Iepazīšanās vietas

Pasarg Dievs, ne lai reāli izmantotu, tak tauta bez sāls apēdīs :D, bet, palasot, ka netā tak normālu sieviešu/vīriešu nav, kur no jūsu reālās pieredzes iepazīstas cilvēki no ~30-50? Man pašai ir viens veiksmes stāsts - bijusī kursa biedrene izšķīrās, pēc pāris mēnešiem draugi ieplānoja viņai un citam šķirtenim kopīgu ekskursiju, tagad abi dzīvo kopā un audzina kopīgu pēcnācēju.

neko  parast satieku nākam pretī pa ielu:)

Sebrings00  Lielākais vairākums cilvēku iepazīstas gultā.

psychobitch  iepazīties var jebkur un ar jebko, tikai nevajag baidīties, kautrēties un dzīvot visādos aizspriedumos..

riks086  Man pēdējos gados - vai nu klubos, vai šeit....

DanaL  Man nozīmīgākās iepazīšanās bijušas tieši saistībā ar darbu vai kolēģu draugiem.

kuba1  nekur......

Prelucita  Esmu un arī savu pašreizējo draugu iepazinu šeit (trešais pēc kārtas) bez problēmām!

ewitta  Vispār starp 30 un 50 ir vesela paaudze starpā. Pirmie vēl mēdz iegriezties klubiņos, kamēr 50-gadnieki diez vai, u.c izklaižu un interešu atšķirības, līdz ar to arī iespējas iepazīties. I-nets būtu reāla iepazīšanās iespēja, ja vien cilvēki iemācītos apstāties...

erucanob  Spriežot pēc Prelucita, arī jaunie neprot apstāties.

borzomi  Kam Tev to vajag?

marekst  Ja klubi un alkohols neinterese tad var sportojot meginat sapazities

ne_meklejumos  Apmeklējot publiskus pasākumus, visur kur cilvēki apgrozās ir iespēja saskatīties.

jozolsen  Lietojamā vecuma izskaņā paliek arvien grūtāk un grūtāk....Un ja nu vēl izvirza prihvatizējošis- dzimtbūšanas (vienīgā) noteikumus praktiski neiespējami.. un jau nās konkurencē izspiež,viņas arī mazākaizspriedumainākas..Jāmeklē kāds slinki kūtrais nedarītājs un jāsavāc pašai...Viņam slinkums meklēt un būs slinkums arī apkārt skraidīt...Tādi jau nereģistrējas šeit,slinkuma paradoks..

Tinte  Ja mērķis ir vienam vakaram, var jau pa klubiem dauzīties, bet ilgtermiņam tur nu galīgi nav ko meklēt.
Virpār ir tā - jo mazāk iespringsi ar meklēšanu, jo lielākas izredzes uz pozitīvu iznākumu. Iepazīties var jebkur - sportojot, veiklā, darbā, pie draugiem u.t.t.

sju4  Nesen ar draudzeni par šo tematu runājām :)

..Izdomājām,ja ir kāda interese un gribās atrast līdzīgi domājošu,tad jādodas uz tām vietām,kur tie,līdzīgi domājošie,pulcējas..Piemēram,ja patīk slēpot jādodas uz kalniem,ja patīk lasīt grāmatas jādodas uz jauno bibliotēku,ja patīk dziedāt,jāiestājas korī utt. Bet tad nonācām pie secinājuma,ka tas uz mums gan neattiecas,jo mēs jau darām,to,kas mums patīk-dejojam tautu dejas.Bet ak vai puiši visi aizņemti!Kuram ir draudzene,kuram sieva,kurš 10 vai 20 gadu jaunāks par mums .Tātad mums nekas nespīd :D

Tad ir vēl variants...jāpārceļas dzīvot uz citu pilsētu vai uz citu valsti.. kontinentu :)) Jo acīmredzot neatrodamies tur,kur apgrozās mūsu īstie vīrieši :)

MrJones  Pfff...visur....gan jau ari sheit! Jums, kas vienaa pilseetaa dziivo, nez kaapeec tas tik lielas probleemas sagaadaa....? Ejat, tiekaties..ja ir taada veelme?!
Vieniigais miinuss, man sheit skiet, cilveeki paaraak iespringushi uz to, kaa jaabuut...kaut ko sheemo nepaartraukti...izskataas, ka nespeej atbriivoties vispaar...!
Mani, katraa zinjaa, tas atbaidiitu....!

adamsone  Tur, kur cilvēki skaidri un nepārprotami definē savus nodomus. Pati tak pateici - draudzenei un šķirtenim tika plānota savešana, kas izdevās. Viens tāds uzskatāms piemērs.

Postremo  Kad divi cilveki dziivo katrs par sevi, katrs ir karalis...pats sev. Saakot dziivot kopaa, ir jaapierivejaas vissaas jomaas.Arii ikdienaa, arii sex, arii teerinnos, un veelmees.... Un ja kaads to neveelaas, nespeej, negrib, nekas nesanaaks.NEKAD.
Problema ir taa, ka muusdienaas ir sarazzota sabiedriiba tada, kas nespeej just vairs ar sirdi. Taapeec, ir jaapadziivo kopaa kaadu laiku, lai saprastu, kas ir kas. Pirms preceeties un beernus sagaadaat.
Jautaajus laikam bija, kur iepaziities? Te. Nav ne vainas. Esmu sseit saticis lloti briinisskkigus cilveekus.Un savaa zinnia ir pat ideali, vari izrunaat vissu, vissu sseit, pirms pat satikties.. Protams, ja esi speejiiga uz atklaataam sarunam vairs....

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu