Vai piekrīti seksuālam apgalvojuma, ka 98% sieviešu ir biseksuālas?

Un ja nē? Kādēļ nepiekrīti?
Pēc Nancy Friday grāmatas ´´Forbidden Flowers´´ palasīšanas viens var nonākt pie secinājuma, ka katra sieviete ir izvirtusi profesionāla seksuālā varmāka, tikkai kaut kā grib tikt izmantotas neviss izmantot.

Lūdzu padaliet savus viedokļus kādēļ tam visam ir tāda slēpšana un plīvurs priekšā? Vai vieglāk nebūtu dzīvot, atklāti? Vai tomēr nebūtu gan? Kāds ir iemesls šīs dzīves realitātes slēpšanai?

Varbūt tas ir ne tikai sievietēm? Vai vīrieši baidās atklāt savu seksualitāti katram kuram? Vai varam brīvi runāt par visām savām fantāzijām un iegribām?


Cilvēki kas gluži vienkārši vēlas paturēt savus viedokļus intīmi. Raksties privāti publicēšu jūš zem anonīma pseidonīma (savējā:).

Jautā PatiesibasKalns 2017-11-13 14:55

Gunitaa  4 24 Ja Tu tik ļoti koncentrēsies uz 1 konkrētu grāmatu, pats sevi iedzīsi stūrī un citus maldināsi !
Un atbildot uz Tavu jautājumu - NĒ, nepiekrītu tādam apgalvojumam, kā arī pašai nav seksuālas tieksmes uz sievietēm.
2017-11-13

baluba    11 Es arī nepiekrītu tik seksuālam apgalvojumam. Ja tā būtu patiesība tad vismaz 50 % vīrieši to vien darītu ka dabūtu raustīt :) 2017-11-13

HardSoftDunk    4 Sievietes atriebjās vīrietim drāžot viņa smadzenes 2017-11-13

Liga2  1 4 uz kadiem petijumiem ir balstits sis apgalvojums? ne nepiekritu vismaz par sevi, nekad neesmu domajusi par attiecibam ar sievieti, doma vien man liek justies slimai, tas nav domats man. 2017-11-13

neko    7 Neesmu novērojis nekādu plīvuru - kas tādas ir to neslēpj. Bet par tiem 98% gan droši varu teikt ka tam nav nekā kopīga ar dzīves īstenību.
Par slēpšanu kopumā runājot; ja arī slēpj tad no konkrētiem cilvēkiem un tas ir jautājums par to kāpēc šiem konkrētajiem neuzticas, bet citiem uzticas.
---
"Vai vieglāk nebūtu dzīvot, atklāti?" - privātās dzīves publiskošana vieglāku, lai kāda tā ar nebūtu, dzīvi vienmēr tikai sarežģī.
2017-11-13

neko    1 t.i. vieglāku nepadara, tikai sarežģī. 2017-11-13

HardSoftDunk    7 Ja kādas 60% sievietes berzē sev,tad cik % čaļu ir puszilie?:D 2017-11-13

sangukuLV    2 Nee..pat domu nekad neesmu pielavis. Sieviete ir un paliek,kas manii raisa domas,emocijas,sapnus,iekaari. 2017-11-13

Ananda_A      Ko nozīmē seksuālā varmāka? Ja runa par fizisku varmācību- tās ir muļķības. Taču cilvēkā ir vairākas dabas: !) dzīvnieciskā-instinkti, fizisks spēks, auguma elastība utt.
2) garīgā- nemirstīgā daļa, kam nav nekādas pietātes pret fiziskā ķermeņa mirstību un nāvi

Garīgā daļa var aiz stulbuma likties varmācīga, jo tā grib un arī spēj gan apēst otru, gan tikt apēsta, gan saplūst ar otru, lai ir kā viens vesels. Tāpēc, ka tā ir bezgalīga un nemirstīga, neizsmeļama un mūžīga kā Dievs.

Cita lieta, kā cilvēks pārvalda savu dzīvniecisko un garīgo dabu, vai spēj to vadīt, lietot. Vai spēj to saskatīt otrā cilvēkā. Ja spēj- varmācība ir pilnīgi neiespējama. Ko fiziski var izdarīt jūrai vai vulkānam?

Ja runā par dzīvniecisko- fizisko ķermeni, tad perversijas visdažādākās ir populārs šausmu filmu izejmateriāls. Ko lai dara, ka daži dzīvnieki ir iemiesojušies cilvēku ķermenī.
2017-11-13

neko  1 11 Bet vispār silti iesaku uzmanīties lasot padzīvojušu tašu seksuālās fantāzijas. Erikas Mitchell "50 nokrāsas" ari nebūtu jāuztver kā kaut kas sieviešu vēlmes raksturojošs, bet gan tikai kā konkrētās tantes fantāzijas. 2017-11-13

Ananda_A  6 1 Garīgā jomā visi- arī vīrieši, ir ne vien biseksuāli, bet gan trīsvienība. Katrā ir iekšējā sieviete, iekšējais vīrietis un iekšējais bērns.

Tāpēc labāk būtu, ja cilvēks varētu vismaz izvēlēties vai ik pa laikam mainīt fiziskā ķermeņa dzimumu.
2017-11-13

Felde    3 tad es pie tiem 2% Un nepiekritu tadam apgalvojumam! butu tacu to pamanijusi... jau sen dzivoju sai saule :) 2017-11-13

AivarsN    1 Overtona logs. 2017-11-13

Monitors  1 6 Esmu novērojis pat tieši pretēju efektu realitātē: sievietei daudz vairāk pieņemama liekas divu vīriešu mīlstība,nekā divu sieviešu. 2017-11-13

dzelzitis1  2 5 ...kādreiz ļeņina(roka neklausa ar lielo rakstīt) ""kopotie raksti"" arī bija patiesības kalngals,un ne viens vien populāru cilvēku viedoklis tanī pašā ""apollo"" šķiet galīgi nesakarīgs,un tāpēc nav jau visam jātic ko raksta,bet par tēmu...ja pats nodarbotos ar sieviešu biseksualitātes pētīšanu,varbūt varētu komentēt,bet pašreiz...:) 2017-11-13

Felde    1 16.30 tas liekas logiskak,jo,zinama mera-sis variants nonak lidz rezultatam....dabas dotajam... nevis tada laizisanas,bakstisanas un staipisanas-bez rezultata.... tikai te nerunatu par viriesu milestibu... -vienkarsi fizisku apmierinajumu 2017-11-13

Geisha  1 12 Nezinu kādas muļķības esi salasījies, bet man pazīstamās sievietes ir vai nu heteroseksuālas vai aseksuālas (ja nav normāla vīrieša tad nevajag nemaz. Tfu!).
Mums dzimtā bija tāda tradīcija, ka kad satikāmies tad devām buču viena otrai. Tagad vairs nebučojamies, jo varbūt kāds garāmgājējs nodomās, ka esam lezbenes. Nu i nafig.
2017-11-13

kokote  1 12 Ja tā būtu, tad vīriešiem nekad nebūtu problēmu noorganizēt pasākumu 2+1 ar divām sievietēm. 2017-11-13

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu