikai satura, bet arī interešu nesakritības, zināšanu trūkuma dēļ. 2023-03-14

dabasmiilis      Ja cilvēkam ar iztēli švaki, tad viņam būs garlaicīgi vienmēr un visur! Sēdēs kājas un rokas sakrustojis un gaidīs, kad kāds izklaidēs!

Jāmeklē intravertie biedri, tiem nekad nav garlaicīgi, vienīgi viņiem garlaikots kolēģis nez vai ies pie sirds, jo vilks viņus tikai uz leju.
-Man personīgi nekad nav garlaicīgi - tik daudz interešu, bet laika maz, lai visām pievērstos un savu zinātkāri apmierinātu. Vajadzētu vismaz 48h diennakti garu, lai vismaz kaut ko paspētu.
2023-03-14

Murmulis      No katra portāla var kaut ko paņemt. Kas ir vienā, nav otrā. Bet sēdēt tikai šeit, bez kādām citām interesēm, aktivitàtēm, tiešām var palikt garlaicīgi. 2023-03-14

Agate24      Ir šeit garlaicīgi. Es arī tā domāju. 2023-03-14

Raivis_1977      Nu dzīvo tikai šodienai. Kā jau citi to dara. Atnāc, ielūkojies tikai tikai šeit!
Ja nav nekas sakāms tad nesaki, labāk nesaki neko .
2023-03-15

Vaukskis      Interesanti gan!😮Pats esmu introverts un man nav tā, ka nesametās garlaicīgi, laikam atkal izceļos citu vidū!😏Man pat patīk ekstraverti kolēģi, jo uz viņiem ir ko paskatīties un paklausīties, tikai ātri var kļūt par daudz!🥱 2023-03-15

fargo      priekš manis, oho šarms ir vietnes komplektā... kompleksās pusdienas, ka jaunība sporta nometnē, viss kopā - dg, pa, komentāri.
manu gleišeru, tēlaini runājot, sadauzīja un nogremdēja kovids, precīzāk cilvēku attieksme pret to, ko valdība, vara, megabizness, patvaļa var izdarīt ar pilsoni un pilsoņa attieksme pret savu personisko brīvību.
priekš manis, parāk liela daļa dīķa iemītnieku devalvēja sevi. pat ja tur un te saskaņas nebija, tad tomēr vairumā parādību un attieksmes pret pasaule šī saskaņa... teiksim, kopīgs pamats vērtības, tas bija.
tā vairs nav! mazliet laika paejot, es zinu, ka es ne tuvu neesmu viens šajās izjūtās un novērojumos.

kā attiecības ar maniem draugiem no pagatnes, kompāniju, kas mūs interesēja. kādā brīdi vairs nav nekā kopīga. nav saskarsmes punktu nevienā būtiskā jautājumā. vērtību sistēma ir tiktāl prom, ka pār izveidojušos plaisu viens pats cilvēks, vai pat vairāki... vairs nevar pārmest ne virvi, ne mazu savstarpējas attieksmes tiltu tālākai komunikācijai.

tā ir tiešām globāla parādība. it kā ejot laikam arvien vairāk uz beigām, cilvēki pievelkas tiešām tam, kas ir viņiem būtisks. neitralitātei vairs neatliek vietas gandrīz nekur.

tas ietekmē visu saskarsmi. spēju piedot kādu asumu, toni, attieksmi, kas jūtama starp vārdiem... kā neieliktas pieturzīmes vai neparādīti emodžiji.

attālināšanās turpināsies. jo iemesli šai parādībai nav rimušies, kur nu vēl apklusuši, tie tikai eskalēsies pie katra nākamā sociālās segregācijas cikla. jautājumi, kas šobrīd pasaulē izraisa sabiedrisko pilsoņu karu šeit itkā aiztuēti ir caur tādu kā varbūt ziemas stikla puķu aukstumu. bet viss nāks un tikai padziļināsies.

tāpēc arī pat šādā mazā oho universā zūd saikne uz normālu, pat ja dažreiz piparotu konfrontāciju. ir izvairīšanās. tas ir dabiski.
2023-03-15

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu