Pārdomas par patikšanām

Rādās jautājienc: daudzi vīriešu kārtas pārstāvji uzsver, ka patīk tādas un tādas (garas kājas, lielas krūtis uttt.) bet man parasti iepatīkas vīrieši, kuri tā "uz sitienu" var atbildēt uz samērā viegliem jaut., kā piemēram, kur atrodas Lesoto??, vai kād sākās 1.pasaule karš???..:)))
kāda ir citu dāmu pieredze?? var atbildēt arī vīr. kārtas pārstāvji!!:)

D_aa      tik painteresesos kadu mūziku klausas?

riks      zināšana kur atrodas Lesoto un kād sākās 1.pasaule karš, neliecina par cilvēka prātu.

sweetpoison      a kas ir lesoto????? :0 :DDDD

lotos      ir tikkai divi varianti:
1) patīk
2)nepatīk
un nav vajadzīgi ,ne jautājumi ,nedz atbildes......

Vivis      Protams, ka sexapīls. Bet, lai es to sexapīlu viņā saskatītu, viņam jābūt simpātiskam, gudram, ar labu humora izjūtu, turīgam, izglītotam, inteliģentam utt. :)))

garaamejoshais      Ja mani kaada paarbaudiitu saadus jautaajumus saakot beert, es vnk aizmuktu no vinas, domaaju, ka daudzi citi taapat

glazgova      Cik zinu, tad testēšana, pat aizdomas uz to, ka tiec testēts, ir pirmais, kas atgrūž...

av2      Taapec jau te , oHo , uzdod vssaadus jautajumus daamam par apakssvellu, sex utt. Ja kautko stulbu atceert, tad tocc nav ko runaat ar taadam :(( Var tak atbildeet ko aspraatiigu, vai arii vienkaarsi pateikt, kaa ir....:))

emaria      galvenais ir kopīgas intereses un lai būtu interesanti

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010