Svētki un vientulība

Vai svētki ir raditi, lai vientuļie cilvēki justos vēl vientuļāki?

piekraste      Ir svinētāji un ir pasīvie.Un tā būs vienmēr.

annija005      piekraste...paarlasi veelreiz par ko ir runa!!!!!!!!!!!!

SievieteMelnaa      Sveetki ir rituaals, lai izrautos no ikdienas, noveerteetu esosho un padomaatu, ko veelas sasniegt turpmaak. Ja Tu runaa par Valentiindienu, tad shie sveetki ir veids, kaadaa saprast - veelies buut vientuljsh vai tomeer vajag kaadu blakus. Tas driizaak ir stimuls vientuljajiem atrast savu otru pusiiti.

Mandarin      Galvenais neciklēties uz to, ka esi viens, skaties no gaišās puses un ar cerību, ka nākošajos svētkos jau būs ar ko tos kopā svinēt :)

AlienAlan      Valentīndiena ir svētki, kas liek vīriešiem veeleeties būt vientuļiem vismaz uz vienu dienu, lai nebūtu jāpērk kaudze bezjēdzīgu štruntu lieku reizi gadā.

Jautriite37      vientulību arī vajag izbaudīt,bet ja tās ir par daudz tad jau uzreiz nav jāvaino svētki:))

ssaulla      ai nu svētku noskaņu radam sev paši;)mandarin labi pateica;)ar skatu un cerību nākotnē;)
Un kas teica ka sirsniņsvētki ir tikai milestibas svētki pret otru dzimumu?tos var atzīmēt kā milestibu pret draugiem,pret bērniem,vecākiem utt utt utt...Satiekās ar vēl kādu vientuļu draudzeni,un nsovinat uz nebēdu:)aizlaižat uz klubu citā pilsētā,vai uz kalnu,jautri izklačojties,kafē un būs feini;)a moška sanāk satikt tur citur to savu īsto tieši valentīndienā?A feini;)galvenais noskaņu atrats,un neuztvert TIK burtiski visu to;)

piekraste      Sapratu jau pašā sākumā anja, bet tur jau tā lieta, ka nebij noformulēts, kuri ir tie vientuļi.Vai tie, kas pamesti un nevienam nevajadzīgi, vai tie, kas patiešām ir vieni uz šīs zemes.

AlienAlan      Atkarībā, īstenībā, par kādiem svētkiem ir rina, ja iet runa par ziemassvētkie, un ja cilvēks ir viens, tas nozīmē, ka vai nu viņš ir bārenis, vai persona kas nevar atrast sev draugus/otru pusīti, un tur var būt dažādi iemesli.

Savukārt, ja cilvēks jāņos esi viens, tad viņš ir lohs bez attaisnojuma, jo viņam vnk nav draugu (jo ar lohien neviens pie viena ugunskura neseezh)

Lieldienās gan ir stulbi būt vienam, seedi kaa muļķis viens ar savām olām... bet kurš tad vienatnē svin lieldienas - parasta ikdiena.

vilcenessmaids      Vai aizdomājies,ka cilvēks,kas nav vientuļš,arī var svētkos justies vientuļš,nesaprasts.....

sira10      Svētki noteikti nav radīti, lai kādam liktu justies vientuļam, ja dzīvē tā ir sanācis tad jāsvin vienam. Ir gadijies dzimšanasdienu svinēt vienai, bija ok, to reizi nekad neaizmirsīšu.

veesmina      Visvientuļākie esot precētie cilvēki. Brīvie taču var iet un svinēt svētkus kā sirds kāro.

Lucy      Neticu,ka var būt tāda vientulība,ka nav ne draugu,ne draugu/neticu/

KONSUL      Lai iet ``pa nopietno``:)

Eksistenciālā virziena skatījumā vientulības fenomens tiek
traktēts vistuvāk filozofiskajai pieejai, kuru vācu filozofs M.Heidegers nosaucis par atklāsmi, ir nonākuši pie atziņām, ka cilvēks ir galīga būtne (viņam jānomirst), ka cilvēks ir brīvs un viņš nespēj aiziet no savas brīvības (tātad arī no atbildības) un ka cilvēks ir nepielūdzami vientuļš, jo dzīves robežstāvokļa situācijas (dzimšana, traģēdija, nāve) tiek pārdzīvotas vienatnē.

Dziedējošas var būt attiecības(tadas, kuras palidz parvaret vientulibu), par tām raksta M. Bubers. Tās ir attiecības, kurās otrs tiek satikts nevis kā instruments vai līdzeklis (TAS), bet gan kā cits ES jeb TU. M.Bubers tās nosauc par attiecībām ``cilvēks ar cilvēku`` un tās ietver dinamisku divdabību: dodošo un ņemošo, uzbrūkošo spēku un aizsargājošo varenību, spēju izpētīt un spēju iebilst, pie tam gan viens, gan otrs ir vienā cilvēkā un veido cilvēka būtību.

Rezumē, var teikt, ka eksistenciālās vientulības pārdzīvojums ir universālas dabas pārdzīvojums ar pozitīvu raksturu, ko nosaka eksistences apstākļi, un tas ir mūžīgs, nepārtraukts!:)

linda_saulite      nuu nevajag jau tik pesimistiski ...kaut kas jau vienemr atradiisies....nesi tak 1 uz pasaules....

kllimmpa      ja te ir domāta valentīndiena atkal, ta to vispār nav jāņem galvā, a ja jaunais gads ta var iet pie draugiem radiem un nejusties vientuļai

[never]      Cilveeks vientulsh var buut arii neesot viens!
:)

Elizabete1957      viss ir atkarīgs no konkrēta indivīda, ja gribēs būt vientuļš , tad arī tāds būs, bet ja tieksies pēc sabiedrības, tad arī atradīs to ko meklēs :)))

amailija      vientuļi var justies arī pūlī!!!!

love_me      Tas noteikti nav svētku radīšanas mērķis, bet tikai tāda kā blakusparādība.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu