Iepazīšanās internetā

Zinu, ka tūlīt mani noknābās.. :))) bet izskatās, ka www.oho.lv "sevi ir izsmēlis" un šeit apgrozās tikai tie, kuri meklē " ar ko, kur, kad pārgulēt" attiecības. Vai variet, no savas pozitīvās pieredzes, ieteikt kādu interneta vietni, kurā ir citādāka publika?

markus89  otra puse.lv

Emma45  Nav tādu vietņu, jo vieni un tie paši apgrozās visos saitos. Tikai te bez maksas, citur jāmaksā. Vēl gribuelvē ir bezmaksas, tur pa taisno, te ´´caur puķēm"´ gadās.
Problēma ir sievietēs, kuras piekrīt prastai pārgulēšanai. kamēr tādas būs, gaidīt no vīriešiem ko labāku, velti.

mincite24222  otra puse.lv arī tada pate tauta:)))

ilvija3  mūsdienās nav jau saitu vaina, bet gan publikas vaina. Lai kurā saitā reģistrētos visur būs viens un tas pats, jo lielākā daļa cilvēku vairs nezin vērtību attiecībās, vai arī ir piedzīvojuši daudz vilšanās un tieši tapēc izvēlas vieglākos ceļus un meklē tikai izklaidi. protams katrā saitā, domāju arī Oho kāds ir ar savādāku domāšanu bet tas ir retums tapēc lai iepazītos internetā ir vajadzīgs laiks un pacietība :)

karma  Diemžēl, no savas nelielās pieredzes varu teikt šos skarbos vārdus - nav tāda vietne internetā, kurā ir cita publika.
Piedod, bet nepiekrītu markus89 - otrapuse.lv ir tie paši "meklētāji", kas tusējās arī oho.lv

magnija  domāju ka viss ir vienkāršāk :) ieraksti savā anketā: vīriet pārgulēšanai nemeklēju... un uzskaiti visus citus iemeslus kāpēc tad meklē:)

Hantis  Ko Tu vēl gribi???

Hantis  Nepatīk mūsu pulciņš??? Vari iet uz Draugiem ar bērndārzniekiem Fermu spēlēt vai kaut kādus tur kosmosa bumbas ķert.
Kad paaugsies prātā varēsi piebiedroties atkal mums.

Vidzis  sveiki !piekritu..reklamejas kadu ap 2 3 gadus nesaprotu vai nevar atrast nevienu ?te ta ir izklaides sovs 80.procenti.padoms vajag iet uz ballem...

solvitas  Nesen skatijos kaut kādu deju šova atkārtojumu un tur bija,teikts, ka Laura Raila te esot bijusi populārākā meitene un atradusi sev kaut kādu tur lakstīgalu un tā deja bija viņu kāzu tango, ko viņi mācijās.

N4Y  Pilnīgi vieni un tie paši vēži visos maisos . Nav jēga reģistrēties citur. Bet vajag tik sijāt...un sijāt....un atrodas :) Nopietni.

Mailija  Kādu atrast nopietnām attiecībām domāju nav tas pats kas jaunu kurpju pāri nopirkt veikalā,ka tikai nespiež un ir ērti staigāt.Varbūt tiešām iesākumā var sākt tā nepiespiesti ar tām izklaidēm un ar laiku abiem var rasties vēlme uz ko nopietnāku.Man pat liekas kaut kā jancīgi ka nu uz pirmo randiņu abi uzreiz iet ar nodomu uzreiz precēties un kopā dzīvot.Viss nopietnais var arī sākties no kā nenopietna.

N4Y  Anciite. Pati te iepazinos un zinu dažus,kas arī ir iepazinušies netā. Vari mēģināt otrajā pusē, bet tur ar nekas īpaši savādāk nav.

Astronaute  Ir arī vīrieši, kas meklē nopietnas attiecības. Esmu šeit satikusi arī tādus un ne vienu vien. Gada laikā tikos ar 3 tādiem. Vienu pašai pēc mēneša randiņiem nācās iedrošināt uz to "pārgulēt". Otrs arī diezgan ilgi pētīja manu pasaules uztveri - bija nebeidzamas romantiski filozofiskās pastaigas. Labi trešajam vajadzēja pēc kādas nedēļas izmēģināt - ja nu nesapas. Bija arī tādi, kuri man pēc randiņa neiepatikās, bet arī būtu gatavi uz nopietnām attiecībām. Vajag sarakstīties, sazvanīties, tikties, meklēt un atrast. Tagad jau divus gadus dzīvoju kopā ar šeit iepazītu vīrieti.

riebekle  Ja neiet uz randiņiem, tad ir ok. Nevaru sūdzēties. :)

multi  Kādas prasības autorei? Šeit ir tāpat, kā veikalā, kas ir plauktā jāņem vai arī jāstaigā ar tukšu kuņģi. Vēl variants piedāvāties draugos un facebook, katram rakstīt "Čau, kā iet? Tu brīvs? Ņemsi mani par sievu?"

Vanesa15  Nav jēgas no citiem portāliem, jo publika kas sēž te, 90% tie paši vandās arī pa visiem pārējiem portāliem.
Gadās jau kādam pa retam netā atrast savu otru pusīti, un pat noturēt, ja nav interneta atkarība un saprāts ļauj.

solvitas  Ir, ir mazliet savādāk otrā pusē. Nezinu vai nosaukums, vai kas cits, bet vīrieši tur nopietnāki un pieklājīgāki šķiet. Ir jau tur arī gumijnieku čalis un vergs, bet kopumā labāks iespaids par oho, jo par oho jau tā kā smej gandrīz kā par gribu.lv

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu