Psiholoģiskais terors ģimenee.......ko dariit????? Ja tas kas to dara-terorizee , nesaprot.. nee negrib to saprast un kad to pasaka veel teelo cieteeju???
vvr Aizvākties projām cik ātri vien iespējams.
daartinja Škirties! Varbūt sākumā būs grūti, bet nekad nevajag pieļaut , ka Tevi kāds terorizē:)
strangers Rīkojies līdzigi Buša administrācijai - Ja ir teroristi, tos likvidē! Pie reizes iekaro kādas papildus stratēģiskās teritorijas! :)))
piekraste Vai tik viņam nebūs dvīņu brālis??:))))
Maverick_klons_Nr2 Pareizi, un sarunās ar teroristiem ielaisties nedrīkst ! :DDD
annija005 Meeģinaaju aizvaakties.....uz nedeeļu.Pirunaaja .soliija un t t
bosmens
ko činksti, kur aitas tur cirpēji, kamēr ļausies ar Tevi arī ūdeni vedīs !
pati redz kur teici...pierunaja , solija...esi pamatīga aita....dzīvo kopā mantas dēļ vai neviens Tevi nerullē ?
uz bērniem nav ko novelt, jo tie jau sen redz šīs muļķibas kas notiek ģimenē un nemaz par to nepriecājas.
evelina37 Pareizi kamēr atļausi lai terorizē tikmēr tā būs.Neļauj,bet ja nevar jāiet katram savs ceļš.
edmunds
a ja neterorizeetu tad sudzeetos ka nemiil? :))) joks protams, bet dazas taa dara....
ja nopietni tad katrs cilveeks dara TIKAI TO KO VEELAS. tas noziimee ka saliek kopaa plusus un minusus uz izskjiras part konkreetu riiciibu. arii tu taa izdariiji aizejot atpakalj. taa kaa neciiksti. un ja apstaaklji mainijushies tad maini riiciibu.
labrit_saule Kā tas psiholiģiskais terors izpaužas? Var būt nav tik ļauni, kā izskatās. Ja jau esi atgriezusies, tātad vari ar to sadzīvot. Esmu lasījusi, ka cilvēku izmainīt nevar, var tikai sadzīvot ar viņu vai šķirties.
annija005 Vaardos,darbos t i telefons,internets-tiek izzondeets,izsekots,paarbaudiits,ku r eju,esmu ar ko sazinos runaju.draugos-paziņaam ar( beernu roku) tiek suutiiti drausmiigi pretiigi teksti.Es nekur nedriikstu iet ,pats arii nekur neiet,neko neapmekleejam.Ja arii kaut kur aizejam....jebkurš vaards (nav svariigs dzimums) pateiks tiek sagroziits un pavisam negaidiitaa mirklii tiek gaazts virsuu.UN t t
Just_ Klau, bet ja viņš zinātu, ka tu te meklē vīrieti "sarakstei un arī nopietnām attiecībām", kas tad būtu? Labāk jau liec tām tagadējām attiecībām punktu, kamēr vēl kāda nopietna nelaime nav notikusi.
strangers
Varētu būt tāda diagnoze: Vecim uzradusies jauna aizraušanas un šis tikai meklē iemeslu un attaisnojumu saviem kreisajiem sānsoļiem. Viņam itkā sirdsapziņa neļauj atklāti tev likt ragus, tāpēc vēlas panākt, lai tu justos vainīga un domātu, ka esi tā, kas viņu pamudināja mesties citas sievietes gultā. Standarta veča funktieris!
Vēl jau var būt, ka viņam ir 40-gadnieku krīze un šis baidās, ka drīz vairāk "nestāvēs" un vīņs nebūs spējīgs tevi apmierināt. Tu pateiksi viņam ardievas un aizskriesi pie cita krāniņa.....
p_p
pieņemt vai šķirties
pa manam, trešā varianta nav
forsina piekrītu strangerim!!!! anyway vai nu tu mēģini viņu pielikt pie vietas vai arī laidies, ko kājas nes no šitā durdoma prom! ja mēģināsi būt labiņa ar moto - ar laiku pāries - būs vēl sliktāk, tici man!!!
Maverick_klons_Nr2 Ļoti iespējams, ka tas ir paņēmiens, kā tikt vaļā no stulbas un resnas zoss !
signorina_Merilinnda mazveertiibas kompeksi tam teroristam... man taa bija ar mammu... nopietni. Mamma jau taada kaardiiga Rembranta un Balzaka krustojuma sieviete... bez uzdriiksteeshanaas un motivaacijas. es... jauna spidrilka, kurai uzskati, ka pratktiski visi pasaules vaarti liidz kaajai valjaa, un tie, kuri nav... man taapat ar laiku tiks attaisiiti, labi, ka pa vidu pagadiijaas mans teevs... kas uguni apdzeesa... maatei uzsauca, lai atjeedas, un beidz man par katru siikumu klaat sieties, un man pateica, lai paar lieku ar savaam spalvaam nedizhojos... pamazaam dziivoam taalaak... jo no enchiem taka nevara aizmukt, bet tev, kaa pieaugushai sievietei.... Taisies ka tiec no kaa ideota prom! lai veelaak nav janozheelo!
Just_
signorina_Merilinda; vai vari paskaidrot, ko tu domā ar Rembranta un Balzaka krustojuma sievieti? Būtu ļoti interesanti paklausīties. Nopietni.
P.s. Un cik Balzka romānu, tu, meitiņ, mūžā esi izlasījusi? Bet tikai godīgi.
iluuuzija
..a varbūt šo terorismu veicina tas,ka Tavi vārdi un darbi krasi atšķiras???
piekraste Viegli jau teikt šķiries.Daudzi jūs te čīkstuļi esat izšķīrušies?????Nefiga,tikai gaisu jaucat.
dzeg_
svilināt, svilināt
/bargajā svētātēva Simsona balsī/
nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 34) | nākamās >> |
