Ja otra pusīte izklaidējas iepazīšanās portālā,tas var būt iemesls aizdomām?

Es pats arī vairs neko nemeklēju,bet neesmu ne izdzēsies,ne arī pārtraucis aktivtātes.Tā es vnk izklaidējos darbā brīvos brīžos pie kafijas.Un te jau daudzi tādi kas jau ir iepazinušies bet vienalga turpina te izklaidēties.Bet lai nu kā,tas tomēr skaitās iepazīšanās portāls.Tad vai otrai pusei var tas raisīt kādas aizdomas,ka ja sēž iepazīsanās portālā tad laikam domā piekrāpt?Nu es protams nerunāju par tiem kas te patiešām atrodas krāpšanas nolūkos.Bet VISI tak tādi NAV!!

someone  Ja tev skaitās iepazīšanās portāls, tad iepazīsties.
Man savukārt atverot oHo rāda tekstu "brīdis atslodzei".

Maribella15  Man arī šī vietne tikai darbā brīvajos brīžos. Mājās pat domas ne tuvu šai vietnei - ir tik daudz ko citu ko darīt un kopā ar savu mīļoto. Es to tā arī uztveru - brīdis atpūtai, ne iepazīšanās portāls. Tā arī anketā norādu - nevēlos iepazīties un ir draugs. Kur problēma?! P.S. Kad biju brīva - iepazīties nopietni jau tāpat te nevarēja, jo tādus te nesastapu - tikai uz horizontālām izklaidēm vedinātāji rakstīja... :D

adamsone  Jā.

Liigucis  Jā, es arī tikai izklaidējos - domāju kāds būtu lielākais attālums kādu vīr. "atlidotu" viena superīga sexiņa dēļ?!:))

N4Y  Tikai pieredzes apmaiņai te . Tad ir , šīs sadaļas pēc .

Nerons  Līguci neglaimo sev....nelidotu pat no kaimiņ sādžas...ja reāli būtu jālido:):)

Liigucis  Neron - paldies, un izklaide var sākties...kurš sola vairāk??:D:D

Astronaute  Ja es esmu šeit, tad tikai nevainīgai izklaidei.Par sevi esmu pārliecināta. Ja mans draugs te būtu, noteikti šausmīgi pārdzīvotu. Vienu reizi jau tā bija, kad ieraudzīju viņa aktivitātes. Aš rokas trīcēja no stresa. Tas ir reāli briesmīgi, kad tici cilvēkam, bet viņš OHOjas.

minnijai  Nevar būt pamats aizdomām par krāpšanu.

Es, piemēram, nekad neskatos, kurš ir vai nav online, kurš mani apskatījis utt... Man kaut kā vienmēr tas ir vienaldziigi. Viss ir atkariigs no taa, kaa otrs, ar kuru esam pārī- uztver lietas. Ja abi vienojas par ro, ka nelietos iepazišanās portālus- to var saprast. Jo ir arii citas labas lietas, kā "nosist laiku"... Bet ja otram ir buutiski ielogoties "mediibu laukā" kaut vai ar tukšu bisi- ok- tad abiem vienādas iespējas :)

shone  oi, visi/visas tik nevainīgas, tik nevainīgas... Pašiem smiekli nenāk?

Maribella15  Shoe> Nē, nenāk! Laikam jau pēc sevis spried. Un tādēļ arī citi netic, ka neinteresē iepazīties... Patiesībai netic, tēlo izbrīnu - ko tad te esi reģistrējusies? Katram sava lietu uztvere - kam te iepazīšanās horizontālām izklaidēm, kam citas izklaides te, bez tādas iepazīšanās vajadzības.

988  Nav tik viennozimigi, aizdomas noteikti uzmacas...sieviski ir reti aizdomigi radijumi...un kpc 2 pusei tas vispar butu jazin? kad pats esmu oho un dzirdu milotas solus tuvuma, momenta oho aizmaleju, uzlieku saitu, teiksim, par Latinamerikas dejam. Nu prieks kam lieka skaidrosanas

Nerons - nesaki vis...es jau saku apsvert...kadas 2000 judzes bus..."del superiga sexina" baigi iebliez :)

Liigucis  Paldies, 988, ar to arī šo izklaidi varētu beigt...solīts 3-ciparu skaitlis taču makā nekrīt!:P:P

shone  Maribella, ko man pēc sevis spriest. Jā, esmu šeit izklaidei, kas ietver arī iepazīšanos, neko sliktu tajā nesaskatu.

minnijai  Man šeit ir uzradušies forši vēstuļu draugi :) Divi vīrieši un viena sieviete, un esmu pateicīga par šādiem kontaktiem :)
Nesen biju Cēsīs, uz pasākumu, man sanāca grūtības, tikt mājās ar bērnu- un, tieši tāpēc, ka kādu laiku vienkārši platoniski sanāk sarakstīties, ar cilvēku, kas tur dzīvo- sarunāju nakts mājas :) man bija ērtāka nokļūšana mājās :)

988  shone 11:59 +++

Maribella 12:05 - kkada pretruna, kpc lai neregistretos, ne jau par to runa

Liigucis - sorry, uztveres grutibas ...jasaprot, ka "solit sola, bet nedeva"?

:)

Pillerina  Vienam kniebienam šis portāls nav domāts.
Tas domāts jautrībai un garastāvokļa uzspodrināšanai :-) Jā, un arī kādu ilgstošu pazīšanās kontaktu nodibināšanai.

Epifanija  kad man bija draugs, man vienkārši neatlika tam laika - būt šeit..

P.S. interesanta darba specifikācija - izklaidēties un dzert kafiju, vēl febaržē jāpakasa...

vellata  Mani gan vairāk interesē, kas tas par darbu, ka kafiju var pumpēt gandrīz nonstopā? Spriežot pēc autora aktivitātēm PA tāds iespaids rodas.
Brīdis atslodzei un tikai. Man.

Liepa53  Par draudzeni var minēt savā anketā ar piebildi, ka iepazīties nevēlas. Visas nianses attiecībās pašiem jāpamana. Ja otram tas ir aizdomīgi, varbūt ir vērts piekāpties.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu