Vai foršām,pieprasītām sievietēm ir vajadzīga iepazīšanās portāla palīdzība lai iepazītos?

Vai te tiešām ir foršas sievietes?Man liekas ka patiešām foršas sievietes nemaz nezina kas ir iepazīšanās portāls,jo iepazīstas tāpat.(džeki paši pakaļ skrien).Tad kādi trūkumi ir šeit esošajām sievietēm?Ja izskats ir ok tad varbūt raksturs draņķīgs?

verso  Nu ko, palietotais. Pucē kurpes un aidā ielās. Laiciņš šodien ārā arī foršs, kā radīts lai iepazītos, skrienot pakaļ foršajām sievietēm, ja vien kāda vēl palikusi brīva un atbilstoša Tavām vēlmēm :)

Sassy14  JĀ. Protams, ka raksturs draņķīgs, tur jau tā lieta. Dzērājus sviežu pa durvīm laukā, pīpmaņus lamāju no panckām ārā, tiem, kas saka «vista nav putns un sieviete nav cilvēks» vai «sieviete ir Cilvēka labākais divkājainais draugs», šķiebju pa ķobi, tā ka dzirksteles pajūk... :D .... neļauju sevi ne komandēt, ne vadīt, ne pār sevi valdīt, lišķīgas vīriešu dāvanas un naudu sviežu ģīmī atpakaļ... nu skaidrs, ka riebīga ragana. A čo??? :D :D

draboss  Kāpēc jābūt kaut kādai vainai? Beidz tiražēt klišejas, ka netu, lai iepazītos izmanto "ar vainām"

e_feja  Kāds trūkums šeit esošajām sievietēm? Gan jau ka .... vīriešu trūkums. :)

Vaukskis  Nē, nav vajadzīga. Foršu sieviešu šeit arī ir ļoti, ļoti maz, lai gan tas ir atkarīgs arī no vecuma grupas ! Pat vai šeit esošajām ne tik foršajām sievietēm vispār kaut ko īpaši vajag ? Vairumā redzamas atbildes, ka te ir tāpat vien, "neko nevēlas". Ja pašpietiekamība ir trūkums, tad tāds ir šeit esošajām foršajām sievietēm. Raksturs tāds ! Vīrieši jau nav bez vainas, ka tāds stāvoklis, bet pie tāda paraduma vainīgi nav tikai vīrieši.

otreiz  Vaukski.Visas sievietes ir foršas,lai arī kādā vecuma grupā.Viņas jāciena par to vien,ka viņas ir.

klava4  Ko nozīmē pieprasīta sieviete? Forša sieviete? Sievietei visu laiku ir jābut forma.Stiligai,gaumīgi jāģerbjas,jāseko savai diētai.Tas viss prasa naudas ieguldījumus.Meitenes ap 20 uzvelk kleitinu kurpītes un uz prieksu.Bet vīriešiem liekas,ka tas viss tā no gaisa nokrīt.Tā nav. Visu laiku jāseko laikam līdzi. Ar katru gadu pārkārtojas sievietes organisms.Īpaši no 35-50. Cita sieviete novājē cita pieņemas svarā.Lai labi izskatītos ar dabīgo skaistumu vien nepietiek. Tas ir tikai pamats.Kas grib izstikt tikai ar dabīgo skaistumu arī izstiek.Un rezultats. Dzīvo un satiekas ar tadu pasu dabas bērnu.Mūsdienu vīriešu problēma ir resnums un matu izkrišana.Un vēl viena galvena lieta vini gaida,ka sieviete pati uzsāks sarunu. Pati vedīs uz mājam. Pati uzsēdinas sev virsū. Kompleksi valda par viņiem.Grib visu gatavu un bez piepūles.Nu nesanāks tā..Dzirdu no vīrirsiem viņa nekāda..Bet tas ,kas stāsta to man es domāju Tu arī nekāds. Nesakrīt gaumes,dzīves redzējums..Un tādu bagātu nodrošinātu sieviesu nemaz tik daudz nav.Un ja ir tad tas ir vīrirsu nopelns pārsvara..Un vēl turīgu un izskatīgu sieviesu vēl mazāk.Un intelektuālu,gudru ,izskatīgu un materiāli nodrošinatu vēl mazak..Un šeit viņu nav..Skolas direktores,bērnu dārzu vadītajas,ārstes.Un? ..nav bagatas sievietes..viņas sanem algu nu 700..uz rokas..ne vairak..ja vēl kaut kur piepelnas tad vairāk.Visas ir noskrējušas pa darbiem..kur nu tur sekss un romantika.

verso  Šeit var uzzināt tik daudz ko jaunu un interesantu, kā piemēram - foršas sievietes var būt tikai noteiktā vecuma grupā. Tā kā nav minēts kādā, tad dāmas - mēs visas esam foršas un ar to šodien varam lepoties! :)

neko  Tu vēl pajautā vai foršām pieprasītam sievietēm ir nepieciešams telefons:P

Liigucis  Taisnība - foršai, gudrai te nav ko darīt...tikai kad dullumiņš uznāk...:))

klava4  Es pati strādāju daudz un manas draudzenes arī. Lai nopelnītu lielu naudu cilvēki strada diennaktīm un guļ 4 stundas.Un viss ko te pārsvara stasta ir Buļļa mēsli. Neviens neko dižu nepelna. Ar divam vai trim izglītībam..Smieklīgi lasit..Un,atklāti darbs paņem visu,un brīvdienas gribās vienkārsi atpūsties no visa. Bet attiecības prasa baigo pepūli.Uzklausīt otru..risinat viņa problemas.Tikai viena mana draudzene dzīvo ar vīrieti trīs gadus.Pārejas visas atturas no kopdzīves.Satiekas seksam,izsklaidei.Visas ir patstāvīgas.Un vēl vinām nav bērnu vai arī pieauguši bērni.Par neatkarību ir jāmaksa.Vecis mājas ir atkarība.

Torpedo  Nu ja, ka te ir pārsvarā nepieprasītas sievietes. Jo, ja būtu pieprasīta, sen jau būtu izķerta. Parasti te 40+, kas var ieguldīt savā izskatā vai neieguldīt, tas kā pašām patīk :D - bet vecs ir vecs un ar to viss izteikts. Nevienu vairs nespēj seksuāli ieinteresēt, ja no vienīgi kādu spermas spiedienu cietošu zaļo gurķi. Ja arī te gadās, kāda jaunā, tad parasti vientuļā māmiņa vai resna. Arī tās atkrīt automātā. Aliek vien PA, kur paļurināt :)

peedas_rasaa  Es pati un visi man apkārtējie uzskata, ka es esmu forša. Protams, tiem, kas domā standartizēti, liksies, ka esmu pilnīgi sviestaina. Uz ko parasti ir atbilde - vismaz neesmu aita no liela bara...
Kāpēc es šeit esmu? Kad reģistrējos tālajā 2007-tajā, man patika šejienes čats... patika, ka ļoti dzīvs bija dzejas stūrītis... Ja par publiku - starp 100 akmeņiem var atrast pa briljantam.
Kāpēc vajadzīga iepazīšanās?
Dzīvoju mazpilsētā, mana paaudze jau sen ir aiz robežām un komunicēt ar pensionāriem, bērniem negribas... Negribas arī komunicēt ar alkoholiķiem, smēķētājiem, narkomāniem un citiem, kuri nedomā... Pie tam nedomā ne par sevi, ne citiem, ne vispār...
Darbā vienas pirmspensijas tantes, kurām esmu sātaniste, jo mēdzu uzlakot melnus nagus...
Kur tad man komunicēt un iepazīties ar man saistošiem cilvēkiem, ja ne kaut vai šeit - oho.lv?
Galu galā - man vēl nav 70 un ir gan emocionālas, gan fiziskas vajadzības...

Principā, runājot šejieniešu stilā, foršās sievietes te ir tāpēc, ka vīrieši ir slinki un negrib ne domāt, ne daudz strādāt, tāpēc, lai viegli nopelnītu, ir izbraukuši no valsts. Tie, kas ir palikuši, ir devianti un nevienai foršai sievietei tādi nav vajadzīgi... Un vispār - visi vīrieši ir nīkuļi! Un esmu šeit tāpēc, ka ticu, ka kāds vēl ir aizķēries citādāks un pierādīs man pretējo - to, ka vīrieši domā, dara, grib un var...

AivarsN  Loģiski domājot,foršajām un pieprasītajām sievietēm tā kā vajadzētu būt precētām. Vai viņas vienas būdamas strādā,staigā pa ielām,vai sēž Oho,nevarētu būt īpaša atšķirība,bet kaut kāda vainīte tomēr ir,ja jau nav pie vīra. Protams,šis secinājums neattiecas uz atraitnēm.

Maijrozite  Foršām sievietēm gribās foršus vīriešus, bet tie foršie nemaz tik bieži nav sastopami un uz ielas pakaļ neskrien :)

Labrador  Peedas rasa ,ja ticeet tam,ko raksta ir pieraadiijums,kaadi cilveeki apgrozas netaa. Daudz atkariigs no dziivesveida un tuvaakaas apkaartnes. Taa vareetu buut daudzviet mazpilseetaas un laukos. Un arii briivu sievieshu tur tikpat , kaa nav.Dalja meklee laimi Riigaa,dalja pelna aarzemees,dalja preceejushaas ar aarzemnieku.Piekriitu arii rasas peedaam , ka biezhi vien nav ar ko iisti komuniceet.Daudziem primaarais dziivee ir fiziologjisko probleemu risinaashana,krediitu nomaksa un tas,kas ar to saistiits. Daudziem nemaz neinteresee ,kas notiek pasaulee. Arii daljai viirieshu alus kljuvis par galveno dziives prioritaati. Itkaa straadaa,nav nodzeeries,bet gaida darbadienas beigas lai iedzertu alinju. Arii briivdienas tie nevar bez alus. Un Latvijaa tas alus ir praktiski visos pasaakumos.

peedas_rasaa  Loģiski domājot, tā ir tikai kārtējā standartizētā doma ar postpadomijas piesitienu...
Meklēt vīru, tāpēc, ka sabiedrībā tā ir pieņemts un visām ir? Pamēģināju - nepatika...
Aizvien vairāk sieviešu spēj patstāvīgi eksistēt arī bez vīrieša blakus... Un, galu galā - kam sievietei ir vajadzīgs vīrietis, ja viņa pati spēj sevi nodrošināt, ir jauna, gudra, skaista, forša?
Pie tam, kam tādai sievietei ir vajadzīgs vīrietis - nīdētājs vai standartizētājs?

La_Bella  Tá tikai liekas, kad pakał skrien! Neviens pakaļ neskrien, ja sievietei ir vēss, atgrūdošs skatiens.

Lai cik skaista, valdzinoša neliktos, paskatās, drosmīgais uzrunā ar to arī beidzas!

Patīk laipnas, smaidīgas sejiņas!

Labrador  Var arii piekrist Maijroziitei. Ir dalja viirieshu,kuri audzinaati par apziniigu , meerkjtieciigu cilveeku un kuru primaarais ir izugsme. Un vairumam no tiem ieaudzinaata taada ,kaa takta sajuuta.Taads parasti neies kautkur publiski iepaziities,jo uzskatiis ,ka taa riikoties ir nekauniiba. Diemzheel taads vairumaa gadiijumu savu ir palaidis garaam. Tameer tas,kursh ,skolaa bijis divniekkaralis un nav iipashi audzinaats, var arii tramvajaa meegjinaat ko sabiidiit ar preceetu sievieti.

ne_meklejumos  ´´bet kaut kāda vainīte tomēr ir,ja jau nav pie vīra´´
Tad jau sanāk, ja vīriets bez sievas, tad nav ko uz tādu acis mest, vainītes bagāžā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu