Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties?

Vai sievietes pirmās raksta un piedāvā iepazīties?Man ar iepazīšanos pagaidām neveicās. :( Neviens vēl nav neko piedāvājis. Kaut kā kautrējos pirmā rakstīt. Ja nu neatbild vai noraida, tad kaut kā nepatīkami būtu. Vēl nepatīkamāk ja aizsūtīšu fotogrāfiju un tad noraidīs. Negribās uzbāzties, bet iepazīties tomēr gribas. Liekas nav pieklājīgi kundzei pirmajai rakstīt. Tad kā lai iepazīstas ja neviens neko nepiedāvā?

riks086  Nav tik traki. Esmu pats ticis noraidīts, nācies arī diemžēl atraidīt pašam. Foto profilā un - uz priekšu!

Deisa  Tikko te biju ielogojusies, rakstīju pati. Vīriešu, kas ieinteresēja, bija maz, uz vienas rokas saskaitāmi. Viens no viņiem pieklājīgi atšuva, jo tajā brīdī bija attiecībās, bet tiklīdz atbrīvojās, radās iespēja tuvāk iepazīt. Nebūtu es iepriekš rakstījusi, nez vai būtu nonākusi viņa redzeslokā. :) Pārējie atbildēja, bet pēc atbildēm kaut kā neuzrunāja.
Savukārt tā "atšuvēja" māsa arī pati bija čali uzrunājusi un tagad abi ir precējušies. Tā kā droši - esi pati savas laimes kalēja. :)

Nerons  Kā jau izrunājos iepriekš citā autores topikā, būsim reāli, un tad...varbūt kaut kas notksies.......! Tieši tā...notiksies....:) ar galotni-ies......:):):)

Deisa  Gvena, kamēr Tev nebūs foto, vīrieši pirmie nerakstīs. Viņi raksta tad, kad redz, ka bildē redzamā sieviete patīk (te es nerunāju par tiem, kam dikti spiež rieksti un raksta visām pēc kārtas, kas ir online). Un te ir ļoti daudz sieviešu ar bildēm, kāpēc lai kāds nopietns attiecību meklētājs rakstītu profilam bez tās?

lasminaxxl  Gvena - liec bildi.
Pat es nekautrējos ielikt !

LaskovijMerzavec  NU saraksties ar tādu bezbildenieku. Vārds pa vārdam pusdienas garumā. Atsūta Tev bildi un Tu saproti, ka nepatīk.
Tad pieklājīgi jāsaka, ka parunāties bija forši, bet ne vairāk.

Tad otrs variants, ka pēc bildem izvelies tās/tos kas patīk un tos uzrunā. Pārejos liec mierā.

edding  Jā, Gvena, ņem piemēru no Lielāslāsmiņas un ieliec kailbildi. Piedāvājumi momentā uzradīsies un ej nu sazini, varbūt galu galā kas sanāks. Un vēl, šejienes vīriešiem/ atšķirībā no realitātē esošajiem/, dikti patīk tās, kuras atdodas pirmajā tikšanās reizē. Vēlam parādīt dažādus akrobātiskus trikus gultā, prasmīgu minetu, anālo pats par sevi saprotams, un tad gaidi rezultātu paziņošanu. Pirms tam dod čalim laiku apskriet un izmēģināt vēl citas.

Deisa  Un cik Tevi ir ieinteresējuši vīriešu profili bez bildēm? Jā, ir reizēm interesantas anketas bez bildes, bet nu tur jābūt loterijas veiksmei, lai nejauši uz tādas uzdurtos. Tiem vīriešiem, kam bilžu nav, noteikti arī dāmas pirmās neraksta. Izņēmums varētu būt Dienasgrāmatu vai Pieredzes Apmaiņas aktīvisti.

Liigucis  Nebaidies! Raksti pirmā, liec bildi jo:

1.neviens Tev klāt netiks ja vien Tu pati to negribēsi;
2.ko gan Tu vari zaudēt?! Tikai iegūt pieredzi, drosmi, aizraušanos, gribēšanu, izklaidi...;
3.Laipni lūgta mūsu pašpalīdzības rindās;)

verso  Neko neuztver personīgi, citādi neizdzīvosi šajā vidē. Te vajag pabiezu ādu ;)

EECOOL  60 gadu vecumā šitāds bērnudārzs! Nu bet protams, ka neviens nerakstīs profilam bez fočenes!

NARINJA  WO, tā tik ir izrāde, 60 gados tēlot "jaunuvi", varbūt arī gribas rociņās sadoties un tā. Iemetu skatienu anketā, pilnīgs sviests "kungu uz kuru paļauties", kārtējā nespējniece meklē žēlotāju un sponsoru dzīves norietam :D...bet tas kungs varbūt arī grib kādu uz ko paļauties, ko nu?
Bildei šeit naff nozīmes, vari nelikt!

makinlijs72  kaut kas bumbastīgs tajā visā ir .tāda sajūta un nepāriet.

Nenotveramais  Laikam es dzīvoju uz citas planētas...! Man vēl nav neviena sieviete uzrakstījusi pirmā...

Esari  Gvena- gvens...bumbucis...?!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu