Jautaajums diskusijai un smadzenju vingrinaajumam :

Kaa juus uzskatet - ai virtuaalajaa telpaa vispaar vajadzeetu pastaaveet taadiem jeedzienim, kaa "dzhentelmeniskums", "cienja pret sievieti" un tml.

Savu atbildi luudzu motiveejit, argumenti "pats mulkjis" netiks njemti veeraa !

:)

Tikai_Tava      Atbalstu Cibrices viedokli, respektīvi: augstāk par savu dupsi neuzlēksi... Taču nedrīkst aizmirst, ka ir cilvēcīgas būtnes, kuras grūti cienīt (te vietā paralēle ar tiem, kuri pat baznīcā pa "feisu" norausies...:))))

Rubiina      Papīrs pacieš visu::)))
Par cieņas izrādīšanu to nesaukšu,bet pamanu,kad TU raksta ar mazo vai lielo burtu...

dod_man_buchinj      Virtuālā telpa nav samazgu bedre...

Staasts_2viem      Kāda atšķirība kādā telpā tu atrodies? Ja tu esi dzentelmens ,tad pat āfrikā tu tāds būsi,ja neesi,tad ne telpa,ne izlikšanās par tādu tevi nepadarīs......

leileilei      Virtuaalaa vide laikam taapeec arii radiita, lai ikviens, kursh tajaa miit vareetu iztaisiities dajebparko. Taatad ir mulkjiigi iedomaaties, ka visai shai virtuaalistu bandai, buutu iespeejams uzstaadiit kautjebkaadas prasiibas attieciibaa uz eetiku, moraales normaam uttutjp. Bet ir jau ljoti vienkaarsh panjeemiens, kaa protesteet pret shaadu uzstaadiijumu - izrubii kompi un nelien tur, kur tev shkjiet, ka tevi neciena:}

marintinja      ko nozīmē- vajadzētu pastāvēt? kā jūti, tā arī vajag. kas gan var iztiesāt? izlemt? viens meklē šeit sastapšanos. cits- aizmiršanos. un visi ir savā veidā izmisuši..

Libera      Vajadzētu pastāvēt šiem jēdzieniem, jo ar ķengāšanos u.tml. katrs jau maitā tikai savu dvēseli, tas jau nekas, ka izteiktais ir anonīms.

Avicenna      Arī virtuālā telpā jābūt elementārai pieklājībai... citādi reizēm liekas, ka vienam otram , ja nav ko teikt - ar vieglu taustiņa piesitienu rakstās "dura ... muļķis... pats tāds..." un taisnība vien ir Staasts_2viem.
Kaut gan,ja cilvēkam paliek vieglāk šeit kādu aplamājot vai nosaucot nepieklājīgos vārdos, varbūt reālajā dzīvē viņš aiztaupa tādas ārprāta lēkmju izpausmes attiecībā pret saviem padotajiem, darba biedriem, mājiniekiem...Un tam nav nekāda sakara ar dzimumu, vai dzimšanas vietu.

edmunds      vai paarejot no vienas telpas otraa mums buutu jaamainaas? piekriitu iluuzijai ka nav attaisnojuma rupjiibai neatkariigi no atrasanaas vietas.

busty      nu ir jau gan, natūrā riebst, ka domā, ka netā var atļauties visādas jēlības.... arī te ir sava vieta kultūrai... nav vair tie laiki, kad likās, ka netā esi visvarens, tagad drīzāk rupjš tēviņš līdzināsies pumpainam pusaudzim, ja sāks te "spridžīt"...

LaraK      Citēju:"Maverick_klons_Nr2:kop sh es atklaaju internetu, mana ticiiba cilveeku sapraatam ir buutiski sashkjobiijusies. Liidz tam es par cilveeci biju daudz labaakaas domaas."
Vareetu domaat, ka Tu esi vieniigais kuram taa ir kopsh atklaaja internetu, kuram domas ir mainiijushaas par cilceeki:)Maverick, taa ir gandriiz visiem!Taa kaa Tu neesi Dievs un Tavi atklaajumi nav oriģināli un neatkaarojami:)Zjeel, vai ne, ka taa:)

HVZkas      nekam nav jāpastāv.

palieku pie viedokļa, ka laimīgā kārtā savu patieso dabu noslēpt nevar, respektīvi iespēja, ka virtuālais džentlmenis ir pokemons tuvojas 0, vienādi kā zem nika "muteriite" neslēpjas Elisabete.

Maverick, vārds "dzhentelmeniskums" būtu jāraksta "dzhentlmeniskums". Nediskutējami. Smadzeņu vingrinājumam iegaumē to.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010