Vai vainot sevi pie taa, ka viirietis aiziet pie miilaakaas.

Ziidainim tikai meenesiitis un viirietis ir atradis niilaako.
Jautā Rudzupuke1985 2018-01-02 16:14

neko    17 Vainot kādu... priekš kam? Labāk padomā kā problēmu risināsi. 2018-01-02

solvitas  9 28 Cūka viņš ir! Tev tagad stresi galīgi nav vajadzīgi. Kā gan tu vari būt vainīga pie cita cilvēka izdarībām? Un ko tas mainīs, ja tagad bērsi sev pelnus uz galvas un vainosi sevi??? Neko tas nemainīs! Lai viņš staigā, tikai naudas ziņā gan nepadodies! Prasi pēc pilnas programmas! 2018-01-02

peedas_rasaa  12 25 Ja esi vainīga - vaino sevi...

Tas gan bija ļoti sen... un tagad es uz to skatos citādāk... man bija tas pats stāsts... tikai savā lepnumā aizgāju es, kad uzināju par mīļāko... un arī cūka, morāls kroplis, deģenerāts... Tikai...
Tur bija arī mana vaina... 50:50... Es biju tā aizrāvusies ar māmiņas lomu, ka vīrietis vienkārši pārstāja eksistēt... un... tikai pēc septiņiem, astoņiem gadiem es iedomājos sevi viņa vietā... es arī būtu analoģiskā situācijā ieviesusi kādu...

Viena pagale nedeg. Un punkts.
2018-01-02

elis  5 16 Uz reiz sniedz uz uzturlidzekļiem, jo to var iesniegt pat ja dzīvo kopā,
Kamēr gaidīsi un šaubīsies visa nauda izies mīļākai.
Protams sekos skandāls, tad uz reiz jaizsauc policija pat pie mazākas bals pacelšanas.
Lai piefiksē faktu, pamato ka tev vienkārši palika bail utt
Un tad pat ja attiecības atjaunosies un būs ok , Tu būsi ieguvusi cieņu pret sevi , respektu un pati jutīsies drošāk.
Laigan kas iet pa kreisi to darīs kamēr varēs.
2018-01-02

Trusis1983  6 9 Izskaties sakariga un skaista sieviete.Esi Latvija uzraksti man,satiksimies un kas zin,ka sanaks.Un nenem galva tadus kretinus,ka tavs virietis.Turies.Tu tur neesi vainiga. 2018-01-02

peedas_rasaa    14 Rudzupuķe, es redzu tipisku situāciju, kad nostrādā komunikācijas hronisks iztrūkums...
Katrā gadījumā... saprotu Tavu situāciju... Bet Tu tiešām nestreso - ne Tu pirmā, ne vienīgā, kas bērnu viena audzinās... Savācies, sakārto prioritātes, sakopo visu savu spītību un uz priekšu!
2018-01-02

JOHAIDI21  9 6 Morāle.....vai tad jūs veikalā pērkat bojātus produktus vai puvušus augļus???? Tas pats ir ar divu cilvēku attiecībām. Ja neesi pārliecināta-negulies apakšā! :-)))) Normālā sabiedrībā,mīlestība eksistē tikai 9 sekundes! To nosaka cilvēka fizioloģija. Pēc tam seko vai neseko vārdiņi "pienākums" un "savstarpējā cieņa". Un nekādu problēmu! 2018-01-02

Lele    16 Nu no ieprieksheejaas aizgaaja pie Tevis...no Tevis pie naakamaas....

Es Tev ieteiktu ar naakamo viirieti, pirms taisaat beernu, tomeer apsveert viriiesha piemerotiibu (peec darbiem..ne peec vaardiem, peec attiecibaam ar vinja bijushajaam) un apliecinot naakotnes plaanu nopietniibu, registreet attieciibas.
2018-01-02

Luusila  7 18 Sava vainas daļa tev ir jāuzņemas, bet tu to negribēsi saprast: tu viņu tādu izvēlējies par sava bērna tēvu. Tu pati.
Cilvēks nemainās. Ja viņš ir nekam nederīgs, tad ir.
Un tev bija visas iespējas to saskatīt, pirms gūlies viņam apakšā, lai ieņemtu viņa taisītu bērnu.
2018-01-02

Lele  10 10 Nu tad, kur probleema?

Ej uz Iiirijas Soc dienestiem un iznjem pilnu Single mum benefitu un pakalpojumu paketi.

OHO jau esi ieregistreejusies...nu meklee nakamo...draazties, mengjeeties vari ar jeb ko. Bet domaa ar galvu, ar ko taisi beernu.
2018-01-02

Luusila  1 15 Ja tu vaino sevi, ka zaudēji vienu mērkaķi, tad tas ir lieki.
Ja vaino sevi, ka atdevies necienīgam, tad gan pareizi.
Bērns izaugs. Un tu pati vai nu būsi no savas kļūdas mācījusies, vai turpināsi tādā pašā garā čakarēt savu personisko dzīvi. Novēlu turpmāk skatīties uzmanīgāk.
2018-01-02

Saara  1 10 redz, tur ir tā kardinālā kļūda, ka sievietes piesauc svēto jaunās māmiņas stāvokli, lai piesaistītu nemīlošu vīrieti. /protams, piedod manu franču valodu, bet mīlošs neaizietu/ Tas nestrādā, ja vien Viņš nav gaisā pasists bruņinieks, ar pārspīlētu pienākuma apziņu sirgstošs.
kapone esot teicis, ka ar labu vārdu var panākt daudz, bet ar labu vārdu un pistoli-vairāk. tad nu mācies no gudrām sievietēm, kas vispirms noskatīto mīļoto piesaista hipotekārajam, un tikai tad atklāj noslēpumu-mēs drīz būsim trīs:)))
2018-01-02

JOHAIDI21  11 6 Piedāvāju alternatīvu tēmu-sieviete "uztaisīja" vīrietim bērnu!!!!! Un ko nu,miķelīt :-))))
Un šādu "vientuļo māmiņu" ir gandrīz puse Latvijas. Cerībās uz lielo mantojumu un Kampanellas "Saules pilsētas" veiksmes stāstiem ! :-))) Ikviens,šāds "vientuļo māmiņu" vai "salmu atraitņu" lietus ir rūpīgi jāizvērtē,itin no visiem aspektiem. Citādi sanāk,ka viens oHo nobļaujas-" man uz kājas ir uzmetusies ēde" un viss portāls metas sniegt superīgus padomus medicīnā bez iepriekšējas izmeklēšanas! :-))))
2018-01-02

Mailija  5 27 Da ne pie kā Tu neesi vainīga.Tavs "mīļotais" ir vnk prasts jāklis,kas pat 1 mēnesi nociesties nevarēja un Tava izturēšanās te ņepričom.Pat ja Tu viņam visu laiku "dotu",tāpat tak varētu atrast iemeslu,ka redz trūkst dažādības vai vēl kaut kā.
Saprotu,ka tagad laikam jau ir ļoti sāpīgi,da i mazs bērns uz rokām,bet nenokar degunu viss kas notiek-notiek uz labu.Labāk ātrāk no sūda atkratīties un atrast patiesi sevis cienīgu cilvēku un bērns tam nav šķērslis.Ja iemīl sievieti tad pieņem arī viņas bērnu.
2018-01-02

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu