Iepazīšanās perspektīvas internetā

Jūs jau droši vien arī gadu gadiem sēžat iepazīšanās portālos un jums šajā ziņā ir jau sava pieredze. Nav apnicis atkal un atkal rakstīt kādam(ai) un censties ieinteresēt par sevi? Ir vēl ticība, ka beidzot kkas saslēgsies un izkritīs laimests? Vai darat to vairs bez īpaša prieka un ticības - vnk pieraduma pēc?

Ananda_A  Domāju, ka tie, kas patiesi vēlas iepazīties, iepazīstas. Tie, kam pāri 40 un gadiem te dreifē, liela daļa ir pusdzīvi, diezin vai viņus vispār var reanimēt uz kādu aktivitāti, kur nu vēl uz iepazīšanos. Viss pulveris izšauts mēles kulstīšanā, atliek vien šiem zem pufaiciņas gulēt pie TV.

Bailes, lielas bailes no pārmaiņām, bailes no attiecībām, bailes zaudēt savu svarīgumu, bailes, ka šie nav gana labi, jo mīļākajām trenūzenēm ceļgali izspiedušies, bailes palaist pir*ienu randiņa kulminācijā, bailes viņus ir aprijušas un diezin vai ir tāds spēks, kas viņus varētu no virtuālās bravūras pārslēgt uz reālu rīcību:DDD

Zibsniite2005  Es gan tā neteiktu.... :)

Samila  Domāju, ka tie, kam vajadzēja to izdarīt, ir vai nu sen jau to izdarījuši, vai nu nekad arī neizdarīs, jo ir pārāk tizli. Tie, kas sēž te gadiem, domāju, tusē un uzjautrinās...

Viktorija0077  Uzskatu,ka katram ir savi iemesli kāpēc atrodas šeit. Cilvēka dzīve nebeidzas ,kad tiek sasniegts kāds konkrēts gadu skaitlis.
Mums katram ir mērķis un kāpēc ,lai tas nebūtu otrs cilvēks? Būsi pareizā laikā un vietā un varbūt atradīsi to otru un dzīvosiet ilgi un laimīgi.

Bazhix  Torpediņ, tak ne jau visi te grib iepazīties (anketās bieži rakstīts - iepazīties nevēlas vai kaut kādas nereālas prasības - piem., konkrēta adrese sadaļā par meklējamo cilvēku:) ).
Daļai šis ir kā būt uz ielas - ar kaimiņiem nesanāk, jo mūsu mentalitāte/laika apstākļi ir tādi kādi tie ir, tāpēc publiski pačalo par visu ko - par politiku, par seksu, par bērnu audzināšanu vai par pārmērīgajām cenām :)

jozolsen  Man patīk..Ir pietiekoši tādas kuras lieto ,prot un var baudīt.....
Monogāmiskajām prihvatizoterēm ar dzimumaktiņu nosacījumiem,it sevišķi pēc 40,vājas cerības realitātē..Atliek tikai puritāniski teoritizēt..

Veneranda003  Nē, Torpēdo, no kurienes Tev tāda pārliecība? .. Nav apnicis šeit būt..!! Esmu šeit nepilnus divus gadus un satikti tiešām interesanti tautieši... katram sava sāpe. Cits pasniedz sevi kā mīlas lietu virtuozo, cits vienkārši pačalot vēlas. Daba taču necieš tukšumu...!!

DanaL  Šaujiet kaut nost, neticu, ka Joz..ena meklējumi vainagojušies daudz rezultatīvāk nekā citiem. Bet fantazēt, saprotams, nevienam nav aizliegts.

Veneranda003  Zini, Torpēdi, negatīvs rezultāts arī esot rezultāts...!! Turklāt Tu kā - pēc sevis spried..??
Lai gan, ... kad organisma akūtā un dramatiskā vajadzība tiek sakārota arī tas ir jau kaut kas - "sausais atlikums", kas neuzliek pienākumus..

jozolsen  Danal ..Kādi tik pieņēmumi aiz skaudības...man jau nav produktīvā vecuma..Un pat paradokss..Jo vēcāks ,jo vērtīgāks...Paldies varošo-darošo disproprorcijai..

limonija  Rutīnai esot arī savi plusi - tas tā - filozofiski;)

divmetrigais  Savs pluss ir interneta iepazīšanās. Tā teikti var pirms laika izcamdit un lieki netērēt laiku randiņam. Ejot jau ar kādu uz randiņu, zini , ka nebūs kaķis maisā :D

neko  Nemēdz būt tādas "perspektīvas internetā" ; perspektīvas vai nu ir, vai nav:) Pārējais ir tikai tehniskie līdzekļi.

Bellatrixa  Ko grib, ko grib - socializēties [ar sarkanu un kārtīgi pastrīpots, lai vienreiz varbūt arī izlasa atbildi]. Vīrietim nav labi klukstēt ap vienu un to pašu kā tādai perētājvistai ap savu perējumu, autoriņ.

Geisha  Zini, bet jo es vairāk attālinos no laimīgās laulības jo vairāk saprotu cik brīnišķīga ir dzīve. Manā vecumā vairs nav primārais būt blakus vīrietim, lai varētu radīt bērnus. Draugi ir, dzīvē stabilitāte ir, intereses ir, kam esmu mīļa un svarīga ir, pati arī mīlu. Ja nu gadītos vīrietis kurš man būtu interesants tad padomātu par perspektīvu, bet tā man te ir sava veida izklaide (Draugos garlaicīgi, bet te "burziņš").

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu