No kā esam atteikušies pēc šķiršanās?

Lielākajai daļai šeit esošo noteikti aiz muguras ir bijušas izjukušas attiecības, pēc kurām vienam/-ai paliekot ir nācies no kaut kā atteikties. Kas ir tās būtiskākās lietas vai ieradumi, ko tomēr atstāt nav bijis tik viegli atgūstot savu tā teikt neatkarību? Tāpat darbiņi, ko savulaik veica otra puse, bet nu ar tiem jātiek galā pašam - kā tiekat galā - darāt paši/as vai algojat speciālistu, meistaru?
p.s. patiess prieks par tiem, kam nekādas šķiršanās nav bijušas un dzīve ir dzirkstoša kā limonāde.

kokote      Manā atmiņa nekā tāda nav (zaudējuma, atteikšanās), varētu uzskaitīt pietiekami daudz ieguvumu (bonusu), bet kā saka: eto bilo davno i ņe pravda :):)

Lucy      Pašai nav tādas pieredzes,bet par savu māsu varu teikt tikai to labāko,viena viņa nepalika nemirkli,no vienas gultas ara otrā iekšā.Man par viņu tikai prieks,pirmajā laulībā bija nospiesta,visu vajadzēja darīt pēc vīra gribas un katrs sētas miets bija job...Liels prieks,ka viņa tagad jūtās,kā sieviete!
Citai druškai paliekot vienai arī dzīve kūsā,jo vīriesu darbsus ko nespēj izdara ,atbrauc dēls.A man būtu noteikti pakaļā,jo esmu izlutināta freileine no mazām dienām,bet kas zināka būtu,ja būtu!

slieks      Pēc šķiršanās jauni darbi klāt nenāca (arī līdz tam bija pašai ar visu jātiek galā). Kad paps aizgāja Mūžībā, tad gan sāku apgūt daudzas jaunas lietas, bet tikai izprašanas līmenī, jo priekš darīšanas ir atrasti attiecīgi profesionāli meistari.

dogville      "no vienas gultas aaraa otraa iekshaa"-tieshaam ir ar ko lepoties:D
...man zheel,ka kopiigs valjasprieks,kas reizee bija arii pelnjas avots vairs nebija kopiigs:(,bet galvenais saglabaat cilveeciigas attieciibas.Man sanaaca.

elsa      Šķiršānās gadījumā neko neesmu zaudējusi, tikai vinnējusi. Materiālās vērtības atstāju pagātnē, savas personīgās lietas saliku mašīnā un vnk aizbraucu. Ieguvu sirdsmieru, stabilitāti. Nagliņu sienā iedzīt? Pati varu. Vajadzības gadījumā ir kam palūgt palīdzību.
Pat nevaru visu uzskaitīt, kur esmu vinnējusi un neko nejūtos zaudējusi.
Un kopdzīvē biju vientuļāka kā šobrīd. Man ir viss,ko varu vēlēties. un kā man nebūtu, ja būtu turpinājusi iepriekšējo eksistenci. Saprotams, lai pie tā tiktu, ir nācies uzkāpt uz grābekļiem, bet tas ir pašsaprotami.

Tessa      man ar viiru ir labas attieciibas,darbus arii kadreiz neshkjirojam,bet lielas lietas joprojam vinjsh atbrauc un izdara,kad ir majas. ir japrot civilizeti izbeigt laulato attieciibas,it iipashi,kad ir kopiigi berni.
bet ta,man nemainiijas nekas, es driizak daudz ko ieguvu,ka raksta kokote.

Lucy      dogville tu aiz skaudības un naida tā? un kāpēc ne, viņas dzīve tagad ir pilna laimes un saskaņas,es dalos savas māsas pieredzē un redzu,kā viņa tagad dzīvo,jā lepojos ar viņu un ne mirkli nenosodu,nu neba jau es te visas aizkulises stāstīšus!!!

ingiite      es jau laulībā esot gandrīz visu darīju pati, tā kā...nekas īpaši nemainījās, ja nu vienīgi, kaut kādi tehniski sīkumi, un viss, kas saistīts ar auto... auto lietās krītu uz nerviem kaimiņu mehāniķim, bez viņa nu nekā :D šķīrusies esmu civilizēti, attiecības saglabātas labas, ir gadījies, ka arī bijušais vīrs izpalīdz... visādi citādi, kā sieviete, tikai ieguvu....atguvu sevi... utt.

solveiga23      Zaudēju visu,bet ieguvu brīvību un pašpārliecinātību,ka varu patikt sev un citiem.

disneja      Ja saglabā civilizētas attiecības tad praktiski neko nezaudē.
Reizēm saka, ka bērni būs zaudētāji. Noteikti nē, jo viņi ieguva 2x vairāk uzmanības.
Noteikti tas ir atkarīgs tikai un vienīgi no pašas un savas attieksmes pret lietām un notikumiem.

mieru_tikai_mieru      es zaudēju ģimenes kopīgo automašīnu. Toties tagad man ir pašai sava. Pirmajā laikā zaudēju pāris kg svara, jo vairs nebija nepieciešamības katru vakaru gatavot tik daudz ēdamā. Liekot riku uz sirds varu teikt - no šķiršanās tikai ieguvu. Bet remontdarbiem un santehnikas uzstādīšanai - tam izmantoju "pērkamo" vīriešu pakalpojumus. Un - goda vārds ir patīkamāk, jo rezultātu saņemu uzreiz, nevis pēc pusgadu ilgas čīkstēšanas.

vienss      Ko jūs taisnojaties ,melšat ! Nu gribās Jums visām dzīvot divatā.

Maybex      Zaudēju diskomfortu, kas bija iezadzies ikdienā pēdējā kopābūšanas laikā. Ziniet, nemaz ar nebija žēl. ;)
Turpretī ieguvu mieru, daudz brīva laika. Iemācījos saglabāt draudzīgas attiecības ar konkrēto vīrieti - šo agrāk uzskatīju par neiespējamu.
Atbildot Vienss: jā, arī mēs, tāpat ka´jūs labprāt dzīvojam kopā. Tikai ar vienu nosacījumu. Kopā tad, ja attiecības ir harmoniskas un baudāmas. Citādi gan ne. Dzīve ir par īsu, lai to dzīvotu slikti.

Bellatrixa      Nekā, vieni ieguvumi vien :D

mieru_tikai_mieru      vienam: mums nebūt negribas dzīvot divatā :) tas ir tik ierobežojoši! Manā gadījumā - dzīvoju piecatā.

MaryClaire      Maybex (2014-02-20 10:42) Dzīve ir par īsu, lai to dzīvotu slikti.
________
ar Tavu laipnu atļauju piesavinos savai atDziņu krātuvei. pilnīgi patiesi!

euromens      Esmu tikai ieguvis, nav vairs līdzās asās mēles, kura par visu, vienmēr piļija. Grūtāk bij pāris mēnešus, kamēr jaunai mājai sapirku visas sieviešu aizvietošanas mašīnas un nolīgu mājstrādnieci.

vienss      vienam vieni ieguvumi:-D piecatā pieckārtīģi ieguvumi:-D Jā piekrītu ka dzīve ir īsa jādzīvo Tagad !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu