cilveki,ko darit.ja piemeram man patiik vairaaki dzeki . uzturu vairakas attiecibas un jaucu galvas dzekiem.,un visi domaa ka esmu vinju otra pusiite..es zinu ka jabeidz taa dariit..bet tas ir jau parak viss tik taalu aizgajis ka es vairs nezinu ka to vinjiem visiem pateikt.,un kaa partraukt attiecibas..pats stulbakais ka daudzi no viniem iemiilas..

Gukss13      Iedomības jau tev netrūkst,labi vien ir ka esi vēl duročka...

Pirate_saltaa      Beerni:))

knjopiene      ...19 gadu...peec texta likaas-savi 14...;)))

intele      Man tevi jāapbēdina, tie džeki tā nedomā, bet liek Tev tā domāt.... nekas nenotiks, pasaki kā ir un Tu jutīsies pārsteigta, ka viņi arī neko pret Tevi īpašu nejūt.... jums vēl nav jēdziena "īstā otrā pusīte".....

Lisanta      Taa aiz skaidriibas - cik bildinaajumus (es domaaju cik piedaavaajumus kljuut par sievu) Tu esi sanjeemusi???

Adore      nezinu gan ko tur chomi iemiilas? varbuut driizaak vini klausa savu mazo draudzinu vedinaajumam tevi ieguut. un ieguut taadas blondiines kaa tu, var visvienkaarshaakaa veidaa noteelojot lielo miilestiibu.

Adore      pati vien sev shitaadu situaaciju uztaisiiji.
ka tik sagraabties cik vien var, bet peec tam pati nezini, ko ar to visu iesaakt.

Heidii_      Tas viss Tev kādreiz atkodīsies.Gan uz savas ādas izjutīsi,kā tas ir.

[never]      /raud aizkustinaajumaa par meitenes saapi/

kristalins      atiisti smadzeniites

saldaa333      Pasaki vinjiem visu kaa ir...un gan jau viss buus ok..

MADHAUSE      Kļūsti reiz pieaugusi, un sāc domāt ar galvu nevis ar .....!! Necenties satikties ar vairākiem vienlaicīgi un vispār neieteiktu kādu laiku satikties vispār, pēdējais laiks apsēsties un padomāt, kā dzīvot tālāk.Un šādi varianti parasti sanāk meitenēm, kuras vēl nav līdz galam nobriedušas vai arī jūtās pārāk gatavas tam visam.

MADHAUSE      Kļūsti reiz pieaugusi, un sāc domāt ar galvu nevis ar .....!! Necenties satikties ar vairākiem vienlaicīgi un vispār neieteiktu kādu laiku satikties vispār, pēdējais laiks apsēsties un padomāt, kā dzīvot tālāk.Un šādi varianti parasti sanāk meitenēm, kuras vēl nav līdz galam nobriedušas vai arī jūtās pārāk gatavas tam visam.

kushkush      Beshenstvo matki;) ...nothing personal.

Tina26_klons1      Plaša sirds..nu ļoti plaša...;)

enrikete      sarunā grupņiku.. :)) kruta.. visi tak Tevi mīl..:)) kaifs garantēts..:))

Metalurgs      AK tad Tu tās galvas jauc!!! Es eju pa ielu un skatos--- vairumam zēni ir izpūruši mati!!!

_Lexus_      nu normaali...no riita viens, vakaraa otrs...un tiem dzekiem tieshi taa pat...muusdienu sabiedriiba,visi gulj zem vienas lielas segas :DDDD

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010