Iepazīšanās mērķis

Interesanti, palasot iepazīšanās mēķus, izklaidei, sarakstei un t.t bet ir arī, jābūt ienākumiem vismaz 1200 eiro +-. Jautājums, Vai kaut kam pietrūkst, ka vajadzīga šāda vai citāda summa vai mērķis ir pavisam cits?

ne_meklejumos  Drīzāk nepietrūkst, bet mēnesī nepieciešamā summa, attiecīgam dzīves veida modelim, kādu piekopj anketas īpašnieks. Lai nebūtu jādalās, tāds uzstādījums. Varbūt tā.

Geisha  Izklaidei tomēr to naudiņu vajag gan. Bet, ja cilvēks vēlas tikai sarakstīties tad kāda šķirba cik vēstuļu draugam ir naudas.

Jevpistinija  Nevienam nepatīk nabagi, ir kauns, ja paši tādi. Baidās, ka sarakste novedīs pie tā, ka kaut ko prasīs, baidās, ka būs jāizmaksā. Izklaižu loks dažādu ienākumu līmeņu cilvēkiem ir stipri atšķirīgs.

coldlands  Oi, sen jau nav bijusi tēma par naudu, cik dienu, divas?

neko  Ar izklaidēm viss ir pat ļoti vienkārši. Sadomāja dāma teiksim aizbrukt izklaidēs uz Alpiem paslēpot, meklē kompāniju... bet vīrietim naudas nav un viņš nevar atļauties. Nu nederēs tak tāds, kas nevar atļauties.

Vaukskis  Jau iepriekš noskaņo iepazīties kāro, ar kādu summu jārēķinās, lai būtu kopā ar iecerēto, tikai dīvaini, ja tik daudz naudas vajadzīgs tikai, lai uzturētu saraksti. Hm, varbūt, ka nākamais vēstuļu partneris sēž cietumā un par to naudu vajadzēs regulāri mēģināt dabūt tajā teritorijā iekšā dārgas narkotikas kā, piemēram, kokaīnu un 1200 euro/mēnesī ietver apreibinošās vielas, kā arī kukuļu vadībai, cietumsargiem izmaksas- nu, tā, lai pašam arī kaut kas dzīvošanai pāri paliek, bet vismaz nav šokējoši, kad runa nonāk līdz naudai ? :DD .. Ja nopietni, tad, uzrādot šo naudas summu, grib un cer atrast cilvēku, kurš pēc iepazīšanās apmaksās ne tikai savējās vajadzības, bet arī partnera/-es un savas izklaides.

EECOOL  Nu pilnīgi normāla summa, ne par daudz, ne par maz priekš Latvijas algām. Lai nav tā, ka vecis dzīvo ar 300 eiro algu un neprot nopelnīt, nu kur tāds der.

EECOOL  Nu bet par tām ´´izklaidēm´´ omg ko te var muldēt. Kādas vēl ´´izklaides´´?! Kad 2 cilvēki ir kopā, viņi pavada laiku superīgi kopā, dara to, dara šito, bet definēt savas darbības kā ´´izklaides´´, tā es nekad neteiktu.

verso  Es domāju, ka sarunu temati un intereses krietni varētu atšķirties arī sarakstē, ja viens ir no simtlatnieku programmas, bet cits vidēja vai augsta līmeņa vadītājs. Ir taču zināma korelācija arī starp šīm lietām.

derevnja10  Paņem 10 eur un ieej veikalā. Gribās redzēt, ko Tu tur nopirksi.......

jadore  Ja cilvēkem ir ļoti mazi ienākumi, tad par ko runāsi? Ka lētāk pankūkas uzcept? Ienākumiem jābūt + - līdzīgiem, lai gan ienākumi neko daudz nezsaka, jo cilvēkiem mēdz būt finansiāla rakstura saistības.

edding  Te laikam domāts, ka maitas sievietes viltīgas, ieķeksē tikai izklaidi, bet vēlāk piedāvās nabadziņu apprecēt. Jā, tā dara, jo ja vecis anketā izlasa "ģimenes veidošanai", .ipec, muks kā žīds no krusta.
Jeb varbūt kāds domā, ka var izklaidēties bez nauda? Jeb sievietei jāizmaksā izklaides?

Sassy14  Nu protams, ka sarakstei. :D Tos tūkstošus jau var tak mūsdienās virtuālā veidā pa internetbanku sūtīt, nav jau tas mūlis jāskatās, pat kafija nav kopā jādzer. :D :D :D

kuks10  visam nevar ticēt,varbūt tas cilvēks fantazē..un cik nav bijis,ka baigi krutā sieviete,atnāk uz randiņu ar brenda vecu sažuvusušu somiņu..

Turmas  Šāda veida sievietes "izsvītroju" no vēlamajām. Pelnu pietiekoši, toties riebjās, ja sieviete nosprauž mērķi naudas summā! Padomājiet paši-ja pēkšņi ar jums kautkas notiek un jūs nespējat vairs šadu summiņu mēnesī nopelnīt-razvod po italjanski i tapočki po polam. Jums to vajag?

Torpedo  Izlasot šādas tēmas, ka pārī vīrietim jāpelna vairāk kā sievietei, bet sievietei savukārt jāterē vairāk, man vienmēr saceļas. Saceļas jautājums - kā tad viņas pašas apmaksāja tās savas izklaides, kad dzīvoja viena? Tad jau sanāk, ka iepazīstas ar vīriešiem, lai uzlabotu savu materiālo situāciju, par to izīrējot savu pīī. Tad jau tā saucas prostitūcija, tikai nedaudz nomaskētā veidā

verso  Torpedo - tās saucās normālas attiecības un lietu kārtība kopš akmens laikmeta. Vīrietim ir tas mamuts jānes mājās un sievietei viņš jāmāk pagatavot!

Liigucis  Sauc, Kiļķēndūrēj, kā gribi - lai tik atsaucās...anketa atsijā pelavas...un aizpūš tās pa vējam...:))

AivarsN  Ja vēlas iepazīties ar sev materiāli atbilstošu,tad kāpēc netiek norādīta arī augšējā ienākumu summa,tāpat kā vecumam?

Labrador  Latvijaa vairumaa gadiijumu ir populaari un pieprasiitu Ufo tipa viirieshi,kuri paarvietojas ar audi avant tdi sudrabkraasaa un darbojas reklaamas jomaa. Taads rada iespaidu - taads pats,kaa citi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu