Kas ir bailes?

Kā Jūs raksturotu kas ir bailes? No kā jūs baidāties? Vai cilvēkam ir nepieciešamas bailes?

InJanis  3 2 Tautiete Geisha !!!!

Bailes-stiprakas cilveku emocijas, seks, tieksme pec keksa ( esana ) un t.t seko tikai pec tam.

TOP nr 1-bailes.

P.S. Labs, vecs pssihologisks, akigs izteiciens, iraid..................... visi cilveki baaidaas,tikai galigs mulkis nebaidas, bet.......... vajag tikai..........atrast, un palaist taas bailes sava valja.
2018-10-09

Jurijs55    2 Bērnu filma Prikĺjučenija želtogo čemodančika uzreiz ienāca prātā. 2018-10-09

InJanis  3 2 Tautiesi !!!!!

Man kauc kad gudra, meditacijas nodarbiba stastija, ka iraid labu laaba Padumjku multfilma ( milja un pukaina ) par temu ´bailes ", tur skiet mazs tigerens atbega pie maammas sudzeties, ka dikti nobijies no kada nezvera............................

Nezvers baismais, izradijas vina pasa atspulgs tuveja strauta.
2018-10-09

Laurencia  3 3 Visu baiļu pamatā ir bailes no NĀVES.
Tas ir dabīgs aizsargprocess..

Kad nebaidies no nàves, tad daudzas bailes pašas pazūd..
2018-10-09

InJanis  2   Tautiesi !!!!

Visu bailu , bailes pamata ir tas ka mes baidamies no ta ko mes nezinam ( ari nave ).

Piem Anglu-Argentiniesu kara laika, par Folklendu salam 80 gados, argentiniesu specvienibu karaviri panika bega, no ta ka uzzinaja ka anglu korpusa sastava viniem preti stav dienesta esosie gurki ( Nepala dzivojosa cilts, ko rekrute vesturiski anglu armija ).

Propogandas rezultats bija tads, a Argentiniesu labi apmacitajiem zaldatiem, ieboreja ka gurki nesa nazus-kukri, ij uzreiz nogriez pretiniekam galvu ( ta teikt "bez bazara") ko smuki ieliek lidzpanemtaja groza.

Protams ka neviens argentinietis nekadus Nepalas gurkus pat zurnalu bildites nebija redzejis.. bet................bailu efekts 100 proc bija panakts.

Bailes, bailes, baailes.

P.S. Man loti interesanti skiet minetie gurku nazi-kukri ( ja ir luste varat pamekleties neta,youtuba skiet ir pat cmukas pamacibas, kas un ka ), bet......................kads sakars LetBananaLandes, medibu-ierocu veikaliem, ar gurkiem, vai naziem kukri, kurus iespejams stance tepatas, kauc kur baltkrievijas nelicenzetaa garaza.
2018-10-09

Sara7    7 Man bail no interneta- visu laiku liekas, ka kads vero no tas puses... 2018-10-09

InJanis  2 3 Tautiete Sara !!!!!

Noeej pagraba,
Iesledzies taja,
elpo ta klusinam, klusinam,lai pat pelites tevi nedzird,

Pec menesa iznac no pagraba,
ij konstate, ka pasaulei pa 104,5 proc ir pilnigi PO kur tu biji, ij no ka tu baidies.
2018-10-09

Kurts69    8 dabīgs aizsargmehānisms. Ieteicams neignorēt. 2018-10-09

Jurijs55    1 (Ie)domas par (iespējamām) sāpēm vai zaudējumiem. 2018-10-09

Tinga  1 8 Runā, ka vislielākās cilvēka neapzinātās bailes ir "ka mani nemīl"...No tā arī izriet-bail uzticēties, bail ļauties un paļauties...Jo mazāk cilvēkā mīlestības (te domāju "ar mīlestību un labestību skatīties uz pasauli"), jo lielākas bailes no visa...Tā domāju es... 2018-10-09

Drole    1 Cilveekam ir nepiecieshams iemaaciities izprast un kontroleet savas bailes.

https://www.youtube.com/watch?v=CSV5KJqSlFY
2018-10-09

Drole    1 13:49

"Argentiniesu labi apmacitie zaldati" ir Markesa literaara fikcija. Folklendos uztureejaas treshaas shkjiras jauniesauktie no karsta klimata zonas, bet "argentiniesu specvienibas" tika nosuutiitas patruleet uz Chiiles robezhu, jo hunta visvairaak baidiijaas no chiilieshiem, nevis britiem.

"The Gurkhas arrived two weeks before the war ended, fired few shots, took three prisoners, suffered only a handful of casualties and never reached the Falklands capital of Stanley.

But Gabriel Garcia Marquez, the distinguished Colombian writer who received the 1982 Nobel Prize for literature, tells another, vastly more colorful version of their exploits. Describing them as the "legendary and ferocious Nepalese decapitators" in a recent article circulated widely in the Spanish-speaking world"

https://www.quora.com/Do-Argentinians-hate-Gurkhas-because-of-the-Falklands-War-If-not-how-are-Gurkh
as-seen-in-Argentina
2018-10-09

NL_O    6 Dabisks aizsargmehānisms. Nebaidās tikai jukušie. 2018-10-09

rihtigais      Bērnībā bija bailes no miličiem, kāpēc nezinu : ) 2018-10-09

cirteejs      Bērnībā bija bailes no miličiem, kāpēc nezinu : )
Vēl nesen dzirdēju, ka viena jažematj savu knēveli baidīja, "pridjotpoļiceiskijizaberjot!"!
2018-10-09

Polaarlapsa    3 Nav labākas sajūtas kā pārvarēt bailes ...adrenalīns un mīkstas kājas . Patīkami izrāpties ārpus savas komforts zonas un pārvarēt to, kam sākumā neparko neticēj ka spēj 😀👍 2018-10-09

Kurts69    2 no savas komforta zonas ir jauki izrāpties, kad labi apzinies, ka tiksi tai zonā atpakaļ. kad šīs pārliecības nav, kad bailes ir pāniskas, kad apzinies reālu apdraudējumu, tad prieka ir maz un sāc novērtēt to, kas tev dots. 2018-10-09

jurks      Visvairāk bail no tā, kas ir paredzēts tieši un vienīgi tev- man, tas ir- katram no mums ir savs uzdevums, kas paredzēts tikkai un vienīgi individuāli katram no mums, un noskaidrot to var paanalizējot savu iekšējo baiļu pasauli- tas kas izraisīs vislielākās bailes ir tas mūsu aicinājums, no kā mēs, ar visiem spēciņiem, cešamies izvairīties! 2018-10-09

Ivars_on      Jā, pamatā no tā , ko saucam par NĀVI. Dabisks aizsargmehānisms, jo lai vai kā patiktu vai nē, esam dzīva, miesīga radība ar saprātu - dzīvnieki-zīdītāji. Tikai saprāts, apziņa, zemapziņa ir pielikušas savas bailes, kuras NAV citām dzīvajām būtnēm.Apm.tā.

Nu man protams arī pamata bailes no lielās ´´N´´ , ko minēju-nekaunos par to. Nākamās - no elles (ja tāda pastāv) fiz. sāpēm, vardarbības, vienatnes, augstuma, cilvēku neadekvātas reakcijas...vispār daudz, daudz, daudz no kā.

Uz jociņa nots - Lasīju arī par fobijām, un visdīvainākā, kas tiešām izraisīja smaidu bij šāda:

PANISKAS BAILES, KAD KAUT KUR PASAULĒ TAVU FOTOGRĀFIJU VĒRO....

PĪLE!
2018-10-09

Skarlete      Kapēc tāds jautājums, Geisha?
Es baidos no sevis. Nu un...??!
2018-10-09

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu