Tēriņiem par romantiskām (vai iepazīšanās) vakariņām (pusdienām) ir jābūt uz pusēm?

Lūdzu lakonisku atbildi, ja tas ir iespējams!

_Martini_      Kā kurā valstī pieņemts. LV pieņemts, ka maksā vīrietis.
Aus, GB, US - uz pusēm.

salte      Kurš aicina, tas maksā.

Torpedo      nekad veel nav taa bijis, ka sieviete aklajaa randinjaa, samaksaa kaut ko pati, pat tad, ja aiziet ar tekstu, ka vairaak nevajadzeetu tikties ..

Just_      Maksā tas, kurš uzaicina.

jaukais_saldais      LV standarts prasa, ka maksā uzaicinātājs vai vīrietis. Jo gadās, ka divas draudzenes iekarst romantiskās sarunās un tās piedevās (vīns, degvīns, šampanietis) un uzaicina pievienoties viņu sarunai vīrieti (to, kurš pirmais paceļ klausuli, tam priekšroka). Protams, ne jau tāpēc, lai vīrietis izklāstītu savu kautro viedokli, bet tāpēc, lai būtu maksātājs.

KONSUL      Protams, ka par šadām vakariņam/pusdienām maksā vīrietis + sievieti nu nekādi nevajadzētu justies par to, ko pārādā vai kā citādi neerti!:)

p.s. nezinu gan kas ir ``aklaja randinja vakariņas`` - no tadam gan atturetos;p

lapsu_aacis      uz puseem gan.

iznjeemums ir draugi, ar kuriem regulaari tiek tuseeC- tad- pa rinkji.

Maverick      Ja meitene izrādās forša, es samaksāju, ja nepatīk - klusi izeju pa sētas durvīm un atstāju viņu divatā ar rēķinu :)))

teo_dora      Vācijā pat prātā neienāktu atļaut sievietei maksāt.

Tessa      jezusmarija,kas jums visiem ir?shiTTo sviestu PA lasot,es sviniigi pazinjoju,ka iru prieciiga,ka te neiepaziistos un kopistiski ne ar vienu biedru neko neapmekleju.
man nebutu problemas par sevi samaksat,bet ja tas tiktu runats jau pirms randa vai randinja laika,biedrs varetu ieskrieties ar savam parejam velmem attieciiba uz manas personalijas labveliibu.
tpfu,jej bogu!!/velreiz parkrustas/atpestij no ljauna.laikam,bus vel viens mentali teritorials miinuss.

joens      Tieši tā, kā kurā valstī. CCCP un attiecīgi tas pārgājis uz LV, naudas maks ir tikai vīrietim. Tomēr jaunā paaudze, kas apostījusi gaisu citur pasaulē, pamazām mainās.

Normālā saskarsmē maksā katrs par sevi (nevis uz pusēm), ja kāds galīgi uz sēkļa, maksā tas, kurš var, šāds variants var arī tikt uzskatīts par aizdevumu. Ja maksā tikai viens un viņi nav ģimene vai jebkāda cita ekonomiska vienība (boss uzsauc vakariņas darbiniekiem, piemēram), tas ir darījums.

hei      Ne, nav jabut uz 1/2

_Martini_      LV 95% gadījumos maksā vīrietis. 5% gadījumā - sieviete samaksā par sevi tapē, ka lepna, un tapē, ka vīrietim nav izdevies viņu pārliecināt, ka pats samaksās.

marcipana_tulpe      Ja man butu jamaksa puse rekina...tad kada vairs romantika.:((

p_p      lakoniski - it depends (tipa, atkarājas)

lapsu_aacis      /nokriit uz klaavas par (C)mentali teritorials miinuss/
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mani reaali piedur shitie kursi maajsaimnieceem `Latvijas Zilo` izbraukumsesijaa, turpiniet, ibo shis ir varen uzjautrinossh pasaakums! peec mavera un vilta miilasstaasta, shis ir otrais labaakais seriaals visaa oho veesturee!
pavisam noteikti, gribu noskatiities visas seerijas! :DDDDDDDDD

kas attiecas uz viirieshiem un plebejiem un gotinjiem un kazinjiem saitiitees...
ja mani ar kaadu celjsh ievestu kopiigaa eestuvee, tad tas buutu joens.

kaapeec?
taapeec, ka vinsh nekad nekljuus par gotinshu, kazinshu vai citu plebejveidiigu lopiinu. un tas noziimee vienu- ar vinju buutu incanti tikties un papljaapaat.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu