Sociopāti iepazīšanās portālos

No atsauksmēm interneta dzīlēs var secināt, ka sociopāts ir īpatnis, kuram patīk manipulēt ar cilvēkiem, kā arī shēmot dažādus sižetus, lai ļauni ieņirgtu par otru, sak’:”Redzi, kā es “iznesu cauri”?!”
Ir gadījies, ka sarakste izveidojas patīkama, bet neilgi pēc tam nāk liels apstulbums - sarunu biedrs atsūtīta it kā savu fotogrāfiju, kas izrādās zagta, jo tu atpazīsti personu fotogrāfijā, bet skaidri zini, ka TĀ NAV TĀ PERSONA!

Kāda ir bijusi (ja ir bijusi) jūsu saskarsme ar sociopātiem?

solvitas  Neraksti sarakstē neko īpaši privātu. Tāpēc jau vajag otru telefona nr, lai var dot nr un iet satikties, un redzēt ar ko runā. Te pilns ar visādiem purva dīvainīšiem. Sievietes jau arī manipulē, es arī nesen vienam smukajam atteicu, nu ne atteicu bet gribēju redzēt ka viņš vairāk mani grib. Bet viņš to, ka viņam neatbildu uztvēra kā zīmi, ka nevēlos turpināt komunikāciju. Nu un viss! Es jau arī par lepnu, lai tagad viņam ko rakstītu, ja jau atšuvu, tad lai domā, ka atšuvu, neiešu jau lepnību zaudēt rakstot viņam, lai arī man ir žēl, ka sāku to manipulāciju.

AtisG  Nu, nav jau tā, ka sociopāta mērķis ir iznest cauri. Viņi vienkārši vēlas iegūt kaut ko un vienalga, kā.

Tagad padomā tik - cik vientuļam un skumjam jābūt, lai šādi mocītos vienkāršas sarakstes dēļ. Neko vairāk jau nedabūsi, jo uz randiņu jau ar svešu seju nevari ierasties.

Tātad ir cilvēks, kurš sarakstās ar daudzām dāmām un izliekas, ka ir kāds cits. Varbūt vienkārši vēlas, ka pret viņu izturas kā pret normālu cilvēku retu reizi, jo dzīvē varbūt šausmīgi neglīts, šausmīgi vecs, šausmīgi bez kājām un rokām?

Pasaki paldies par bildi un doties tālāk, ir sociopāts vai nav. Jēgas tur nebūs nekādas.

AtisG  "Bet viņš to, ka viņam neatbildu uztvēra kā zīmi, ka nevēlos turpināt komunikāciju."

Solvita, tu esi dinamīts. Vēlu veiksmi.

Sara7  solvita
Smukais varbut palasis PA un ari nozhelos vai otradi. Eh, kas zina, ka ar tiem smukajiem:)

DailaLapina  Kas nu katram smuks....

quimera  Cik sapratu,tad īpaši nevienām vairs neinteresē pats cilvēks kā tāds!
Kā tik smuks ģīmis.
Un otrs tev gan rakstīs,gan zvanīs un vel visu ko piedavās.

Sara7  DailaLapina
Tev ari uzrakstija saolvitas smukais?

smukais8  Solvitas! Mēs, smukie, šeit esam 10.
Neesmu ar Jums sarakstījies.

coldlands  Man jau sāk šķist, ka šo tēmu uzcepa pati Solvita, lai varētu kaut ka apiet savu lepnumu, un atgādināt smukajam par savu eksistenci:)

Sara7  smukais8
Varbut verts pameginat.

quimera  Jā uzrakstot,tev otrs netabild.
Tad tikai normāli iet savu ceļu tālak.
Nekad nevajag kādam skriet pakaļ!

Kurts69  tas viss ir ļoti sarežģīti. Man negribas domāt. Ja kāds manipulē, tad manis pēc. Ar tik prastu kadru kā es, neko diži neizmanipulēsi

Sara7  dodekaedrs
Ticu tev. Bet, interesantak ap solvitas un smuko neka par sociopaten.

solvitas  Quimera, nu reizēm sievietes tieši grib sajust, ka skrien pakaļ un nepadodas pie pirmā nē! Pirmo nē reizēm tīri profilaksei iedod, lai paskatītos vai ir cīnītājs un cik ļoti viņam to vajag.

av2  Ir tak visaadi video zvani. Pirms reaali randinnot, vajag onlainee parunaaties. Daudzkas kllus saprotamaaks.

AtisG  Tādu, kas saka "nē" man nevajag.

Ja viņa domā, ka vīrieši negrib sajust, ka viņi ir vajadzīgi - man viņu nevajag.

Ja viņa mani negrib - man viņu nevajag.

Ja viņa grib mani pārbaudīt ar trikiem - man viņu nevajag.

Ja viņa saka "nē" - man viņu nevajag.

Par laimi tev nevajag arī mani, tā kā mums vismaz sakrīt :)

quimera  Tu dari ļoti nepareizi.
Viens solis pretī - otrais solis tev pretī !
Un kas būs pēc tam uzsakot attiecības?
Mūžigas manipulācijas??!
Pakaļ skrien daudzi sievietēm un izdaba viņam.
Ļoti muļkīgi ! Īsts vecis tā nekad nedarīs!

preilene  Šeit, es domāju, ir tāpat kā “tur-ārā” – noteikts procents dažādu cilvēku, tai skaitā, sociopātu. Iespējams, virtuālajā vidē viņu ir pat vairāk, jo neviens īsto seju jau neredz un tad nu var bārstīties ar nejaucībām. Bet tās ir tikai un vienīgi viņu problēmas, ne Tavējās – pagriez muguru un dzīvo tālāk.

Bet, kas attiecas uz solvitas un smuko.. ja Tev ir žēl.. uzraksti viņam “čau, kur pazudi?” :D nekādu lepnību Tu nezaudēsi, bet, labāk nožēlot to, ko esi izdarījis, nekā to, ko neesi ;)

Vaukskis  Kā sociopāts teikšu, ka ar citu līdzīgu, bet krietni jaunāku, ir bijusi izcili pretīga saskarsme ne šī iepazīšanās portāla publiskajā čatā. Runa nav par to, ka es ar to jaunieti gribēju iepazīties, jo tāds nebūt nebija mans mērķis, bet viņš man pirmais "piesējās" un pēc tam pastāvīgi līdz pat čata kā tāda likvidēšanai visu laiku bāza sprunguļus riteņos. t.sk. panākot vairākas reizes izbanošanu uz laiku- izdomāja neesošas lietas, nopulgoja citu acīs un šis kroplis visulaik aizsedzās ar savu invaliditāti itin kā brīvbiļeti riebeklībām. Par viņa izdarībām čatā tika rakstīts pat portālā sudzibas.lv, jo sociopāts Jānis ar savu pastāvīgo vēlmi iepazīties, "ņaudot" par savu stāvokli un nomelnojot sāncenšus, krita uz nerviem daudziem un daudzām, taču paradoksāli - un tipiski sociopātiem- tajā pašā laikā veiksmīgi menedžeja savu fanklubu čatā, kurš šī tipa izteikumiem uzgavilēja un labprāt piepalīdzēja sev netīkamo izbanošanā. Nav izslēgts un ir dibinātas aizdomas, ka tas cilvēks ar personības traucējumiem slēpās arī aiz izdomātiem profiliem, jo savu foto viņš apkārt nemētāja, tāpat kontaktinfo, toties citus, kuri-pārnestā nozīmē-atkailinājās sabiedrības priekšā izsmēja. Jānim vēl raksturīgi bija rakstīt "flodot" ar ārkārtīgi daudz smailijiem, pat tad, kad galīgi neiederīgi, tādējādi bezjēdzīgi piepildot publisko čatu ar mērķi, lai pievērstu sev meiteņu uzmanību, kuras viņu pažēlotu un apmierinātu "ego". Interesants fakts, kas man iešāvās prātā, ir, ka šis tipiņš- pēc dabas stukačs- ir no pilsētas ar viņam piemērotu vārdu spēli nosaukumā- bij. Stučkas.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu