Uzturēt iepazīšanas anketu iepazīšanās portālā ir vai nav zem cilvēka goda?

Ja es šeit esmu ievietojusi anketu,tāpat kā visi pārējie,kas var lasīt šo topiku,tātad esmu reālajā dzīvē neveiksmīga,zemu pašnovērtējumu,kompleksaina,pamuļķe un visādi citādi defektīvs,kā arī ne pārak labs cilvēks?Ir tā taisnība vai nav tā taisnība,ka iepazīšanās portālos iepazīties cenšas tikai padibenes(morāli,ētiski,finansiāli) un sociālajā hierarhijā zemu krituši cilvēki?Vēl jau arī vecuma demences nomocītie?

VECA_PIEPE      Pacel savu pashapzinju un izgliito sevi shajaa jomaa...nemeklee vainiigos, taadu sheit nav...taa ir Tava probleema, pashai vien galaa ar to buus tikt!

lucia41      ..un,kas Tev visu šito sastāstīja?? Tavu godu turi un cel Tu pati.

MaryClaire      man šoreiz gribas nocitēt Bībeli - katram pēc viņa ticības

sorrell      mjaa, līdz "dzelzs lēdijai" kā do kitaja rakom, dzelzs lēdijai būtu pilnīgs poigs uz visiem tiem apzīmējumiem kā neveiksmīga (skat.topiku) utt

jollyroger      tādā laikā jābūt labam garastāvoklim, nevis depresija

zjuuzana      nav nemaz tik maz to zemu kritušo un vēl ziņkārīgo,kas to visu vēro..;)

VamDam      crema, bet ko Tava dzivee izmainis atbilde uz sho jautajumu? Izdzesisi profilu, vai? :) Iesi kolit puishus ielas?

Deisa      Līdz šim tur neko sliktu nesaskatīju, bet sākot iepazīt atsevišķus indivīdus (kas starp citu te ir ne jau lai iepazītos - tik naivi viņi/as nav)... Nedod Dies, ka cilvēkam sāk rasties stereotipi tieši ar šādām personām saskaroties, tad tiešām tāds priekšstats par morālo, ētisko un finansiālo pagrimumu var rasties.

jollyroger      uztaisīs jaunu profilu un viss
kā iepriekšējos apmēram 20

Redjiska      Ne jau anketas uzturēšana ir iemesls. pietiek jau ar tiem papildefektiem, lai būtu ko tautai brīnīties.

kudala      un ja tiek uzturētas vairākas anketas vienai personai , tad tas ir ir n-tās reizes zem cilvēka goda, pilnīgi noteikti!!!:) Tev vairs nav nekādu izredžu pacelties:)

Pauls      Cilvēka anketa un pats cilvēks ir divas atšķirīgas, pat pilnīgi dažādas lietas. Ir cilvēks, un ir tas, ko viņš vēlas pateikt par sevi. Anketa interneta vietnē, nav pašatklāsmes akts, bet vēstījuma nodošanas vieta.

aggy10      Es to Tavu "hahahahaha" stilu kaut kā nesaprotu. Rodas iespaids, ka Tev kaut kā tiešām trūkst......

Viirietis_V      Ņevolnuijsja!
Cilvēks pierod pie visa,arī pie padibenēm!
Pirmie 10 gadi tā pagrūtāk-pēc tam jau TE jutīsies,kā mājās!

Bembiite      Katrs var taisīt nikus cik vēlas un kādus vēlas, ne jau nikos ir būtība. Tie varbūt spontāni, apnīk. Ne jau tas rāda, ka kāds ko vēlas slēpt. Lieciet taču meitenei mieru, katrs pats izdzīvos savu sāpju periodu pēc šķiršanās un nonāks pie secinājumiem.
Vai tiešām visi komentētāji paši neko tamlīdzīgu nav izbaudījuši. Ja būtu tik laimīgi un nevainojami, šeit vispār nebūtu. Neņem pie sirds te rakstīto.

jozolsen      Meklē savu kompleksu apstiprinājumus veicot aptauju?!!Es šeit izzinu sievietes un sabiedrību,kurā dzīvoju.Dažādos veidos,arī provocējot un ķircinot pamatskolas domāšanu...Nepatīk šeit tikai ķēzītājas un rējējas...nav jau daudz palikušas..Neuztraucos,ko domā citi par mani...Gudrs sapratīs ,bet tas pamatskolas domāšanas līmenis galīgi neinteresē..

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu