Cik daudzi pļerzaki iedomajas sevi par ogogo preciniekiem?

Galvnais jau mes sieviski paši ir pie ta vainigi, ka daudzas likstas vainojam sevi nejau tos pļerzakus.Palika sieviskis viens a berniem, tak pats vainigs ka ne tam pļerzakam iedeva!Pļerzaks aizgaja pie maukam-akal sieviskis vainīgs ka varbut vairs nekopj sevi vai slikti dod un nabagpļerzaks spiests bij maukoties.Tas mes sieviski veci paliekam.Toties pļerzaki nobriest pa ritigiem večiem, tas nekas ka smird jau pec kaut ka ieskabuša, bet vel tak ir precinieki ogogo pat lidz tam bridim kad jau gulta sāk čurat.Sieviski te ir tie ko neviens negrib jemt, bet pļerzaki te ir tapec ka nu neviena nau gana laba.vai ta nu ta kopbilde nau tieši tada?
Jautā Gvena 2018-07-09 23:43

typhoo  9 11 Kaads skarbs viedoklis :( no apaljiigas sievietes 62 gados kura gjeerbjoties seksiigi klasiski! :D
Laikam nekas cits nekjeraas! Taapeec jaacelj sava veertiba nogaanot citus. :(
P.S. Cik zinu, sievietes taapat ar laiku churaa gultaas. :(
2018-07-09

optimists66  3 13 Es laikam nekad neesmu sapratis, kāpēc nevar uzstāt lietot prezervatīvu + sievietēm vienmēr patīk kretīni, tad nu visiem pārējiem - normālajiem, kam nav neviena bērna un nav sacepuši harēmu jāatbild par citu kļūdām un to, ka nespēj savaldīt savu bikšu prieku.

es vienmēr saku - jesļi s**a nezahočet, kobila nezaskočit...
2018-07-09

Black  1 14 Skaudrā Patiesība, kā vienmēr ... kaut kur pa vidu!
Vīrieši piedāvā ... Sievietes izvēlas!
un nav, ko taisīt brēku ... pēc kara visi gudri!!!
2018-07-09

C_hloe  2 7 Gvena, ņem Labradoru un
dzīvosiet mūžam laimīgi :)
2018-07-10

Edgars37    6 Nau!!! Es, piemeram, savos 45 esu nokakajies un nocurajies lidz ausim, smirdu tramvaja, neko nejedzu, tuksu kesu, bet te tik apskaudu sievietes, lai nosleptu savu luzerismu. Gvena, izvedi mani tira udeni - spiezu roku;D;)! 2018-07-10

janka42      Eh gvena, gvena...ko tik skarbi ko...a?
Vai tad visus vienā maisā liksi?
Tev vajag citu pieeju, kā piesaistīt uzmanību...Tu tač gudra meitene esi..
2018-07-10

Labrador  6 4 Optimists - tāpēc, ka postsociālisma telpā par īstiem vīriešiem sievietes uzskata marginalus, agrā jaunībā tikai ar tādiem veido attiecības un laiž pasaulē bērnus. Merktiecigie, nopietnie viņu uzskatos, ir garlaicīgi lohi. Paiet laiks, patsans nokļūst cietumā, kad iznāk, tad jau kļuvis par bratanu. Tāds nekur nestrādā, dzer, zog, sit, narkojas, spēlē automātus un tuse ar līdzīgiem. Protams, turpmākai dzīvei vajag kādu gādīgu, sirsnīgu stipro plecu.
Praktiski visām iepazīties it kā gribosajam ir līdzīgs stāsts - apprecējāmies un viņš izrādījās nelietis. Tikai par nelieti kļuva pēc kāzām, vai tāds jau bija iepriekš!?
2018-07-10

optimists66  1 6 "Labrador " - es to visu saprotu, un varu tikai Tev piekrist... Pirms kād laika man viena meiča pateica randiņā - Tu neesi kretīns un neesi interesants :D līdz ar to, nevarēu saprast, vai par to priecāties, vai bēdāties...

Laikam jau Gvenas kundze pārdzīvo un spoguļo to visu, jo iedevusi pati kādam pļerzakam...
2018-07-10

Edgars37  1 5 00:30

...viss atkarigs no ta, kuru celu izveleties, kuri ir divi - pirmais, ja gribi iepatikties LV sievietei, japaliek par kretinu, ja gribi but uzticigs sev un but normals - tad tev steidzami jaapgust vai nu anglu, vai spanu valoda un jamekle sieviete arzemes, tur normalumu noverte tapat, ka LV kretinismu;). Pie kam, otrais variants, kaut prasa valodas apguvi, tomer ir daudz perspektivaks jo izvele ir plasaka un kvalitativaka;).
2018-07-10

janisqwerty  11 9 nu latvijaa veel labs variants ir krievietes . Cik man ir sakare . Adekvatas un logiskas daamas !!! Izskataas arii labaak nekaa latvietes . 2018-07-10

C_hloe  4 15 oj
tūdīgi te vairumam, vieni pļerzaki n briesmīgas latvietes :D
palasot visu šito, jūs būtu idealie pāri ja palūkotos viens uz otru un samestu savu žulti kopā;)

Izbrīna, ka pie fakta, ka pašiem nekas nesanāk, vainīgi ir visi citi, kas ir apkārt.... gandrīz smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi...
2018-07-10

LaskovijMerzavec      01:02... šoreiz, lai cik tas neskanētu dīvaini, pilnibā piekrītu! 2018-07-10

janka42      Hloe labi pateica + 2018-07-10

Nenotveramais    3 Nezin gan... kurš te sevi izvirza precībām... 😂😂😂 2018-07-10

Ilita  3 6 Riskējot izsaukt uguni uz sevi piebildīšu, ka liela loma tajā, cik savstarpējās attiecības izvēršas par inteliģentu un vienam otru cienošu savienību, ir izglītībai.
Starp izglītotajiem ir stipri vien mazāk "pļerzaku". Cilvēki spēj adekvātāk noteikt savas dzīves prioritātes un saprot ģimenes kā stingra un uz nākotnes attīstību vērsta priekšnoteikuma nepieciešamību.

Nevaru piekrist Labradoram. Tieši pretēji- arī jaunībā sievietes izvēlas gudrāko vīrieti (dabā tā iekārtots), labāko- dzimtas turpināšanai.
2018-07-10

Droshs_Plecs  3 9 Hah, kārtējā vīriešu nīdēja. Ne visi ir "pļerzaki".

Par precībām - kāds man var loģiski paskaidrot, kāda ir vīrietim izdevība precēties, būt vīra statusā? Kāds tieši no tā ir labums?
2018-07-10

Edgars37  2 1 01:14

sievietes izvēlas gudrāko vīrieti (dabā tā iekārtots), labāko- dzimtas turpināšanai.(c)

...man tads panaivs jautajums, vai LV ir kluvis pieejams kads hiperiedarbigs LSD, kas vel nav citur, ka itik grandiozu gluku var nokert;0;0;0??? Laikam stastus par alimentu nemaksatajiem, teviem, kas pamet bernus utt., izplata tada slepena, kaitnieciska brivo bezbernu viriesu organizacija, lai nomelnotu labakos;D;D;D. Labi, tagad jau man ir apmeram 60% parlieciba, ka mani berni, diemzel, bet tomer laikam runas angliski...zel, bet ko citu iesaksi;D.

Skiet, 23:52, ir pilniga taisniba;).
2018-07-10

DanaL    7 Ai, kā sagaudojās gaudotāji! Laikam Dziesmu svētku iespaidā.Kārtīgs postpadomju cilvēks ar mūžīgo vainas meklēšanu citos (lasi: sievietēs) tā var uzkrist uz nerviem, ka viņa tā saucamais mērķtiecīgums un nopietnība kļūst ne vairāk ne mazāk nūģismu un knauzerību. Nevis krievieti jums vajag vai anglieti, bet portugālieti. Pēc tam visas pārējās liksies normālākas par normālām. Un arī saulīte spīdēs spožāk, un zālīte būs zaļāka...

Normāls vīrietis drusku papurkšķ, papurkšķ un "strādā ar esošo kontingentu", un viss viņam ir labi.
2018-07-10

Marija_Anna    2 Varu vien piebilst, ka zem krievietes pūkainajiem cimdiņiem ir stingra oderīte. Toties tie ir koši un izaicinoši. :)
Par tēmu - šādā tās pieteikumā negribas izteikt savu viedokli.
2018-07-10

Tessa  3 13 ka jus esiet apriebušies ar to naidu vienam pret otru, pilniigi vemiens nak. 2018-07-10

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu