Sakiet,lūdzu,kur lai atrod tādu saitu,kurā sieviete var iepazīties ar vīrieti,kurā uzreiz nepiedāvā seksu,kurā nepiedāvājas 15-20 gadus jaunāki?

LadyChaterly      Nemāki atšūt? Pasaki pāris jaukus vārdus...

sauliite123      OHO.lv

dominika      :))))Vai tad Tev-oho,naff labs diezgan?
vaina jaameklee-sevii:))

akv      Man sekss buutu pienjemams arii pirmajaa randinjaa. Bet, ja apstaaklji to noteiktu, es par to neatgaadinaatu. Bet, ja sekss ir Tava intereshu sfeera, vai tad, tieshaam, taa piemineeshana veestulees Tev ir pretiiga? Varbuut tie dzeki ir, vienkaarshi, rupji? Arii Tavs vecums ir nenosakaams, taapeec jau var atrakstiit 20 gadus jaunaaki...:)

Temmida      Jokains jautājums.

Jebkurā saitā atrodas kādi umņiki, kas ar copy-paste piedāvā seksu, un no kādām 100 tak ir kāda, kuru tas interesē!
Tas pats attiecas uz jaunuļiem, kam ka tik ņosalutēt uz tapetēm!
:))

sauliite_spiid      Norādi - sexu tūlīt nepiedāvāt!

lubs      Atraksti man,es Tev sex nepiedaavaashu uzreiz 1 reizee.
Tas mums buus naakoshajaa dienaa:)))))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010