Vai tupēt Oho vai kādā citā iepazīšanās saitā skaitās kauna lieta?

Te tak ir tādi kas gadiem ilgi tup,bet tajā pašā laikā aizrāda citiem ko tie tup.Ka laikam nav nekā cita ko jēdzīgu darīt.Vai nu nevienam nav vajadzīgi ja gadiem tup un aizvien vēl ir vieni.
Tad kā ir ar to tupēšanu Oho?Jūs no tā kaunaties bet vienalga tupat?Vai jūs ar to lepojaties ka te tupat?

Liepa53  Gadiem šeit netupu. Ko tur kaunēties? Palasot PA, nevajag lasīt anekdotes (dažkārt ).Bet par nopietnām tēmām ir arī gudras atbildes, kas nozīmē, ka atrodos starp intelektuāliem cilvēkiem.

Tessa  ja. mes ljoti no ta kaunamies, bet vienalga te tupam. vieni, vientulji luzeri bez seska, bez gjimenem, bez iistiem, tur ara, draugiem.
ko tu dariitu, ja stulbiibas neizdomatu?

furnitura  Kaunos, jo tas tak ir zīmogs!

Cafe_Noir  tupu. ir kauns. liels kauns!
tagad domāju, ka vajadzētu delitēties. bet kur tad es to grafomānijas tieksmi likšu?

Luusila  Tup mežā, ja uznāk neatliekama lielā vajadzība.
Bet visumā iestājas klubiņā pie Tessas un Cafe_Noir. Ko darīsi, VCP sindromam grūti pretī turēties. :)

AivarsN  Atrašanās Oho vēl neliecina ka cilvēkam kas pietrūkst. Varbūt tā ir neliela izklaide brīviem brīžiem, varbūt neliels papildinājums pilnvērtīgajai dzīvei tur ārā. Es arī jau labu laiku šeit esmu tikai dēļ PA. Kur teikts,ka cilvēks šeit ilgstoši atrodoties nevienam neder? Varbūt viņš tieši ir ar kaut ko ļoti īpašs un tāpēc ir ļoti grūti atrast sev līdzvērtīgu partneri,kuru spētu iemīlēt.

Nate  Kā kuram. Precētiem vai "ir draugs/draudzene" protams ka neglīti.
PA, IG, DG var lasīt un smieties neielogojoties. Tikai gudri pamācīt tā nevar.
Bet brīvajiem, kuri ir meklējumos, kādēļ lai būtu kauns.

aquaserpente  Ojs, es nemaz nezināju, ka te reģistrējoties, man tagad no kauna zemē jāielien.:P
Iztrūkums nu manās zināšanās ir aizlāpīts, tik laboties negrasos, zemē līst ne tik. Kas padarīts, tas padarīts, un citiem ar to būs samierināties. (Nekaunīgi tā nosaku)

KOMPETE  Tupēt internātā IR kauna lieta. Neproduktīva laika nosišana- vai tas ohujs vai sejasgrāmata būtu. Abet, ko tu tai atkarībai padarīsi....:(

adamsone  Vai nu gluži kauna lieta, bet gods arī nekāds.

draboss  Virtuālā pasaule ir tāda padarīšana, ka Tu šeit vai jebkur vari būt, bet nav "jātup", jo vari paralēli nodarboties ar jebko citu. Par reģistrācijas faktu, nu kam kauns lai kaunas, tā ir katra personīga padarīšana.

Epifanija  skatos tev tā tupēšanas poza ir iepatikusies, katru dienu izkrīt pa kādai pērlei, no kurām visi ir sajūsmā

Sanntana  Aivars N, paldies par viedokli. Pilnībā piekrītu.
Portālā esmu , nu un . Kāpēc būtu jākaunas ? Katrs ir tiesīgs izteikt savu viedokli, apstrīdēt ... kur ir teikts, ka tas vai šitas portāls ir tam vai citam. Tā ir arī mūsdienu komunikācija, katrs izklaidējas kā vēlas un kā prot.

Ellocka  Kad inernets vēl nebija izgudrots, mēdzām iepazīties pa telefonu. No kādiem gadiem 14. Puiši deva citiem meiteņu telefonus. Un meitenes atriebās. Tika apspriests gandrīz viss tas pats, kas PA, arī aklie randiņi bija (negaidīs taču, kamēr pa pastu foto atsūtīs un tad nosūtīs savējo). Pirms OHO, šķiet, bija čats sex.lv vai kas tamlīdzīgs. Tur ticis čatots pat ar jau esošu vīru, citiem piebiedrojoties. Tagad ir draugs - iegūts bodo, bet neapnīk ņemties pa saitiem.

Nate  Pamatošu savu viedokli. Vēstules, ar aicinājumu satikties, man, 60 gados tik pat kā, bez bildes, 90% pienāk no precētajiem vai pusprecētajiem. Ierakstot anketā 30 un pievienojot foto, p/k iekrīt ap 10-20 aicinājumi uz kafiju. Precēto procents tāds pats.
Var jau būt ka viņu sievām vienalga, ka vīŗs te it kā tikai PA lasa. Es laikam nebūtu tik naiva.

Torpedo  Vai tupēt Oho vai kādā citā iepazīšanās saitā skaitās kauna lieta?
____________________________
Tas ir viens trim briesmīgākajiem kauniem cilvēka mūžā. Aiz nestāvēšanas un zobu protēzēm!

Mela  Palīgteikumus atdala ar komatu

av2  ja kaads te iedomaajas, visi naturaali tup pie datora utt...cauraam dienaam, tad maldaas. Paarsvaraa viss notiek......tak no telafoniem...paraleeli darot darbus/nedarbus :P

shone  Drīzāk tas liecina par pārāk daudz brīvā laika

Luusila  Nate, precētam meklēties ir neglīti, bet ja to nedara, tad kāds neglītums no atrašanās izklaides portālā? Atgādināšu 1001x, ka šī nav tikai iepazīšanās vietne,- un kas par to, ka esmu precēta? Tad man būtu aizliegts te uzturēties tāpat, kā musulmanietēm aizliegts uz ielas iziet bez tā melnā maisa galvā? Jebšu vismaz klusu stāvēt man vajadzētu prasties? Kāpēc, pie joda?! Ja negribi saņemt uzbāzīgas vēstules, tad ieraksti anketā tādu purgu, ka nevienam i ne prātā neienāks tev rakstīt,- kur problēma?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu