Vai iepazīšanās ar pozitīvu iznākumu pēc 40 pastāv?

Labprāt uzzinātu, sava vecuma, sieviešu domas par iepazīšanos ar vīriešiem, veiksmes un neveiksmes stāstus, un vai vispār šajā vecumā vajadzētu sevi apgrūtināt ar vīrieša klātbūtni savā dzīvē, jo neko jau vairāk par problēmām, sievietes dzīvē, vīrietis nav spējīgs ienest? Vismaz kāda var kaut ko pozitīvu uzrakstīt, lai, ja ne pašas, tad citas laimei papriecātos līdz..:)

raina1970  Kā lai saka- nu nav tik traki, ka tās ir tikai problēmas... ne tuvu tā nav. Jā, var satikties, kā jau teicu- ja pati patiešām vēlās un ir gatava - tādam notikumam savā dzīvē.

MJooun  ´´..jo neko jau vairāk par problēmām, sievietes dzīvē, vīrietis nav spējīgs ienest? ´´ ...hmm....ja visu noraksta uz probleemaam, tad jau gandriiz taa sanaak, ka nav veerts!!
Vismaz cik es zinu, beebi ir speejiigs ienest...ja tas skaitaas pie plusiem...???? :))

fargo  "Ja vīrietis nav spējīgs atvieglot sievietes dzīvi, tad vīrietis nav vajadzīgs vispār..."
nereti man liekas, ka cilvēki maz domā līdzi tam, ko raksta. varbūt cilvēks nemaz īsti tā nedomā, bet pirksti tik klabina. karsts, saulains, skaists laiks, gribās un tā...

Pazistams  trakākuce: ja sieviete uztver vīrieti kā bankomātu, tad sieviete nav vajadzīga vispār..

fargo  no otras puses, varbūt mēs te tuvojamies problēmas saknei. arī tā var būt. lai cik tas kādam(-ai) var likties ne-ticami, cilvēkiem ne pārāk patīk, ja viņus uztver tīri utilitāri - kā vibratora aizvietotājus, bankomātus, šoferus ar savu auto utt. un "ne pārāk patīk", tas ir maigi, maigi teikts.

jadore  Vīrietim nekas nav jāienes ne atvieglojumi, ne problēmas... abiem pašiem jātiek galā ar sevi un savu dzīvi, tikai tad ir iespējama pilnvērtīga kopā būšana. Jā, es zinu tādus pārus, kuri satikušies pēc četrdesmit un kopā ir saskanīgi.

Zakonchitis2014  Būsim reāli: Tēmas autori neviens nopietns vīrietis par sievu neņems. Vecums pēc četrdesmit, bet domāšana un jautājumi, kā padsmitniecei.:))

walmets  Viss atkarīgs vai ir kopīgas intereses, izklaides..... Ja kaut kas sakrīt, tas jau ir rezūltāts, jo vairāk, jo labāk.

jadore  Es varu teikt, ka esmu laimīga, jā, lai gan bez mīļotā vīrieša. Vīrietis nav sievietes laimes garants, bet nenoliedzu, ka kopā ar saderīgu vīrieti dzīve var būt vēl jaukāka.

Zakonchitis2014  Lūdzu apgaismot mani ar plašu izklāstu referāta veidā, kas ir sievietes laimes garants, ja ne vīrietis un ne caumurs vidusdaļā?:))

lode  Bez referāta-vislielākā laime sievietei ir sievietes bērni!!!Neviens vīrietis nevar aizstāt vai kompensēt šo laimes sajūtu! Ja tā nav, tad

lode  Ja tā nav, tad sievietei tiešām ir problēmas un...nedomāju, ka jebkāds nogrābts vecis spēs viņas situāciju mainīt uz labo pusi!

Zakonchitis2014  A bērni dzimst paši no sevis un tos atnes stārķis un noliek kāpostos, vai arī burkānos, vai arī pamidoros:))) Skaidrs, es uzreiz visu sapratu:DDDDDD

sannda  Jā, pastāv - viena paziņa iepazinās 47 gadu vecumā, abi dzīvoja gan mīlējoties, gan ķīvējoties un pēc 10 gadiem - 57 gadu vecumā salaulājās, jo bija pārliecināti, ka grib būt kopā līdz mūža galam. Otra paziņa iepazinās 55 gadu vecumā, arī tai tagad 57 - nu jau 2 gadus dzīvo laimīgi kopā. Abos gadījumos materiālās ieinteresētības nekādas - visi strādājoši cilvēki, ne bagāti, ne nabagi. Vienkārši divatā dzīve ir daudz jaukāka.
Ja cilvēks ir viens, tad viņš ir kā piens, kas agri vai vēlu saskābst :)

limonija  Man ir tādi veiksmes stāsti zināmi. Tiesa gan - neviena no šīm sievietēm ar savu vīrieti nav iepazinusies kādā no iepazīšanās portāliem. Ja runa ir par mani pašu - tad visas spalvas gaisā saceļas no domas, ka vīrietis manā dzīvē ieviesīs kādas problēmas. Ja cilvēks nespēj tikt galā ar savām problēmām pats - tāds neder ne velnam par kruķi...Ja kopā ar kādu dzīve šķiet interesantāka, saturīgāka, krāsaināka - tikai tad ir vērts mest kopā kauliņus:)

planerdelta  Ja tuppesi internetaa, tad arii 18 gados nebuus laimiigu beigu,ja aarpusee, tad kaut lidz muuzja galam. Juus te dziivojat kaut kaada iedomu-nereala pasauliite un pashi ticat savai pasauliitei, aaraa viss ir citaadi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu