Pārdomas par patikšanām

Rādās jautājienc: daudzi vīriešu kārtas pārstāvji uzsver, ka patīk tādas un tādas (garas kājas, lielas krūtis uttt.) bet man parasti iepatīkas vīrieši, kuri tā "uz sitienu" var atbildēt uz samērā viegliem jaut., kā piemēram, kur atrodas Lesoto??, vai kād sākās 1.pasaule karš???..:)))
kāda ir citu dāmu pieredze?? var atbildēt arī vīr. kārtas pārstāvji!!:)

manis_nav__      lai piesaistīt manu uzmanību un lai es varētu satikties,atbildes uz jautājumiem pagaidīs,bet sākumā
viņam vajadzētu
1.zīme no psihdispansera un narkologa
1.zīme no dermatovenerologa+analīzes
3.noteikti plaušu rentgens,a nu jā tbc
4.zīme no sievas/meitenes lai uzraksta cik x nedēļā mīlējās,vai patīk pastrādāt ar mēlīti
5.jābūt autovadītāju tiesībām,pasei,potēšanas pasei un zīmei no zobārsta:)))
nu it kā viss, pietiks:DDDDDD

iekarojamsvecpuisis      citešu sevi: Nav striktu normu un noteikumu, tikai skaistums + prāts + elegance + sievišķība!:)

p_p      (laikam turpmāk būs jāizvēlas vīrieši ar garām kājām un lielām krūtīm, jo nezinu ne kad sākās 1. pasaules karš, ne kas tas Lesoto tāds ir...)

man kā likums iepatīkas vīrieši, kuri māk runāt pilniem teikumiem un noformulēt savu domu

Ivans_neBargais      Sira10, liels paldies! Bet kā teica cenījamais Šerloks Holms - Tagad, kad es to zinu, pacentīšos to pēc iespējas ātrāk aizmirst :)

barbarosa9      Pashapzinja, intelekts, humora izjuuta, dziivesprieks, labestiiba, speeks.
Viirietis-Enciklopeedija man noteikti nav vajadziigs:)

cilveex      Diezin vai svarīgas ir zināšanas par lesoto vai motogroso indžiāņiem, jādomā, ka laukrozei ir svarīgs mužlāna redzesloks.:) Tas viss ir pie slideniem jautājumiem. Viņai to vajag, viņa to dabūs.
Ko domāt sieviecim, ja viņas teorētiskais partneris, atverot muti, liek viņai sarkt? Bicepsi? Jā, ok, tikai privāti. Vīrieša rota ir tas kas augšējā galvā, jā... arī cits, bet bez pirmā, pārējais kļūst mazsvarīgāks ar katru nākamo pišas reizi.
Viņām vajag alfa tēviņus, normālām pagānu zaicām?:) A alfas nav tērēti dobģiki, kuri nevar savus puņķus saslaucīt. Nežēlīgi.

zilonkrasts      garas kajas un smukas krutis viennozimigi irm kapitals, un ja vel tam komplektaa gudra galva un labs raksturs:) esmu pie tadas sievietes kajam:))

JurisK      Tā, par Lesoto skaidrs, pierakstīju!:) Bet ja nu paprasa par kādu citu begemootiju?:(( Un cik to karu, un kad bijis - vai ta visi jāatcerās? Tad es labāk mazbērnus auklēju!:)))

violinn      Man labāk patīk vēl vienkāršāks jautājums - Kas tev riktīgi patīk?
Pēc atbildes, atbildes ātruma var diezgan precīzi nojaust, kas tur ir vai nav.

Digital_Bath      Muljkjigi jautajumi, vajaga prasiit, tadus jautajumus, kas attiecas uz iepaxishanis nevis vesturi!

taapati      lāb,ka es nav vīriets,man par Lesoto nav jāzin
Pirmais tomēr ir vizuālais iespaids,vēlāk sāc novērtēt cilvēciskās vērtības,pie kam , iepazīstot cilvēku tuvāk izskats kļūst otršķirīgs nereti

[never]      Gudrs, labsirdiigs, veiksmiigs,
ar izsmalcinaatu humora izjuutu,
sexapiils, kaisliigs un galvenais - lai mums ir kopeejas intereses!
:)

LianaBlu      No tā kā veidojas dialogs, lai ir par ko parunāt...

meseris      Nu labi,labi...Sapņojiet vien...Man naff žēl...:DDD
Bet nezinu nevienu,kam tās glancētās ar apmetumu pārklātās bekas (tjipa baigi krutās) patiktu...:wink

sauliite67      :)patiksana ???-jautaajums ir tikai viens ,vai vins ir MANS viirietis??????ja ir mans ,un to var izjust skaidri---vissssss priecee,nekas nekriit uz nerviem,visu redzu,taa kaa veelos redzeet , kaa jaaizskataas ,jaadomaa,,jaapelna,jaasmejaas....jaamiileejaaas,...to var izprast tik skaidri,ka jautaajumu patttttttttttttt nav......:)))))Un tad ,kad rodaas klikskis ,parametri izzud ,fantaazijas izgaist,visss vienkaarsi NOTIEK,pat var sanaakt preteeji Tavam fantaaziju sapnim......:))

lapsu_aacis      iisti neizprotu jautaajuma jeegu. tipa jautaajumu paplashinaashana peec citu pieredzes principa? a fakts,ka tas,kas patiik tev,var nepatikt 80% shejienieshu, tev neko neizsaka?

7_jeeri      bet kur ir jautaajums?

/2 x izlasiija, neatrada/

skvo      noteikti ar labu homora izjuutu, briivi juutas jebkuraa sabiedriibaa - taatad ar zinaamu passapzinnu, mazliet nekauniigi nu un protams zinaamai zinaassanu bagaazai jau muusu vecumaa tomeer buutu jaabuut:))

amis1971      To es saprotu. Tik aktraktīva un gudra cilvēka priekšā CEPURI NOST. Ar nīkuļiem nav par ceļam...

HAUTE      Tagad īpašība nr.1. vīrietī man ir māka turēt muti:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010