Bezgalīgā iepazīšanās

Jautājums oho"zelta fondam":kur ir problēma,ka jūs šeit atrodaties 5,10 vai 15 gadus un neizdodas iepazīties?Pašu ambīcijas un nespēja sabalansēt iespējas ar vēlmēm?Publika galīgi garām?Liktenis,nežēlīgais?

psychobitch  te jau var sapazīties ar visu Latviju, bet, lai rastos vēlme būt kopā, ir cits jautājums, tas tiešām ir atkarīgs no veiksmes...

draboss  Teikši ka lielākā daļai "Zelta fonda" problēmu nav, tā "neiepazīšanās" parasti vairāk satrauc apkārtējos. Kāpēc Tu par aksiomu pieņem, ka ja kāds te ir 7 gadus, tad viņš akurāt 7 gadus diendienā metas iepazīties, šim nesanāk un tad nu tev jācep topiks, lai noskaidrotu "problēmu"? :)

tudalins  Personīgā pieredze; Kad te notiek tikai riešanās sapratu jau otrā dienā pēc ienākšanas.
Pēc trešā randiņa ar OHO ´´skaistulēm´´ sapratu kad nu nāfig vajag.
Sēžu te intereses pēc kad nav ko darīt. Izsaku savu viedokli par šeit mītošām klukstēm, un protams pretīm saņemu arī. Intresanti.
Normālie cilvēki te ilgāk pa divām dienām reti kad uzkavējās.

Torpedo  Nu, redz, no manas pilsētas te daudzmaz pieņemas 20-30 gadīgas (bez bērniem, bez liekā svara, ar augstāko izglītību, lai būtu par ko parunāties) ir kādas 2-3. Un ja tās pasaka nē, tad jāgaida atkal 5 gadi līdz jaunam pievedumam

DanaL  Lai arī nepiederu pat zelta fonda zemākajam stāžam, iesaistīšos diskusijā. Jā, sākotnēji mani te ievilka ģeķīga doma iepazīties ar tālejošām sekām. Sapazinusies šī gada un nedaudz vairāk laikā esmu gana daudz, stipri vairāk nekā vajadzētu, bet viss kaut kā garām... Bet visa cita starpā kaut kā nejauši "uzsēdos" tieši PA, un tās dēļ es te joprojām esmu.

Nesaisti OHO tikai ar iepazīšanos vien, daudziem šī ir vienkārši vakara izklaide.

mjamma  Aha,tudaliñ....oho ir ká melnais caurums,kurš ievelk tikai nenormàlos,párèjos palaiž valjà.
Iepazìties nav gan problèmu.

tudalins  mjamma; piekrītu pilnībā. ŽETONS

DanaL  Atkal aizkustina tudalins, kurs pats sevi ieskaita nenormālo kategorijā, jo uzturas te ilgāk par 2 nedēļām :)

likky666  Vai tad šeit ir tikai iepazīšanās? Te ir dažādas lietas, ko var sadarīt. Es dodu priekšroku iepazīties dzīvē. Ar to man nav problēmu.

Viktorija0077  Iepazīties var jebkur, arī šeit. Un kas ir noteicis kādus termiņus :var taču sērfot arī piecus un desmit gadus. Varbūt tas ir tāds dzīvesveids.

Tessa  absoluti nav vajadziibas iepaziities. muldeshana ir tiikama nodarbe. dziive ir daudz interesantaka, neka mekleshanas oho.

riks086  Iepazīties izdodas. Bail iedomāties, cik daudz būtu izdevies, ja es nebūtu tik slinks ši ziņā... :D :D :D

Deisa  Nu tiem, kas vēlas (tiešām vēlas) iepazīties, tā nav problēma - pazīstas, iezīstas, sazīžas, da i apprecas un bērnus rada. Viss notiek.

Samila  tūdaliņ, šeit noteikti nevajag iepazīties!!! satiks vēl labu, skaistu, gudru, saimniecisku, bez bērniem, mīlošu un nemaz nezināsi ko iesākt ;)

mjammai garšīgākās piparkūkas ;)

planerdelta  Kaapeec domaa, ka vinji nav iepazinushies? Gan jau ka ir gan iepazinushies, gan appreceejushies, gan beernus radiijushi, gan izshkjiirushiees, gan naakamaas/o atradushi. Atkal beerni un taa kaadas reizes 4-7.

Stefaanija  Ja tēmas autore būtu iepriekš palasījusi, tad vismaz par sievietēm viss ir skaidrs, kāpēc nesanāk - divi bērni, celulīts un zirgastes arī nav.

Deisa  Monta - reizēm ir brīvbrīži, kad gribas ne par ko personisku nedomāt, no visa atslēgties, pateoretizēt par globālām tēmām vai tieši otrādi - dziļi personiskām. Tad kāpēc ne šeit??? Vai tiešām vienam dzīvesbiedram visas sociālo vajadzību funkcijas ir jāpilda? Vienam aizpildīt sociumu varetu būt visai nereāli. :D Jebšu, ja kāds ir, tad visu laiku jākniepjas? :D

limonija  Man jau patīk šitie morāles lasītāji "nesaprātīgajai oho publikai"...:D Kam patīk, tas sēž pie TV un rēc pēc katra gola, cits aizraujas ar stulbiem šoviem(zīlējot, diez kuru dāmu nu tas izlepušais vecpuisis izvēlēsies, oi, oi...), vēl cits brīvajā laikā ķemmē bodes vai suni staidzina - katram sava izklaide, lai relaksētos no stresainās darba ikdienas...Un kāds ar baigo misijas apziņu nolasa citiem morāli un pat diagnozi pie reizes nosaka:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu