Dilemma ar uzvārda maiņu ;)

Viena mana darba kolēģe taisās precēties,bet negrib pāriet vīra uzvārdā,jo tas uzvārds ļoti asociējas ar vīrieša dzimumlocekli (tikai 1 burts atšķiras),bet topošais vīrs,kas audzis patriarhālā ģimenē,kategoriski saka,ka tā ir principa lieta,ka sievietei jāpāriet vīra uzvārdā un tā ir viņa prasība un ka arī bērniem būšot tāds pats uzvārds. Viņiem pilnīgi konflikts uz šī jautājuma bāzes. Mēs pat nezinām,ko vinai ieteikt. Ko ieteiktu Jūs ? ;)

Valensija01  Bērnu dēļ nepiekristu..

Chris1986  Nesaprotu, kas tur slikts vīra vārdā un uzvārdā - Juris Impis? :D Saki, lai pāriet droši - pati būs Impe un bērni Impīši - viss normāli!

Nettwerk  Es ieteiktu tad nepreceeties un nogaidiit, kad viirietis sapratiis, ka uzvaarda pienjemsana ir nopietns solis. Un vai sieviete ir gatava shaadam solim.

fargo  viņi veido jaunu dzimtu, jaunu asnu, kam ir jākļūst par koku. ja viņa nevar viņu pieņemt dēļ burta, ko viņi kopā dara?
ne no kāda rakursa nav saprotams sievas iebildums. kads ir tas uzvārds?
un visas ģimenes ir patriarhālas. citu nav. tāpat kā nav bezūdeņraža ūdens. ja tās nav, tad beidz eksistēt. tas nav ilga laika jautājums.

Agatem  Padalies ar uzvārdu, izlemsim kopā, pāriet, nepāriet, piemeklēsim citu precinieku.

jurks  Populāra dilēma! Nogaidīt ar precēšanos!

pikantaa  Nu ja viņš tik principāls, tad vienīgā izeja laikam ir neprecēties. Neies jau laulības dēļ kļūt par kaut kādu Pipeli. :))

topis  Laikam jau lemtsviņai palikt vecmeitās

coldlands  Principa lieta, kategorisms, patriarhala, patriotisms....., lai nafig tadu pasuta. Sodien uzstas uz uzvardu, rit liks pakalju slaucit, mol patriarhara gimene ta pienemts.

fargo  labi, saprotu. nevajag izpaust tad. bet padomā, ja viņi nevar vienoties par uzvārdu līdz pakāpei, ka tas var kļūt par iemeslu laulības neesamībai, tad ko viņi kopā dara?

_Ewa  Anekdote. Atnāk uz PMLP vīrietis un saka: "Labdien, mani sauc Jānis Pauts un es atnācu mainīt vārdu!" "Un uz kādu tad mainīsiet?", jautā darbiniece. "Uz Pēteris Pauts!" ;)

eloiza  Manam ex.vīram ar nav tas labskanīgākais uzvārds,bet ne es,ne bērni no tā neciešam. Katram uzvārdam var piemeklēt atskaņas un nez ko vēl.

Drole  Izskataas, jaunkundzei kompleksi (ko citi teiks, shausmas?). Ja buutu 2 burtu atshkjiriiba, uzvaardu mainiitu? Cik burti vinjaspraat, ir sarkanaa liinija?

BlackPantera  Lai kolēģe pasaka savam izredzētajam, ka uzvārdu mainīs, bet nomainīs arī vārdu. Piemēram uz Pi*da. Tā teikt, līdzsvaram. :D Tad redzēs, ko viņš teiks.

kvarts  Ar tādu uzvārdu tikai lepoties var, ne katram tāds dots...lielāks kauns kāda koka vai lopa uzvārdā saukties....

Nettwerk  Pashlaik personiigi, es liktu atlikt kaazas un likt apdomaaties. Jo shaada uzspieshana tomeer liek apsveert lietas, par turpmaako kaa buus peec lauliibu registreeshanas, pat ja sieviete pienjems vinja uzvaardu.

neratni_stasti  Es brīnītos, ka tas var izraisīt tik būtisku konfliktu. Man likās, ka līdz kāzām vīru iepazīst pietiekami, lai varētu arī ko prognozēt par viņa vēlmēm uzvārda sakarā. Turklāt, ja topošo vīru mīl un grib būt kopā, vai tad ir tik ārkārtīgi liela nozīme tam, ka uzvārds, viņasprāt, nav labskanīgs? Īsi sakot, "uzvārds" tagad tapis svarīgāks par visu pārējo. Tad kas vispār ir viņu kopābūšanas pamats?

Esari  Vot, dura, bliņ- ja nepatīk uzvārds ta ko vispār līda pie tā čaļa- piķis vilinoš štoļi?!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu