Beerns - maate - attieciibas?!!
Kaadas ir juusu domas par shaadu situaaciju: beerna maate piezvana reizi meenesii vai 2 reizes meenesii (jo dziivo citaa valstii); redz beernu 2 reizes gadaa. Beerns aug un saak attalinaaties no maates. Tagad maate ierodas uz Ziemassvetkiem, apmetas netaalaa hoteli; zvana beernam (uz maaju, kur beerns dziivo) un saka, ko apmeeram shaadu: "gribeetu tevi riit satikt, jo zinu, ka tev nekas nav ieplaanot peecpusdienaa. Mees vareetu iet un nopirkt tev smukas dreebes un tad iet vakarinjaas uz to vietu, kura tev ljoti patiik. Parit es buushu briiva visu dienu, gribeetu aizvest tevi uz Ziemassvetku tirdzinju un nopirkt Tev to, kas Tev patiik un tad mees vareetu aizet pusdienaas uz jauku vietu, u.t.t.".Neredzot beernu apmeeram gadu, pirmaa un otraa lieta, ko saka beernam "es veelos tevi redzeet un veelos tev nopirkt...". Kaadas ir juusu domas par pashu "piedaavaajuma seciibu"?
Man liekas,ka jaasaak buutu ar sarunu, kopaa pabuushanu, u.t.t., ne saakt pirmo teikumu ar daavanaam un pirkshanaam, taas varetu naakt peec tam va kad jau abi ir satikushies, ne kaa motivaaija beernam satikt maati (beerns uz tikshanos ar maati "neraujas" jau labu laiku).
planerdelta
Jautaajums nav jaakomentee shovakar, jo visi jau svin, lai paliek uz briivdienaam :)
Visiem skaistus Ziemassvetkus!
Tinte Nav komentāru par šādu situāciju, jo vispār nav saprotams, kā māte var atteikties no bērna...:( (no jau iepriekš lasītās informācijas, mans tīri personīgais uzskats ir, ka māte no bērna jau sen ir atteikusies)
fargo ne visi "svin". es nesvinu. ļauj mātei un bērnam būt kopā tā, kā viņiem tas sanāk. neesi par barjeru. iespējams, viņa nemāk savādāk. tas ir tā cilvēka veids kādā tas... varbūt viņa nemāk savādāk.
SniegaRoze Necepies ,dzīvo vienkāršāk ,dzīve nav bilžu grāmata .Kas lieks ,tas pats atkritīs .Mazi bērni ir uzpērkami ,taču ar laiku viņi apzinās ko no kura var prasīt ,no kura ne .Aizvainots lepnums jaušās .Atlaid un piedod -šodien ir īstā diena tam .Un pienāks diena kad Bērns teiks ,čau -es eju pasaulē ,ko tad ?
pastnieks Izskatās, ka mātei kaut kas traucē adekvāti domāt. Iespējams, ka ir depresija vai apātija.
jadore Par piedāvājuma secību nekādas. Tam nav nozimes. Bērnam mamma ir viens no vistuvākajiem cilvēkiem uz šīs Pasaules tāpat kā tēvs. Nevajag rīdīt un meklēt otrā kļūdas, labāk tikt galā ar savām. Lai bērns izaugtu pilnvērtīgs viņam vajadzīgi abi vecāki. Tā kā atbalsti tikšnos šoreiz un turpmāk.
Zeltiite Man nebija pat tā, jo tēvs miris (KGB noslepkavots utt.) 4 gadu jaunumā. Un, ptotams, jebkuram bērnam gribas abus vecākus - un kā vēl!
hefny dīvaini,kādi tev iebildumi.Kas notiek,-kāds jaucas pa vidu mātes un bērna sarunai un sāk māti koriģēt,jo māte/maita tāda-aibraukusi strādāt/godīgi naudu pelnīt/nevis zagt,shēmot,lauzties deputātos -pie siles uttt/?! kā nav kauna te ceptie1 māte beidzot ko sapelnūsi, un reāli grib bērnam ko nopirkt,jo līdz tam ,acīmredzami pat ļoti jutusies slikti,mazvērtīga,jonav varējusi vienkārši kaut kāda gadatirdziņā bērnam nopirkt ne kakao,ne biezpienmaizi,ne kādu no krāmiem vai ko reāli iekārotu/!!!!!ko nozīmē-atteikusies,tad jau tēvs vai māte,kas katru dienu latvijā iet par strādājšo ubagu atdoties darbam-10-24 vai 2x24 stunas-uz dežurām par medmāsu sanitāros,ātajā palīdzībā, ugunsdzēšējos,policistos, mātes -stjuartes, vai vīrieši ķirurgi vai tas, Kurš aizdevā slimajam Dāvimlīdzi uz ASV_uz nedēļu-uz nezināmu x laiku,-tad jau arī ir atteicies no sava bērna????murgs! un tālo reisu šoferi,komandējumos braucošie,pat deputāti uc--arī atteikusēis??/nevajag murgot sev izdevīgā gaismā, manipulē mazāk ar domu kā otram iereibt,to pazeminot,vai pat pazemojot! Svini-necep cūcības, u nrelax. gan jau māte ar savu bērnu -pati tiks galā,-ne Tev tur jaukties par starpu-nenovīdība,ka nepēr Tev!!!!apkauies un domās savas domas uz savas mammas pusi!
no_matter
Jebkuram bērnam ir vajadzīgi abi vecāki un žēl tie bērni, kuri viena vecāka stulbuma/ietiepības/aizvainojuma dēļ nevar satikt otru. Bērnam nav jābūt atbildīgam par vecāku kļūdām... un kas to zin, kāda šī situācija ir patiesībā...
VISU CIEŅU TIEM VECĀKIEM, KAS VARĒJUŠI NOKĀRTOT SAVAS NESASKAŅAS NEIEJAUCOT TAJĀ VISĀ BĒRNU(S).
Zeltiite Nedramatizēsim māti, kam nepatīk vīrieši, bet gribas bērnus - sev vienai! Nu nav viņa pozitīvais tēls, bet dīvaivīte ar vēlams latvisku ziemas ietērpu :D Un uzsver savu " intelektu" (pēdiņās tikai gan sanāk).
lasminaxxl
Es nesvinu Svētkus, bija otrs darbs ....
Nesaprotu - kā Tev pa prātam lai izdara ! Māte nebrauc- nav laba māte. Māte aizbrauc satikt bērnu - atkal slikti !
Visa vaina meklējama jūsu savstarpējās nesaskaņās . Pierādi ka man nav taisnība .
Jauku svētku vakaru !
Nate Te var just,ka tētis "pielicis roku" jo pat dzērājmātes bērni ļoti mīl.
DanaL Mātei arī nav viegli, neba nu aiz vieglas dzīves aizbraukusi tik tālu no bērna
fargo
jūs vairs neesat tie pusaudži, kas bijāt. tu saki, ka esi apzinīgs, strādīgs, saki ka esi labs. varbūt tad arī centies būt tik iecietīgs, cik vari. tu pirki biļetes viņai, bet patrauci. pērc. tu apzinies, ka pērc biļeti, lai tavs paša berns satiktu miesīgu māti. perkot biļeti, palīdzot viņiem tikties, tu dari labu. labu savam bērnam.
par strīdiem.
acīmredzot ir diezgan smaga nesaprašanās pakāpe. bet strīdā, lai to izbeigtu, kādam ir jasper pirmais(vai pirmie soļi, varbūt daudzi). tu esi gudrs, situēts, neesi nolaidies cilvēks - sper tos soļus tu. tā nepatika kas ir otrā cilvēka pret tevi, vai to visu situāciju, kas es tev saku, ir nenormāla, ar laiku var atslābt.
ir jāatrod veids kā salabt, vismaz at-labt. sāc atkal apmaksāt biļetes, atlaid viņai alimentus. nevis tāpēc, ka tev nevajag. bet tāpēc, ka tu izvēlies ne-naida ceļu. iedomājies taču sievieti, kuras bērns ir prom. visus tos iekšējos konfliktus, rēgus, visu to, kas viņas apziņā dēļ mājo. viņai taču nav labi. būt labi nevar.
bziks Njā grūti laikam kad šādas tēmas vajag cilāt.
SniegaRoze Mēs neko nezinām ,kā ir patiesībā ,jo patiesības ir divas .Mēs nezinām mātes sirdi ,kas pamudināja viņu atstāt bērnu Tavās rokās .Un mēs visi esam uz āru tik Balti un pūkaini ,taču iekšā grauž Tārps .Esmu Māte ,kurai mēģināja noņemt bērnu ,tas ,kam vairāk naudas .Taču dzīve saliek visu pa plauktiņiem ,ne vienmēr ,kā gribās Tev .Jūties apdraudēts ,to var redzēt ,un netīra sirdsapziņa kož ,un Bailes ēd .Taču ,jau rakstīju ,šī ir tā diena ,kad ir jāatlaiž situācija ,un jāpieņem ,un jāpiedod.Šis ir Mīlestības akta vakars .Dievs raud ,tāpēc jau savu dēlu par zīmi mums iedeva ,un zvaigzni eglē iesprauda ,lai mēs, ļaudis, attaptos .
Riekstkode
planerdelta (2014-12-24 20:53) jautājuma autora komentārs Jautaajums nav jaakomentee shovakar, jo visi jau svin, lai paliek uz briivdienaam :)
Visiem skaistus Ziemassvetkus!
Tad šo tēmu arī varēji ielikt pēc svētkiem !!!
MrJones Nezinu, kaada ir taa sieviete, un kaapeec vinja to beernu atdeva tev..jo vinja galu gala bija taa, kas vinju 9 meen. izneesaaja...bet vnk...tu vari buut laimiigs cilveeks, neiespringt baigi uz kaut kaadiem sazveerestiibas plaaniem, jo tev jau taapat viss ir...vnk ljauj tikties! Varbuut vinja savaavaadaak nemaak izpaust juutas....bet vienalga...kaut aiz cienjas..neliec shkjeershljus!
Marija_Anna
Ir dažādi mīlestības izpausmes veidi - dāvanas , darbi , vārdi , pieskārieni ... . Arī kopābūšanas laiks ir ierobežots , lai lēnītēm parunātos, padarbotos, paceļotu un vienkārši būtu kopā. Arī ilgie prombūšanas periodi sāk atsvešināt , lai cik tas briesmīgi arī skanētu .
Labus svētkus jums visiem ( tev, dēlam, mammai un otrai mammai ), ar sapratni , iejūtību un mīlestību.
marija19561956
Labvakar! Visiem Priecigus Ziemassvetkus!
Neko nezinu par konkreto situaciju ,lai to komentetu. Vienu varu teikt,jusu attiecibas jau sen kaut kas nebija kartiba. Kapec mate devas pelna uz arzemem un kapec vinai atbraucot uz Latviju jamitinas hoteli?Vina velas satikt savu bernu,tas pierada nav gluzi vienaldzigs,Arzemes nav ta zelta bedre un nevar visu darit kad un ko iegribas,par visu ir jamaksa,Pratigs tevs lautu bernam satikties ar mati un pats uzturetu draudzigas attiecibas,berns nav vainigs jusu vecaku domstarpibas, Katram bernam abi vecaki ir vienlidz mili,ja to ignoresi ar laiku savu bernu vari pazaudet
planerdelta Visiem, kuri saprata, ka maate straada aarzemees, bet es LV "sheemoju": peec shkjirshanaas es aizbraucu uz aarzemeem un peec pusgada bijusii sieva nodeva... nākamās atbildes
| Atbildes 1 līdz 20 (kopā 63) | nākamās >> |
