Krāpšana starptautiskajos iepazīšanās portālos

Ja kādai vai kādam ir pieredze , padalieties lūdzu. Kādas metodes šie krāpnieki izmanto?

sandra111  kapec uzreiz tads negativisms?
cilveki ka cilveki,,,nebaidieties.

Nate  Ja iepazīšanās saiti domāti, tad nāk prātā tikai varianti- saka nav precēts, bet ir, saka grib precēties, bet patiesībā negrib, sola ka būs sekss, bet tas izpaliek, sola ka tiksimies bez seksa, bet tomēr grib, izliekas par jaunāku, vai bagātāku, ievieto anketā svešas bildes. Bet vai tad OHO savādāk?

adamsone  Internetā ir daudz materiālu par iepazīšanās blēžiem. Palasi.

fargo  blēžu tur ir kā mudž.
visādi ģenerāļi, miljonārbiznesmeņi utt.
ar google translate palīdzību sastādītas vēstules latviesu valodā.
iedomājies, cilvēks sakās esam asv ģenerālis, atnāk elektroniski tulkota vēstule. ok, tas var būt. bet tad tiek piedāvāts saraksti turpināt angliski un še tev tavu pārsteigumu arī ANGĻU valodas vēstule acīmredzami ir elektronisks tulkojums.
tad tie stāsti par deviņiem mēmajiem, par mājām un miljoniem, superveiksmīgajām karjerām un ko tik vēl ne. ja jūti, ka cilvēks melo, ļauj viņam runāt un domā līdzi dzirdētajam. meļi nav gudri, kā filmās rāda. citādi viņi nebūtu afēristi un viņi neizbēgami kļūdas vai pārspīlē vai banāli aizmirst pasu nesen teikto.
ko viņi grib?
naudu. tas ir telefona kredīts, kuru lūdz lai varētu parunāties. kāda konkrētāka privāta informācija par tevi. jo atceries, tiek izmantota... kā lai saka latviski nezinu, targeted scam. ja cilvēks ir uzķēries, tad ir personiska pieeja. merķis ir nauda. nebūs ne tikšanās nekā. izvairīšanās.
man ir pazīstamas sievietes gados, kurām pietika prāta prasīt padomu, pirms kaut ko turpināt. un tieši viņas ir šo cilvēku mērķis.

Nate  Fargo, vai tad vēl kāda vispār lasa to "mantinieku" vai tamlīdzīgas vēstules.
Es sapratu, ka interesē mānīšanās kā reāla iepazīšanās. Atcerējos, ka viena stāstīja, ka aizbraukusi es neatceros uz kurieni, Itāliju vai kur tur, un izrādījies, ka nemaz tik bagāts nav kā stāstījis.
Par tām kuras uzķeras uz cietumnieku lūgumiem papildināt kredītu vai vēl kaut ko, nu aita, ko citu lai saka, normāla, skaidrā prātā un vismaz ar vidējo izglītību taču saprastu, kādam mērķim viņa vajadzīga.
Vel ārzemju vienā saitā zinu ka ir atgādinājums, ka pāris pirmās tikšanās norunāt vietā, kur daudz cilvēku, atstāt kādam visu iespējamo info par to, ar kuru ej tikties. Tādēļ apbrīnoju mūsu drosmīgās dāmas, kuras VP liek ķeksi pie aizbraukt/ uzaicināt ciemos utml.

fargo  ziema (2015-08-11 19:51)

cilvēku uzreiz vēl nepiecērt, runājot zvejnieku terminologijā. sākumā ļauj noriji āķi, tad "vadā", mazliet piecērt, atkal pavadā. līdz kamēr sieviete(vīrietis) pati ir gatava, piedāvājas samaksāt biļeti pie viņas, nemaz nerunājot, ka ir gatava dot kredītus starptautiskām telefonsarunām. ar latvietēm tas ir grūti un auslanderi vispār nav galvenais mērķis. primārais mērķis ir rietumu sievietes gados.
cilvēki gadu gadiem sēž cietumos, viņiem laika ir cik nevajag, lai visu šo bīdītu. veseli blēžu kantori ar cilvēkiem aiz restēm un brīvībā.

par telefona nr. saki, ka pati piezvanīsi. esi gatava parsteigumam, ka visneiedomājamāko iemeslu dēļ, princis nav sazvanāms - cīnas ar pūķiem, citā dienā ar lernas hidru utt.

Sauleaciis  °:)))) ir ir ir pieredzīte, pašai aš dusmas uz sevi. Un galvenais linkedin.com saitā. Ir labi atstrādāta aplidošanas shēma(veselu mēnesi aplidoja, kamēr atkausēja sirsniņu)
Krāpšanu sāku piefiksēt,kad it kā brauca uz kādu talu zemi, tur it kā incidents, nokļūšana slimnīcā
kāds cits it kā atrod telefonu utt un tajā mans telefons kā sievas minēts un tad-kā nepalīdzēsiet ar naudu????? Sieva skaitās..
Un ar šo momentu viņi lažu lieli sataisīja..šī daļa nav atstrādāta.kaut gan..gan jau ir,kas nosūta naudu..

VIZUAALAAmaaksla  Skameri googlē ir ar visām viņu izmantoto bilžu sērijām, pat kantori nofotografēti, kur vienā telpā pie datoriem sēž rinda filipīniešveidīgi tipiņu un sola!
Telefons noder ietekmēšanai, apstrādāšanai un ir jau versijas par pieslēgumiem, utt, naudas plūsmu uz maksas numuriem.

neko  man tiki viens jautājums; jums bail dzīvot nav ... nu tā no visa un visiem baidīties un visur kaut kādus draudus saskatīt? Protams visādi mēdz gadīties, bet nu tomēr...

miglainaa_plava  Cik interesanti :) Man arī tas ASV ģenerālis rakstīja. Pat nopietni apdomāju, kā būtu būt par ģenerāļa sievu, dzīvot miljonu vērtā mājā... Kaut kā nobijos.

atspole19  Ja atraksta vīrietis, kuram sieva gājusi bojā viņš audzina dēlu vei meitu, tad tas ir 100% krāpnieks. Ja grib trenēties angļu valodas rakstībā, tad dažreiz der šos tekstus izmantot. Citi ir gramatiski ļoti labi uzrakstīti. Parasti uz tādām vēstulēm atbildu, ka Latvija ir Eiropas valsts, nevis Āfrikas, un te dumju sieviešu nav.(Cerams!) :)))
***I was married before but lost my wife in a House fire incident 5 years ago more so (May Her Gentle Soul Rest In Peace Amen) I have a daughter, and she is barely 10 years old of age, and her name is ´´Emily´´

limonija  Te šamos nemana, bet OP pilns ar "ASV ģenerāļiem" - sākumā nesapratu, kāpēc man tik bieži pienāk tās stulbās vēstules, bet laikam jau tāpēc, ka profilā norādīta arī angļu valoda...Dzēšu nelasot.

Sauleaciis  ziema!
:))neuzķeries!
vienīgais,ko es zaudēju-kad zvanīju uz to valsti,lai noskaidrotu,kas un kā un apstiprinātu aizdomas
kad viņi sāka rīkoties? kad ieminējos par pasūtījumu un summu,kas būs:))))galvenais,ka nebija tik liela...nu tad par šo summu tad arī mēģināja mani apkrāpt....nabadziņi..veselu menesi ņemties ap mani par šādu summu...

LiDo  SCAMMERS (romance, military...) - skat. Google meklētājā. Ne viena vien arī no Latvijas nopietni uzķērusies.

sakuri  tur viņu nav vairāk kā te..:)

MrJones  Sievietes galiigi aptrakushas...latvju baaleliem jaabuut ienaakumiem tik un tik un ne mazaak, jaabuut gataviem naudas maku virinaat jebkuraa situaacijaa....a sveshtautieshiem pashas esat gatavas pat telefona reekjinus apmaksaat..??!!
Vai taa nav cuuciiba?!!!!!! :@@@

bai_bai  arzemju iepazishanas portali ir vieta, no kuras naivam sievietem bez agjenta 007 talantiem un humora izpratnes vajadzetu tureties pa gabalu.

Geisha  Ir standarta teksti:" tūlīt iešu fantastiski lielā pensijā, audzinu dēlu, esmu ģenerālis vai kaut kāds super druper biznesmenis, ir privātmāja Majami, sieva ar vēzi nomira pirms 5 gadiem un visu šo laiku sēdēju raudāju, tagad ienācu iepazīšanās portālā, ieraudzīju tavu bildi un visas sēras beidzās. Vienīgā dzīves vēlme ir savu naudas maisu dāvāt tev". Tālāk sekos - atsūti naudu, ja nesūtīsi tātad esi maita. Bet var jau arī gadīties normāls cilvēks.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu