Kas ir vidējā iepazīšanās portālu lietotāja?

Es zinu, ka manu paziņu vidū daudzas vientuļas sievietes drīzāk nomirs vientulībā, nevis piereģistrēsies kādā iepazīšanās portālā, jo tas viņām skaitās šausmīgs kauns. Nedod dievs vēl kāds kko uzzinās, ka viņām nav dzīvē kkas kārtībā vai ir kādas problēmas. Uz āru tak visam jābūt uz ef-ef :)
No pirksta izzīsts cipars, bet tāds tas varētu būt, ka iepazīšanās portālos ir 1% no visām Latvijas vientuļajām sievietēm. Tad kādas sievietes sastādā šo proecentu - tak ne jau vidējās? Tātad viņas varētu būt apveltītas ar tīri vīrišķīgām īpašībām - spēju rupji lamāties uz "nepareizo" vēstuļu sūtītājiem, PA un citur, zināmu vienaldzību, ko citi par viņu padomās, zināmu pohu*ismu, nereāliem sapņiem par nereāliem vīriešiem, jo meklējas te gadu gadiem (īpaši jau tās, kas skaļi deklarē, ka te neko nemeklē .. :D ) .. Atliek vien secināt, ka te pamatā iepazīties vēlas vien nesievišķīgas sievietes ..

Deisa      Vispamanāmākas, protams, ir bravurīgās, kas ir gana par sevi pārliecinātas, lai nekautrētos paust to, ko domā, ko vēlas, jo dzīves gaitā ir sapratušas, ka esot pelēkās peles lomā vienmēr ir jābaidās no kaut kā. Taču iekš PA ļoti mazs procents no tām, kas te patiešām vēlas iepazīties. Liela daļa, kas tiešām grib iepazīties, ir klusas un pat neprot normāli uz vēstulēm atbildēt. Nu pelei peles pīkstieni, tā jau ir. Tad ir vecākas un pašpārliecinātākas sievietes, kas meklē pašas un tādu nav maz. Kā zinu? Da ir man vīrieša anketa, pārbaudīts. Tik redz, Torpēdiņ, Tev viņas neraksta, neesi iek1ārojamo vīriešu kategorijā. Un kad sieviete vēlas, viņa ir gana uzstājīga, lai savu sasniegtu. Un tādas interesējas par puišiem zem 40 un arī izskatīgiem. Un dāmas tiešām pievilcīgas, tā kā...
Bet par šito - Tūkstošiem anketu un tikai 1 procents no iepazīties gribošajām? Nu, jopcik, cik tad Latvijā to ļaužu ir galu galā?

tiu      Ja 1%, tad kā likums rupjās un vīrišķīgās?
Kas Tev tā par superloģiku?
Šitā jau par vīriešiem ar var nez ko saloģiskot!

Būtu ko prātīgu labāk padarījis!

mieru_tikai_mieru      ļoti zīmīgs šķita šis teikums: "Es zinu, ka manu paziņu vidū daudzas vientuļas sievietes drīzāk nomirs vientulībā, nevis piereģistrēsies kādā iepazīšanās portālā" (c) Kas Tev tās par vientuļām paziņām, kas pat dzīvē Tevi negrib?

marselis      taisniba-,cik manijis vienas un tas pasas sejinas sez gan-, otra puse,-,flirta utl.,
ta ka,portala kontingents patstavigs un var teikt nemainigs-,reti kura no sejienes izlec,drizak pariet uz citu, laimes meklejumos.
par lamasanos ,agresiju ,nicinajumu pret visu,nesavaldibu-,...tadas musdienu sievietes(parsvara)-,...
neta var izladeties(nicinat,sist,skrapet,traukus plest,graut)-,ko reala dzive nespej-,jo ir sievietes!

Lucy      Aparaksts tēmai tieši par tevi pašu,ne tu īsti vecis,ne vecene,tāds puscilvēks vien izklausies.Kad tu pēdējo x tā ar večiem pasēdējis iedzēri,parunāji par dzīvi ko? Domāju,ne tev draugu,ne draudzeņu.Tie cilvēki kuri neēd gaļu tie tādi arī ir,kā tu.Ieteikums sāc ēst gaļu,ierauj graķīti,dzīve liksies rožaināka!
Par to,ko saki par sievietēm nepateikšu,ne es par viņām interesējos,ne esmu statistiku vākusi.Starpību neredzu starpību vai arodies te oho vai draugiem.lv
Jākaunās,par ko,kurā gadsimtā tu torpeda vispār dzīvo koa?

Viirietis_V      Jo vairāk to autoram veltīto nicinošo komentiņu,jo precīzāk autors trāpījis 10-niekā un rej jau tās,kurām *trāpīts*!:D!:)

Tessa      Te tomēr ir ļoti specifiska sieviešu auditorija ar visādiem lieliem pagātnes aizvainojumiem, salauztām dvēselēm, nereāliem nākotnes sapņiem,(c)

man domat,tev ir sanacis dailjsh sevis apraksts. es pat labak neuzrakstiitu.iesaku ieramet un iegaumet,ka she nav vientulju sievieshu.visam ir berni,vecaki draugi,un daudzam,ak shausmas,arii miiljotie.
man domat,ar viirieshiem ir tapat.
bet ir,protams,arii vientulji. to ir maz,bet ir. vinji nav pashpietiekami un nevar samierinaties ar to,ka nav nevienam vajadziigi.aiz ta dzimst naida pilnas temas un viedoklji :))
butu jums nauda,aizsutiitu pie sikoterapeita. bet jumsim pat tas nav.

MaryClaire      es noteikti neesmu "vidējā".
tiesa kas tiesa - atbilstu visām VCP pazīmēm, arī tām, kas uzskaitītas kā bravurīga un nesievišķīga. bet notiekti neesmu "vidējā", jo ja tāda būtu vidējā sieviete [kā es], tad jāsaka - nabaga vīrieši, par ko viņiem tāāāds sods.

bet nu sev par attaisnojumu - ņemot vērā, ka Dieva dārzā visas puķes ir vajadzīgas, ne tikai klusās, skaistās, saimnieciskās ut.t., tad arī turpmāk apgrūtināšu ar sevi vidi, kurā man gluži labi patīk uzturēties.

tomēr vēl labāk man patīk, kad varu izlogoties, aizvērt datoru un izmantot IN REAL iespējas

nokosmosa      Vai tiešām es tāda esmu...?! (panika) :D :D :D

marselis      TORPEDO-,reali neviens seit neko nemekle,varbut vienigi seksinu ,
nav ari nekadas specifikas,ja satiktu reala dzive-,redzetu ka tada pati -,ka visas,specifika seit neganas...,
(C)-,ir bravurīgās, kas ir gana par sevi pārliecinātas, lai nekautrētos paust to, ko domā, ko vēlas, jo dzīves gaitā ir sapratušas, ka esot pelēkās peles lomā vienmēr ir jābaidās no kaut kā. Tad ir vecākas un pašpārliecinātākas sievietes,
-,....tas ari ir tas nelaimigakas-,...kuras dzivo seit ar pilnu kruti un maldigi doma-,ka nav pelekas pelites...

Kaut pelekas(patiesas),tas ari ir tas jaukakas
nevis tas,kuras var zobus izsist neta!
ta ka necepies-,....lauj nelaimigam,but vismaz kaut kur-,parliecinatam un laimigam(but ar ol...m)!

Weejainaa_      tas,ka kāda nevar ielikt kādā portālā iepazīšanās anketu,tas nav nekāds rāditājs par labu vai sliktu kādai sievietei...un kāpēc,ja viņa grib iepazīties,ir jākomplekso par to,ko kāds/ kāda teiks?man,piemēram,ir pilnigi vienalga svešu cilvēku domas,aprunā jau tikai skauģi...katrs iekārto savu dzīvi kā māk,kā prot...kas attiecas uz to,ka te dažs labs ir gadiem...jautājums- nu un?kuram ir tādas tiesības kādam to pārmest?un kurš ir tas,kas seko līdzi citu gaitām te,lai pēc tam par to klaigātu...
Torpedo,nu nemaz sevi nesaistu ar vīrišķīgu sievieti...ja nu vienigi varu kādam atšaut pa plecu :)

