Vai var uzskatīt?

Vai var uzskatīt, ka cilvēkam šajā dzīvē ļoti nav paveicies, ja jāstrādā, teiksim, par pārdevēju lielveikalā? (Slimības liksim mierā)
Jautā Torpedo 2017-11-14 22:59

shining  1 14 Katram pašam jāpavaicā. Dzīves līkloči ir dažādi, tādēļ svarīgāk ir tas, ka cilvēks iet un strādā, nevis sēž mājās un blenž griestos vai nu lepnuma vai baiļu dēļ. Tas pie mums LV uz profesijām skatās caur pontošanās prizmu.. Tautieši, piemēram, UK stāsta, ka tā ir viena no kaitinošākajām latviešu īpašībām - zīmēties ar savu amatu, kamēr citiem nez kādēļ izdodas ieturēt cieņpilnu attieksmi pret visiem, kas kaut ko dara. 2017-11-14

M_ela  5 14 man nupat šķiet, Torpedo, ka tu sāc kaut kādu jaunu preparātu lietot :D
cilvēkam paveicas tad, kad viņš dara to, kas viņam patīk :) lai dajebas tas būtu.... un katrs pats par sevi labāk zin ;)
2017-11-14

M_ela  3 1 *dajebkas (sorry :D ) 2017-11-14

Piparkuka    10 Ja viņš strādā, tātad jau ir labi!
Paveicies nav tiem, kam nav darba, kam nav māju u.c.
2017-11-14

neko  8 5 Atkarībā kādā vecumā - priekš studenta pilnīgi normāli. Priekš cilvēka ar 10 un vairāk gadu "darba pieredzi" - slinks viņš vienkārši ir kādu profesiju apgūt. 2017-11-14

M_ela  3 24 neko bet uz veikalu Tu ej
un uz restorānu, kur no tīriem traukiem ēd
.... un pa ielām pārvietojies, gribas, lai sniegs notīrīts
nekad nevienam neienāk prātā, ka cilvēkam varbūt ir baigi ok tieši tas, o viņš dara, lai dajebkas tas būtu?
labāk būt āboltiņai, ušakovam, kučinskim?.... domburam, strautmanei?....
nezinu, īpaši nekas nenāk prātā
bet kā jūs to veiksmi/neveiksmi sverat?
veiksme ir vecāku atbalsts, sava cilvēka sastapšana, profesijas, kas interesē izvēle, dzīvošana saskaņā ar sevi, apziņa, ka dari kādam kaut ko noderīgu, ka esi noderīgs :)
sekla tēma Torpedo, fuj Tev!
2017-11-14

janisb    18 Dzīvē smagi nav paveicies ja niks ir torpēda, nav paveicies arī tiem kas no pabalstiem dzīvo nevis strādā, pārējiem veicas jo vieņi iet un dara, nevis hu1n0! stradajet... 2017-11-14

neko  14 9 Mela: Protams eju uz veikalu, un ar prieku skatos kā tur jaunieši ņemas. Prieks par viņiem, bet kauns par tiem, kas tur sēž jau cienījamā vecumā. Prieks par sētnieku kas prot arī krūmus apgriez un teritoriju apzaļumot, bet kauns par tādu kas tādu, kas neko vairāk kā slotu vicināt neprot.

"ušakovam, kučinskim?.... domburam, strautmanei?"... tie jau arī ir tikai "gumijas sieviešu/vīriešu pārdevēji". Politikas lielveikalā.

Neticu es tādai lietai kā veiksme. Neticu arī neveiksmei. Ticu, ka ja cilvēks dara tad viņam ir, ja nedara nav.
Ne tik būtiski ir ko tieši cilvēks dara; bet ja ja viņam pēc 30 nav kāda nebūt profesija un padziļinātas profesionālās iemaņas, tad viņš ir vienkārši slaists. Kaut kā tā.
2017-11-14

draiskule1963    2 Hmm...diez kāds autoram sakars ar to? :D 2017-11-14

Liete  4 3 viņam nav paveicies dzīves vienā jomā. nav zināms par pārējām. var būt skaists cilvēks ar laimīgu ģimeni.
augstākminētie vismaz 5 vienādi domājošo feiku liekulīgie viedokļi, ka jebkurš amats labs, liek pasmaidīt. Jā, amats ar mazu algu var būt retumis labs, bet Maxima nebūs tas gadījums.
2017-11-15

JurisK    4 Pilniibaa piekriit neko teiktajam - starta amats, liidzeklis vienkaarshai iztikas nodroshinaashanai, kaldinot savas taalaakaas iespeejas. Kam nav izdevies, dazhaadu iemeslu deelj, pacelties augstaak par pashiem pamatiem - nu neko dariit, jebkursh darbs ir godaajams un godaati taa dariitaaji. 2017-11-15

sannda  1 5 Katrs darbs ir kādam jādara, ne visi var būt uzņēmēji vai vadītāji. Es ļoti labprāt sveicinos ar sētnieku, taču negribētu, lai mans mīļotais vīrietis būtu sētnieks. 2017-11-15

av2    6 skatoties kur straadaa, ko tirgo. Piemeram, profesionaalis gallas veiklaa ir profesionaalis, un arii attiecigi pelna. Taaapat kompjuuteru veikalaa straada tomeer civleeki, zinossi, profesionaalli. Un arii bmw netrigo slaisti. Un vispaar, kaa var zinaat, kat tas kas tirgo no...veikala iipasnieks, ta nekaa. Ja runa iet par kaadu supermarketu, arii tur ir karjeras iespeejas. Un , peedeejais, mees neko nezinaam, kaapeec kasee straadaa kaads cilveeks. Varbuut tas iislaiciigs darbs, varbuut veel kas, kaa papildus darbs. Cilveeki kombinee darbus. Es vispaar uzskatu, ka jebkuraa darbaa ir izaugsmes iespeejas. Un kad taas ir izsmeltas, nu tad ir jsskataas kas cits, labaaks. 2017-11-15

Laimnese    1 Nu Torpēdo, pasaki, kurš ir tas darbs, lai teiktu, ka ir paveicies?
Galvenais, lai cilvēkam patīk savs darbs un viņš ar prieku iet strādāt....
2017-11-15

Vanesa15  1 4 Atkal kārtējās pērles. Kastu dalīšana un naudas skaitīšana. Slimie.

Jebkurš darbs ir cieņā, kas noder sabiedrībai. Un kādam pārdevēja darbs varbūt ir sirds darbs, patīk cilvēki, komunikācija un rosība. Cits atkal neieredz birojus un 8 h tupēt uz vietas.
Par daļēju neveiksmi var saukt pirmspensijas vecuma cilvēkus, kas jau no darba tirgus faktiski ir izkrituši un iet jebkur, kur ņem un maksā kaut minimālo. Mazgā traukus, sēž Maximas kasēs... Pārējais tomēr ir izvēle.

Darbs nav ģimene. Tur cilvēki sevi pārdod. Uz kādiem noteikumiem, tas jau katra paša ziņā.
2017-11-15

Geisha    8 Neviens darbs nav par kaunu. Ir nepieciešami gan māsiņas, gan policisti, gan skolotāji, gan mehāniķi, uttt....kauns ir dienām tukšus salmus kult un citiem skaust. 2017-11-15

havjiers    6 ja pietiek ,tad tas ir labāk kā būt par biznesmeni-plānā galdiņa urbēju ar kredītu krellēm . 2017-11-15

Rouzita    3 Bija tāda filma par "olu kundzi"..ja viņa spēja strādāt šo darbu gadu desmitiem, tātad darbs bija viņai piemērots. Un tā ir veiksme.
Cik biznesmenu nav izkrituši no dīives nodzeroties, nomirstot... vai tā ir veiksme ?
2017-11-15

riebekle    5 Ja cilvēks dara to, kas viņam patīk vai to, kas dod iespēju izdzīvot, tad kāpēc lai viņu uzskatītu par neveiksminieku? Preces veikalā pašas plauktā neliksies, grīda pati nemazgāsies, ielas pašas tīras nekļūs. Visu cieņu cilvēkiem, kas atvieglo mūsu ikdienu un dara to, ko mēs paši esam par lepnu/slinku/nespējīgu darīt. 2017-11-15

Bonny    4 Nu i komentāti no _it_kā_ (pasvītrojums mans) dažiem saprātīgiem cilvēkiem...
Es tā iedomājos: lasa te kāds dzīvē apmaldījies cilvēks, kam izvēle necila (mazums kas - ar sievu nepaveicās, ģimenē problēmas, nu, mazums kas)... tātad, lasa šis, dzīvē apmaldījies cilvēks un funktierē, ko labāk darīt : kļūt par godīgu sab. pilsoni un doties strādāt uz Maximu par kasieri vai nodoties riskantam, bet ienesīgam narkobiznesam.
Plusi un mīnusi.
Ja dosies uz Maximu, lai būtu godīgs sab. pārstāvis, viņu morāli iznīcinās visādi "pārgudrīši", da i starta kapitālam neko neiekrās no tiem, godīgi nopelnītajiem grašiem.
Plāns B. Narkobizness. Riskants, bīstams, bet, ja ar to neaizraujas, var noveikties un pēc ātri iegūt starta kapitālu nonākšanai uz zaļāka zara (protams, riska faktors augsts un tomēr - vismaz garam ies "gudrīšu" nicinošās piezīmes un citādas stulbības, kas nenoliedzami atstāj negatīvu ietekmi. Pat depresiju var izraisīt.
Nav ilgi jādomā, ko izvēlēsies dzīvē apmaldījies un likteņa nelutināts pilsonis.
Bez tam, pamudinājums nostāties uz noziedzigā ceļa nāk tieši no "gudrīšu" cinisma, kas gudri spriedelē, neko par cilvēku tā lāga nezinot.

Labrīt "varoņi". Labrīt pašapmierinātie pārgudrīši! Labrīt pārpareizie, no kuriem pasaule tāpat nav kļuvusi ne labāka, ne humānāka, ne viedāka, ne citādi pozitīva! Labrīt visi!
2017-11-15

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu