Sveiciens! Tāds novērojums- jo tumšāks un drūmāks laiks,

jo lielākas slāpes pēc garīgā gaišuma, lai kompensētu saules gaismu! Un kā iekurināt šo garīgo gaismas avotu?- lūdzoties un lasot Dieva Vārdu!!! Un lūgties arī ir par ko! Lūgsimies par ģimenēm! Lai tās stipri turas kopā! Lai viltīgais kārdinātājs nespēj apreibināt ar saviem "labumiem", kas kā slazdi visapkàrt izlikti! Lūgsimies par bērniem, kas aug bez vecākiem, lai Dievs pieskaras viņu vecākiem ar savu dziedinošo roku, un dziedināti, tie skriešus atgriestos pie saviem bērniem! Lūdzoties mēs pabarojam savas dvēseles,.kas ir izsalkušas un kailas, ziemas salā mēs tās saģērbjam! Un paliek mierīgāk sirdij! Un neprasās kādu citu reibinošu līdzekļu, lai saņemtu labsajūtu! Ir ļoti daudz dažādu vajadzību, par kurām jālūdzas! Kuras neredzamā veidā ietekmē mūsu dzīvi un prieku! Tā lūk!
Jautā jurks 2017-12-07 22:00

fargo  1 9 vecīt, kur valda lepnums, tur lūgšana kļūst neiespējama.
bet man patīk tava aizrautība. es lūgšu, lai kāds draugs, kurš knapi elpo šis dienas, neaiziet prom, ja vēl nav viņa laiks pienācis. kas būs, tas man nav zināms, kam janotiek, nav zinams tev un kāds ceļš ir sagatavots cilvēkam, tas nav zināms pat viņam pašam sīkumos.
lai mūsu lūgšanas nav tukša tarkšķēšana par nesvarīgo, bet svarīgo lietu gadījumā nav piepildīta ar aplamu izpratni par mūsu vietu, "lai maz ir jūsu vārdu kad jūs lūdzat, bet Tevs jau zina kā jums vajag pirms jūs viņu lūdzat. tāpēc jums būs... "
bet paldies par tēmu. tā liek padomāt. tikai ka mēs lūgšanās nekļūstam kā mantrauši, viens gribēdams to un otrs šito, neizprasdami laika zīmes un notikumus ap mums.
2017-12-07

mairita1971    4 Ir jābūt pazemīgam.Bet vai Latviešiem tieši pazemība nav kaitējusi pacelt galvas visu varu priekšā.Ne jau lepnība,bet mazliet lepnuma vajag gan. 2017-12-07

fargo  1 7 nevajag pazemību Dieva priekšā jaukt ar ģļēvumu cilvēka institūciju priekša, personisko neizlēmību un pakļaušanos dominējošam viedoklim, jo tā ir ērtāk.

jurk, tikai lai nav tarkšķēšana. labāk, lai ir klusums tad. kāpēc es to saku, jo tik daudzi saka daiļus vardus, bet labāk būtu klusējuši un piesauc mūsu Kunga vārdu tad, kad tas ir izdevīgi, bet izrādas par badainiem vilkiem. tai ir jābūt ļoti personiskai lietai. ne - publiskai.

ko mūsu pestītājs teica? vai tu atceries - tu ej savā kambarī un pielūdz tur, nevis kā farizeji, jo tie ceļa malā stāv pātarus skaitītami, lai cilvēki tos godātu. es tev saku, tiem jau ir sava alga. bet ja tu pielūz tēvu, tad dari to slepenībā un Dievs tev to atmaksās visiem redzot.
jo kas ir apslēpts, tas taps atklāts. tu to zini.
2017-12-07

riebekle  6 8 >jurks
Kāpēc tāds gaišuma nesējs ir šeit, starp grēciniekiem? Tas ir kāds mazohisma paveids? Vai snaikstīšanās gar kārdinājumu? Kāpēc tādas rūpes par svešiem cilvēkiem? Un kā ar pašu, - vai netopi samaitāts, atrodoties te?
2017-12-07

fargo  2   ko tu domā ar goliātu, sevis teiktā sakarā? vai tu varētu paskaidrot? 2017-12-07

riebekle  1 4 > jurks
Kur tā darva ir? Taču gaismu piesolīji. :)
2017-12-07

riebekle  2 2 > jurks
Kāpēc svešu dzīvi dzīvot un svešus darbus darīt? Dievs visu pats paveiks. Tev vienkārši jādzīvo. :)
2017-12-07

fargo  4 4 laba atbilde, nevis tāpēc, ka pareiza, bet tā es to redzu es. jurk, neļauj negatīvajam sevi gremdēt. bet nekad neatriebies arī. es zinu un redzu tu to nedari, man tas ļoti patīk. turi savu, sev doto nastu. tā ir tava. tu jūti, ka tas tev ir jādara - dari. neaizmirstot par visu svarīgo. kādam vienmēr nepatiks tas, ko tu dari, ja vien darāmais trāpa naglai pa galvu. aŗī garīgi. mums ir jābūt divām profesijām - sludinātājiem un jāprot amats, atceries apustulis mācīja? nekad nebūs par nastu. bet ja sevī sajūti to, ko acīmredzot tu jūti sevi, tad tur. ceļš. 2017-12-07

Torpedo  11 11 jurks, visa tava dzīve iet ap vienu vienīgo tematu kā govs ap savu mietu, un neko citu tu neredzi - man patiesi ir tevis žēl. To kkādā mērā var salīdzināt ar alkoholismu vai kādu citu apmātību 2017-12-07

Skarlete  2 3 Kur Tu, autor, TUMSU redzi??!:D 2017-12-07

arturo1963  4 7 Taadi Daavidi ar dieva vaardu uz luupaam un sacakareetaa galvinaa arii muusdienaas staajas goliaatiem pretii,ar spridzeklu jostu ap vidu,vai kalashnikovu puulii...katram sava izpratne par kalposanu dievam,jeb,kaa tiek ieboreets.
Daavids bija ganu puiselis,ar lingu labi satrennejies vilkus no aitaam dziidams,taads neko dziivee neredzeejis,iistu bailu nesajutis,un ja kaads veel piesola debesu labumus,viss notiek.
p.s tajos laikos labs lingotaajs karaspeekaa bija augstu veerteets.
2017-12-07

Pilskungs  6 5 Autor, žēl, ka taisni pirms Ziemassvētkiem esi tik pamatīgi nojūdzies !
Ietaisi kādu graķīti un atpūties !
2017-12-08

fargo_pa  6 3 nav ´daudzu´ dāvidu. vieni ir ļoti augstas proves no sākuma, kopš dzimšanas. jo bija tādi no sākuma, kā dāvids:
23 psalms
"Tas Kungs ir mans gans, man netrūks nenieka.
Viņš man liek ganīties zāļainās ganībās. Viņš mani vada pie skaidra ūdens.
Viņš atspirdzina manu dvēseli un ved mani pa taisnības ceļiem Sava Vārda dēļ.
Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina.
Tu klāj man galdu, maniem ienaidniekiem redzot, Tu svaidi ar eļļu manu galvu, mans kauss ir piepildīts pilns līdz malai.
Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr."
tie cilvēki nedzimst šodien un rīt atkal, bet ir retums. vai nav redzams, kas dvēselei ir būtisks un kas ne? savs lepnums, panākumi? ķēniņa gods, vēsturiskie panākumi? vai kaut kas cits?

manis citētajiem vārdiem ir 2600+ gadu. tos citē tautas no angļiem līdz korejiešiem, kurus arturo1963 vardus atsauks atmiņā cilvēki pēc 3000 gadiem?
2017-12-08

Saara  2 3 nu nebūtu svešā ķemertiņā caur atslēgas caurumu lūkojies, nebūtu sagājis sviestā. bet no otras puses, vai tas, kurš nav sagājis sviestā, lūkojas caur minēto caurumu? kaut kāds circulus vitiosus sanāk. 2017-12-08

adalaide  4 4 Pasekojot tēmas autora "daiļradei",varētu domāt ,ka viņš ir fanātisks ticīgais. Taču ,nē! Viņš ir tikai provokators . 2017-12-08

fargo    3 "Pasekojot tēmas autora "daiļradei",varētu domāt ,ka viņš ir fanātisks ticīgais. Taču ,nē! Viņš ir tikai provokators "
divi cilvēki neatbildēja ar to pašu. viena bija deisa, otrs jurks. kā viņi tālāk, kas notiek tālāk, nezinu, bet tā ir viena cilvēka izpausmes lieta, kura nepaliek manis neievērota. ja tu es te ilgi, tu pamani lietas, vardus, raksturus. ir lietas, kuras ne-pamanītas nepaliek.
2017-12-08

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu