Valodu jautājums:
Man ir ģeniāla meitene, mamma viņai latviete tēvs - krievs, ģimenē viņi runā krieviski, bet latviešu valodu viņa pieprot ideāli. es ar viņu iepazīstoties caur krieviski runājošiem biju runājis krieviski. bet nu es redzu ka viņa lieliski var runāt LV - tā viņa runā ar maniem draugiem. bet ar mani divatā paliekot atkal sāk runāties krievu mēlē. tā jau ir ilgāku laiku. kapēc tā? vai es esmu ielikts citā "plauktiņā"?

evilsissy      idiots, tu tak esi jau pieņemts mafijā, par ko žēlojies, nesaprotu,- gribi tikai pliku draudzību...

Hiirons      Varbūt krieviski viņai sanāk miļāk, viņa runā savā dzimtajā valodā,tā viņa runātu ar savu bērnu.Ja tu viņu mīli, kāpēc rodas jautājumi?

cedars      Izrunaajies un paskaidro,lai nepretojas asimilaacijas procesam.

vilnix      Man ieprieksheejaas attieciibaas bija liidziigi, meitene - krievushka, a es njeemu un runaaju latviski.... runaajaam latviski, liidz attieciibas izjauca vinjas tizlais ego un bernishkkiiba :P

Nomads      tu tipa vinju baigi miili un taa, vai taa tikai?
ja taa tikai tad pofig, a ja pa baigi nopietno, nu, labi nebuus. tieshi deelj taas dominantes..

Hot Chocolate      Nu i labi! Trenee savu krievu valodu!!

Elesta      Ja jau viņa pieprot latviešu valodu ideāli, tad nevajadzetu būt problēmām runāt ar Tevi latviski. Tas izskatās pēc necieņas pret Tevi.

njiprais      gan vinja tevi paliks zem tupeles

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010