Minjets pirmajos 3 randos
Fargo manaa DG iemeta domu ´´tu viņu seksuāli vnk neinteresē. jo ja tu viņu uzbudinātu, viņa nevilcinātos tevi novilkt slīpi, tu sen būtu dabūjis minetu. pēc kāda laika otru un šķiroties vēl vienu.´´ Tad nu jautaajums - taisniiba? Cik pirmajos randos? 3? 5? 33?
Optimiste
Man, ja pirmajā randiņā piedāvā sex, tad otra randiņa nebūs! Un smieklīgi te lasīt tāda fargo un vēl daža laba teorijas...
Uz pirmo iet paskatīties, iepazīties, parunāt... atsakos arī bučoties...un tad vīrietis parāda savu patieso attieksmi :))
Neesmu ne vecmeita, ne zilzeķe,ne svētā... :))
2025-05-29 20:19
DanaL
Optimistei +++
Beidziet fantazēt. Kāds minets pirmajos randiņos, un vēl ar svešu cilvēku??? Onkas vienkārši par daudz porņukus saskatījušies, varu saderēt, ka nevienam te nekas tāds nav bijis, nestāstiet.
2025-05-29 22:39
Chris1986 Piekrītu DanaL - un tiek krāni netīri pa visu dienu sasvīduši un apčurāti - smird kā elle - nesaprotu, kāds tur kaifs :( 2025-05-29 23:15
siikaa16
18:49
siikaa16 neko šeit nemeklē. Arī ja pirmajā randiņā atsaka seksu seko randiņi. Viss atkarīgs no cilvēka.
2025-05-30 01:56
av2
Katram sava pieredze, un katram tas ir ok, kas nu patiik, kas nu nee.
Bet kategoriski pateikt te , jus ko visi te , galiigi pornnukus saskatiijussies .....nu ir jaabuut , hmm, kaapeec domaa, ka tavs viedoklis ir citiem buutisks , pareizaakais KAUT 1 % ? Nulle, taa ir iisteniibaa , kaada kaadam dalla, ko katrs dara pirmajaa randinnaa. Ir taa, un taa, un arii taa, un ir OK tas viss.
Par to higeenu. Normaals cilveeks uz arii pirmo randinnu tiessaam sagatavojas, un ierodas tiirs, smarzziigs utt. Vismaz es nestaados prieksssaa iet uz pirmo randinnu...peec smagas darba dienas....lai iepaziitos. Vispaar, uz randinniem eju lloti reti, llloti lloti reti , nav vajadziibas . Un tad arii ...tikai ar cilveeku, ar ko jau buutiibaa esmu iepazinies sen dienas onlinee.Runa iet par ntajiem meeneessiem , vai pat gadiem sarakstes . Esam izrunaajussi visu, un par visu ko , bez jebkaadaam aizliegtajaam teemaam. Satiekamies lai...saprastu, vai arii reaalajaa dziivee ir tas kliksskis reaals, ne tikai onlinee. Un ja ir, tad kaads var buut jautaajums, vai buus, vai nebuus sex ... Taads jautaajums pat nepastaav.
Un veel. Juus laikam te skraidat pa randinniem ar nepaziistamiem , naturaa vakar onlinee iepaziitiem, svessiem daudz....un tad pirmajaa randinna ko daraat? Apmainaaties ....pases datiem, bankas izdrukaam, vai ko ? Gandriiz nerunaajot, nepieskaroties viens otram pat ar pirkstu galinniem...seezzas skataties tizlu filmu kinoteaatrii??
Ta labi , man tak vienalga :)) Kaa jau teicu, katram savas idejas, un manas arii ir vispareizaakas tikai man, un cilveekiem ko satieku.
2025-05-30 02:16
elsa tev tas nedraud arī pēc 10 ra(u)ndiem, atslābsti! 2025-05-30 08:32
fargo
22:39
es nekad neesmu ne rakstījis, ne arī domājis, ka ir jāsūkā pirmajā randā. 15 gadus atpakaļ vai tagad. pirmais rands ir kafijai un paskatīties vai nav kroksis.
svimpis pagriež manis teikto tā, ka nebūtiskais ir galvenais, palaižot garām manis teikto, ka viņš madāmu vnk seksuāli neinteresē. bet tas var būt nepatīkami, tāpēc novirzīt izteikto domu no tās būtības un hiperbolu ir emocionāli izdevīgi.
jo būtiskais ir tas, ka svimpi satikusi, madāmai ļoti ātri jau bija vienalga par svimpja pūliņiem palīdzēt, viņa jūtām un ievēro, ka viņa uzsāka konfliktsituāciju ar attiecību noskaidrošanu. viņas to parasti dara ar iemeslu izbeigt attiecības.
daudzi vīrieši nemaz nav piedzīvojuši reālu erotisku mīlestību. tāpēc, viņi tic, ka draudzene vai sieva ir auksta kā zivs, viņai pupi jātirina un jālaizas pa stundai, lai vispār slapja sāktu kļūt. nē! problēma nav ne vienā, ne otrā kā tāda, bet tajā, ka vīrietis viņai ir seksuāli vienaldzīgs. daudzi vīri to vnk nesaprot, jo nav pieredzējuši nekad, neko citu. un pēkšņi ir šokā, ja perimetrā parādās misters 2.10cm ģirts un sieva pēkšņi izrāda dzīvu interesi par jauno briedi, zviedz par jokiem pa pusi pagasta un pēc deviņiem mēnešiem vīrs ir pārsteigts par jaundzimušā acu krāsu un vaibstiem.
2025-05-30 08:46
Roksana
viss ir atkarīgs no mērķiem. ja dodies satitkties dēļ sex, tad kāpēc ne pirmajā randiņā? man nav tik daudz laika, lai kafiju dzertu un vēlreiz tiktos :D
man piemēram arī ar vīru bija pirmajā randiņā.. ko tur liegties, ja abiem kārojas :)
vnk ar minetu vien nepietiek, lai būtu nākošais randiņš, džekam vajag iespringt :D
2025-05-30 09:45
True DanaL man ir bijis pirmajos randiņos, bet es neuzstāju. 2025-05-30 10:18
TikaiTu 23:15 Krisīt,un daudz tev tādus krānus nākas apmierināt? Ja jau tik sīki zini kādi viņi ir? 2025-05-30 12:15
etc Eiropu zinu, Ameriku zinu, a minets - tas ir kur? 2025-05-30 12:32
Epifanija Mdā, grūti tiem, kuri sievietes nespēj apmierināt gultā, risks iekulties ragos vai sieva pat izrādās mauka, vajag mazāk dzert! 2025-05-30 13:41
jozolsen
Kas tik nav bijis seksā tajā pirmajā randā ar ohojietēm..
Nestāvošiem un puritānēm pat sapņos nav rādījies..
2025-05-30 16:22
Svimpis jautājuma autora komentārs epifaanija - praatiigaakais, ko tu savaa dziivee varetu izdariit: aizveert savu muti. 2025-05-30 22:53
Floriana Svimpīt, pamēģini pakaļā! Tas forši, bet ne vienmēr un visiem!🥰 Ir kur tiekties un izaugt!😘😂 2025-05-31 03:32
iepriekšējās | 2. lappuse no 2 |