Ananda_A      Domāju, ka vidējā portāla lietotāja ir tāda, kurai nepatīk vidējais portāla lietotājs. Vārdu sakot, viņi viens otru nevar ciest ne acu galā. Savukārt pārējie šīs augšminētās saskarsmes vērotāji dalās divās daļās:
1) ķer kaifu no šiem dueļiem, izklaidējas, uzjautrinās,
2) ir patiesi sašutuši par šiem dueļiem, ņem to dikti nopietni, sēžot pie datora dziļi pārdzīvo uzrakstīto un pateikto,
3) izmisīgi cenšas abus samierināt, aizstāv vājākos, uzbrūk tiem, kas dara pāri naivuma oreolā staigājošajiem utt.
Es sākumā biju pie trešajiem, tagad pie pirmajiem. Man viss ļļļoti patīk!:DDD

marselis      TORPEDO-,ko tad pats seit mekle-,ko nopietnu?(tas kuras zin ko velas,tas seit neko nemekle,un ir retums portalos-,vinas dzivaja uz ielam)!
ja velies gadijuma seksinu-,tad vai ir verts-,pec tam,ja vinai iepatiksies,ieberzisies ta-,ka nezinasi ,ka nomasketies , par beigtu izlikties!

_Krasula_      Par tēmas autora secinājumiem, kurš gadiem gadiem atrodoties šeit, velta nicinošus izteikumus sieviešu auditorijai, neizteikšos. Vienīgi nedaudz pakomentēšu pirmo rindkopu.
Ielekt aukstā ūdenī ir grūti tikai pašā sākumā, ar laiku pierod. Arī man sākumā tā bija liela uzdrīkstēšanās. Īsto bildi neliku, bija kaut kāds kaķa attēls. Bet tagad iespējamā atpazīstamība patiešām neuztrauc. Jo kāda gan atšķirība, vai bilde ir draugos.lv un/vai šeit. Esmu šeit ,piemēram, "iepazinusies" ar savu bijušo kursabiedru. Pāris reizes darba vietā redzējusi kādu tipu, kurš bija ielicis savu bildi iekš fotovērtēšanas. Vīrietis tā neko, žēl tikai, ka nespēj ne mirkli sķirties no košļājamās gumijas/kamielim rada, vai../. Bet par šāda veida publicitāti, protams, ne katra/-s izšķirsies. Jo ieņemamais amats dažkārt uzliek zināmus pienākumus un norobežošanos.

Ananda_A      Piedodiet, ne divās, bet 3 vai vairākās kategorijās:DDD

riks086      Man pāris rezies ir nācies no reālajā dzīvē sastaptām sievietēm saņemt tādu neizpratnes/izbrīna/nosodījuma sajaukumu, uzzinot, ka dzīvojos pa iepazīšanās portālu, tieši par faktu kā tādu. Tie, manuprāti, ir kaut kādi stereotipi, kompleksi, varbūt arī tādā veidā, kā to atspoguļo jautājuma autors - "tas viņām skaitās šausmīgs kauns. Nedod dievs vēl kāds kko uzzinās, ka viņām nav dzīvē kkas kārtībā vai ir kādas problēmas. Uz āru tak visam jābūt uz ef-ef". Par šeit satiktajām sievietēm patiesībā nevaru teikt neko sliktu - nekādu principiālu atšķirību no reālajā dzīvē iepazītajām.
P.S. ...es arī vēl pirms kādiem 7 gadiem biju diezgan skeptisks attiecībā uz iepazīšanos tīmeklī. Kā redzams, viss mainās.... :)

Maverick      Tipiska iepazīšanās portālu lietotāja ir ~40gadīga tanta ar lieko svaru vismaz 10 kilogrami un kura aktīvi piedalās "PA" Attiecību sadaļa, jo zina absolūti visu par attiecībām (tikai nekas neliecina, ka realitātē tā ir) :)

Maverick      Ak, jā - vēl īpaša pazīme - foto nav, svars "delikāti" nav norādīts, toties profilā pāris rindas dzejā par Lielo Mīlestību ! :)
Sīkāk lasīt manā dienasgrāmatā - priekšpēdējais ieraksts ! :)

Mava_feikais_profils      Te būs links - http://meeting6.oho.lv/http://iepazisanas.oho.lv/meeting.php?cmd=dienasgr_pub&kid=591281

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu