Vai nebuutu labi sievieshu anketaa,sheit ieksh oho,pievienot veel vienu ailiiti-cenraadis:)?Nerastos lieki jautaajumi,nevajadziigas diskusijas.Taa teikt-cena uz kakla un viss ir skaidrs.Kaa juus domaajat:)?Un katrs aarietis,atbilstoshi savaam iespeejaam izveelas preci,ko?

iluuuzija      ..ja liek cenrādi,tad derētu arī lietošanas instrukcija ...:))

SievieteMelnaa      iluuzija, pareizi..un tad saakas pateereetaaju tiesiibu aizsardziiba :)) un vinji atkal ir izsitushi sev bonusu.

_SHARKS_      Ja sieviete atdodas par naudu,tas ir darbs.
Ja sieviete atdodas par velti,taa ir miilestiiba.
Ja sieviete panjem naudu un neatdodas,taa jau ir mauciiba!!!!!!:)
Piederu pie otraas grupas,chesnaja davalka!!!:))))))

Antimatter      Nu, tak tomēr neizturējāt pārbaudījumu, bļin, (soore)-DURAS!!! Būtu nokancelējušas šito vēmienu, un tāpat visas secīgās provokācijas, bet nē, slabo??? Sākotnēji jau bija dota laba nostādne-ignore. Personīgi cerēju, ka tā arī paliks, bet tendence pažvankstēt par katru cenu laikam ir proporcionāli pretēji vērsta smadzeņu daudzumam dažu personāžu galvās... Vsjo, pievienojos Mava_cienītāju (watewa,ko pats par to saka) klubiņam. Klukstes...ibio

Antimatter      Un tas -btw-tajā sakarā, ka šādi kungi prot provocēt tādas kā Jūs, cienījamās atbildētājas. Un Mavu te grūti pārspēt, un-viņš prot argumentēt savu pozīciju, ja kas. A uzķeraties Jūs uz šitādiem-Nakts_vilciņa(un līdzīgo) tekstiem, kas patiesībā uzrunā Jūs tikai tajā gadījumā, ja tiešām-jūtaties nopērkamas, tikai iekša pretojas, jo nav cēli... Hau, esmu runājis!!!

Pticka      Nu viss - esmu pilniibaa izgaazusies, jo neesmu iztureejusi paarbaudiijumu neatbildeet uz provakatoriskiem jautaajumiem!!! Vai man dieninjaas kas to buutu domaajis, ka tas viss tikai provokaacija, lai pieraadiitu sievieshu smadzenu iztruukumu! :))

_SHARKS_      Shausmu ainavas,neiztureeju paarbaudiijumu,esmu dura nr.1,kaa nu tagad dziivot taalaak un bez smadzeneem???:)))

iluuuzija      Antimatter-->Tev gan tīk citus mācīt un kaunināt... vai gadījumā Tev nav piemeties "pasaules nabas"sindroms?:))))
..neuztv er visu tik nopietni un redzēsi,ka dzīvot kļūst vieglāk, ka tur, kur centies saskatīt problēmu,tās nemaz nav:))

Jons_Plunts      Puse nosauks summu, kuru nekad nav redzējusi vienā naudas zīmē. Sievietei vienkārsi ir jābūt priekam par mani un man - par viņu.

[never]      nee, nu , ja jau tik taalu, tad pie viirieshu anketaam aili, kur kraana lielums, garums utt. Tb, mazie kraani p*** n***!
:))

Antimatter_Nr1      :)) Turpinot labākajās tradīcijās, izsaku nožēlu ^minētajam kundzēm, kas attapās ietrāpījušas "duru" sarakstā, bet, diemžēl, neko labot nevaru-iesaku varbūt vispirms izlasīt topiku un kaut vai pirmo atsauci, lai zinātu, kam pievienojaties. :) Visu cieņu-bet ne Jums.

Avicenna      vai nebūtu labi vīriešu anketās ieviest ailīti - narkomāns, alkoholiķis,liekēdis,cūklupata, absolūts idiots...:)))

mandragora      /meklē āriešus, bet izjemot latviešu aunus-aziātus neko citu neredz, secinājums-šilti nau vērts likt....veltas pūles/

PostScript      ...ja ņem palīgā "mātes" valodu, tad vārds bezcennaja - man dikti patīk. Laba doma. Bet maloceņņik - nav tik labi, jā gan...

mandragora      Antimatter, kā pats te provokatīvi esi izslējies! pat klonu uztaisījis, lai spīdētu kā vienīgais, ui, piedod otrais patiesības nesējs! /pilnīgi bez cieņas.../

dz_pienene      Par _NIGHTWOLF_ uniKāLIZMU varat parliecināties manā dienasgrāmatā....nu ļoti unikāls radījums, un pie tam vēl vienīgais eksemplārs!!!

dod_man_buchinj      Un cik Tev nav žēl maksāt? :)))))

mandrasbeibis      Pienene - sarakste ar Nightwolf - lielisks piemineklis "vīriešiem" ar dažāda rakstura psiholoģiskajām traumām. Nabags pat nesaprata, ka "izlicis" sevi kā uz paplātes.
Un pat manis pieminēšana jūsu sarakstē ...)))) Kā es viņa "sirdī" un "prātā" esmu iekritusi (nu, vismaz tais vietās, kur minētajiem vajadzētu atrasties)!

Vips      par cik tad sjoon jaunuvjes iet? VCP noteikti kaa vienmeer par latu 3 gab. un taapat nav gribeetaaju .. :))))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010