Vai uzturēšanās iepazīšanās saitā dara jūs laimīgus?

Kādēļ jūs nositat lielāko savas dzīves laika daļu šeit tā vietā, lai apmeklētu publiskus pasākumus, kursus, muzejus un iepazītos ar izglītotiem cilvēkiem?

solvitas  Tak darbā jāsēž, kādu kursi, izstādes un publiski pasākumi? Vispār man riebjas visādas prezentācijas, tad jau labāk sēdēt te un gaidīt princi, A ja nu!

tool  Šeit ekspromtā atrodu partneri īsākam vai garākam laikam, ar kuru ķert kopīgus iespaidus un padalīties ar atsevišķi gūtajiem.

Vai dara laimīgu?

Noteikti nē.

Tas ir tikai instruments ceļā uz to. Ceļš ir galvenā "fiška".

drufulis  Drīzāk jau tāda kā atkarība tāda pati kā Facebook. Sēdēt, lasīt kādus sūdus citi sarakstījuši un pašam reizēm piebalsot..

gobis  šeit vairāk izglītotu
kā uz ielas ...

Epifanija  kāpēc, domā, ka neviens nekur nedodas un neko neapmeklē, pat satiekas un šķiras? jādomā, ka šī ir tā vieta, kur visi atgriežas un izliekas, ka ir laimīgi, bet tā nav, pārsvarā te ir nelaimīgu un ar sevi neapmierinātu cilvēku, kuri šķiet cenšas, kā nu sanāk, lai kļūtu laimīgi, jautājums ir cits, kādēļ nesanāk tādiem kļūt?

VECA_PIEPE  Nē, manis te nav. Omīts, es tāpat kā Tu, esmu muzeja izstādes zālē, aplūkoju jaunievestos eksponātus un pierakstīdama atziņas pierakstu blociņā ar zīmuli, caur to arī nododu Ohujiņam ziņu par savām aktivitātēm.

rihtigais  Jūtos šeit ļoti laimīgs, mans smaids par to liecina

burleska  Nē, bet reizēm gadās kādu foršu cilvēku caur šejieni iepazīt, un tas gan dara laimīgu ;)

mis_parkere  Naktīs muzeji ir ciet :D

AivarsN  Salīdzinot ar citiem laika nosišanas veidiem,uzturēšanās šeit,vismaz nav bīstama maciņam, veselībai un dzīvībai. Tas ir līdzīgi kā aizraušanās ar loterijām. Lai gan lielā laimesta iespējamība tik pat niecīga,tomēr cerība esot muļķu mierinājums. Vēl šeit var iegūt daudz noderīgas informācijas,sevišķi jau par pretējo dzimumu. Bet kam ir informācija,tam pieder vara. Par laimi to gluži nosaukt nevar,taču savs prieciņš tiek.

runcis  Publiskas vietas ir kā momentloterija, var paveikties var arī ne. Oho var veikt atlasi pēc izvēlētajiem parametriem, netērējot laiku tukšiem randiņiem.

fargo  kas par muzeju, kas par izstādi? kur?

baluba  Tā jau nemaz nav, arī šeit gadās pa kādam izglītotam cilvēkam ;)

Deisa  Uz Ķelni netieku, sēžu vienam kundziņam pie pakaļgala. /Nelaimīgi laimīgi noelšas/

EIZHENIJA_FINKA  Muča, bez tevis - NĒ!!!..:)

fargo  taisni nenopriecāties, cik konkrēts un saturīgs piedāvājums! kāda pilsēta, kāds muzejs, kas par izstādi? pofik, laikam.

varbūt pat labi. vismaz tu nepiedāvā iestāties nezināmas iestādes rīkotos nezināmos kursos, uz nezinamu laiku, nezināmā pilsētā. arī labi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu