oho - "riešanās", izklaides, iepazīšanās portāls?

Par ko šis portāls ir kļuvis? Domas, viedokļi, idejas? Draudzīgi kreatīvējam:)

Maxx      tāds viņs ir jau ilgi! ta kā neiespringsti par lietam ko nevar mainīt!!/silti iesaku/vai nu pielāgojies,vai izdzēsies:)

SoulToil      Maxx (2011-01-14 14:18) viedoklis
tāds viņs ir jau ilgi! ta kā neiespringsti par lietam ko nevar mainīt!!/silti iesaku/vai nu pielāgojies,vai izdzēsies:)
===
Ja vareetu, tad akmenii iekaltu shos vaardus ! :)))

bizvabole      ir jau atbildēc

skat.iekš to uzdoto jaut. augšup. :D

wednesday      Visiem pienāk reize,kad kāds skarbāks vārds iekož...,vai aizvainojoša frāze aizskar..,jo vienmēr atradīsies kāds ,kuram nepatiksi Tu,Tavs viedoklis,bilde,dzīves uztvere..utt.... utj....

Šoreiz tiešām, jāpiekrīt Maxx teiktajam... vai nu samierinies,vai arī šagai Peķa

Elizabete1957      šis saits ir sabiedrības termometrs:DDD, bet gana labs, jo šeit jebkuram ir iespēja paspīdēt :DDD

psychobitch      šis ir sekss portāls un nekāds tur iepazīšanās, riešanās notiek starp konkurentiem un tiem, kuri ir pasūtīti labi tālu, izklaidējās vienīgi pensionāri...vairāk arī te nekā nav...

KONSUL      Nebijat iedomajusies, ka ir zinama daļa cilvēku, kuri izklaidejas ``rejot``??:OO Jo... citas izklaides viņiem nav pieejams - zināmu iemeslu dēļ vai arī šī ``izklaide`` sagādā lielāko baudu:)
Jo Jus vairāk uz to reaģēsit, jo vairāk gandarījuma (negatīva) šīm personām sagādāsit!:) Tas tak elementari - LIVE ir identiski... .

/šoreiz bez kreativa;p/

lapsu_aacis      maksis jau atbildeeja.
jaa, tiesa, njergas she neizvelk liiC savai gadinja jubilejai. bet... njergas nekur neizvelk, ne mundus virtualis, ne IRL. unj, ja she pieljautaas kljuudas veel var labot, izdzeeshot aptaisiijushos niku unj saakot visu no saakuma, tad dziive shaadu iespeeju nedod nevienam.
iz kurienes izriet-
labaakaa sagatavoshanas klase memljakiem, jaunu dziivi uzsaakot. ja izturees sheit, pastaav lielaaks iespeejamiibas % realizeeties turj aaraa.

Lucy_      Uz mani neviens nav rējis.
Ja man kāds tirliņš/ne uz nerva krīt,nobloķēju.
OHO ir brīdis atslodzei..ja kāds/da tekstos saskata sevi,neko darīt,lai pacepas,atliek tik piešau ugunī eļļu,lai smukak sprēgā.
Žēl tikai,ka nevar pakasīties,vairāk komentārus vajag atļaut,tad būtu interesantāk.

utji_butji      Izmantoju šo portālu kā ātru pastkasti vai "lēno čatu", šad tad ielūkojos draugu dienasgrāmatās un pakomentēju pieredzes apmaiņā. Esmu te ļoti sen, virtuālā iepazīšanās neinteresē.

cilveex      Tāds tas ir bijis, cik to atceros. Ja kas, tad šobrīd, tas ir labāks, kā bija senāk. Tas par saturu. Par formu... es ceru, ka šāda retro dizaina izskats tam paliks iespējami ilgi.

evelina37      Ne vis tik ļoti jāņem pie sirds, tad būs viss kārtībā.Vismaz tā daru es, un vairs nebrīnos.

utji_butji      Jā, ir uzlabojumi, liekas, kopš 2003. gada- interešu grupas (kuras gan patreiz sevi izsmēlušas) kino, video sadaļas uc.
Nesaprotu kāpēc daži indivīdi saskata OHO lapā tikai "žulti" un "riešanos". Nepiekrītu.

Kaut_kas      Memļaku poligons. Labi skan. :)

Aber kas ir "riešanās"? Doggy-style? ;)

Greens      iespēja izvērsties, katrs atrod ko vēlas ... ja spēj pievērt acis uz nepieņemamo.

saullla      psyhobitch-sekss portāls-:D:D:D:Dnu gan sasmīdināji:D
katrs laikam vairāk saredz to ko grib saredzēt;)
Šeit ir tieši tāpat kā tur ārā,visa iepsējamā tipa cilvēki te grozās,tādi kas uzskata ka šis ir porno saits,tādi kas te iepazīstās,kas izgāž žulti,kas meklē kādu kurš uz vinu izgāzīs žutli,traumētie,vienaldzīgie utt utt utt......

Un tāpat kā TUR ĀRĀ manuprāt arī šeit,katrs veido pats savu vidi,(savu profilu,savu tēlu),un tad dabū ko ir pelnījis,to ko pats pievelk.
Izej ārā un svešiem cilvēkiem uz ielas uzdod glupu jautājumu-redzēsi ko tev atbildēs,un kā reaģēs...

ZarazaMaigaa      Paska uz OHO saukli - tikšanās vieta! Nu gluži kā tirgus laukumā - vieni rejas, citi iepazīstas, kāds šo to patirgo....:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu