Iepazīšanās inetā...

atļaušos nocitēt vienas dāmas viedokli: vīrieši iedalās trīs grupās....Pirmkārt ,slimie ar novirzēm....Otrkārt...Precētie,kas meklē pa kreisi jājamas joberenes...Treškārt....Vīrieši,kuriem visa bagātība ir viena tarba mugurā un ,kas meklē kur pie kādas iesildīties
kāda Jūsu pieredze?? Vrb tik traki nav?

janisqwerty  Viena daama acimredzot dereejusi tikai biologiskai izmantosanai un komplekso komunaalo pakalpjumu sniegsanai ! :):):) Ir pietiekosi citu daamu ,kuras tic Santa -Klausa esamibai ,milestiibai peec seksa un savai izredzeetibai ! Sapnjot nav aizliegts , tas padara kraasainaku suuro ikdienu ! Gan viena , gan citas daamas prasti ir buutnes dzivojosas taalu no realitaates !

nazis  Ar nelielām redakcionālām izmaiņām, tādās līdzīgās trīs grupās var sadalīt arī dāmas, kas meklē iepazīšanos inetā. Dāmām vēl ir arī ceturtā grupa.

ISA  Nav gan! Vienkārši tāds tādu pievelk.

janisqwerty  Nazim ! ceturtaa grupa buutu geneetiskas mulkes ar ierobezotaam ,praata , logikas un spriesanas speejaam ,kuru riciibu nosaka instinkti un pamatvajadzibas ???

Astronaute  Ir normāli, izglītoti, turīgi, psihiski un fiziski veseli vīrieši. Pašai arī tādai jābūt + koptai, ne pārāk resnai, ne ar domu visas savas problēmas uzvelt satiktajam vīrietim. Tad arī atradīsi tādu, kādu gribi. Bet .... Ir jāsarakstās, jāsazvanās, jāiet uz randiņiem. Tas atņem laiku un enerģiju. Bet ... Mums taču māca, ka pie attiecībām jāstrādā, vēl jo vairāk - pie to izveidošanas.

Dezyree  Janisgerty, jā jā, sapratu...ticu mīlestībai pēc sexa un kondicionierim pēc šampūna, un losjonam pēc skūšanās! Amen!
Tēmas sakarā- kādu laiku atpakaļ netīšām uzklikškinājās kādas meitenes anketai, 22 gadi un raksta "precētos un tamlīdzīgus kropļus lūdzu mani netraucēt!" sapratāt??? Voo! :))))

incels  Sievietes iedalās - vientuļajās mātēs, resnajās un vecajās.

Spoguliitis  Kaadas acis, taadu arii to pasauli redz.

magone4  citāts - vsm. manā vecuma grupā pārāk liela sieviešu/vīriešu disproporcija...tāpēc visām nesāk ..:(

kas nesanāk visām? sekss? tā nu gan te pietiek visām. Ja nu vienīgi kāda vēlās apprecēties, tad varbūt nesanāk. bet - vai vajag? kādreiz jāpadomā, vai patiešām vēlmēm būtu labi piepildīties.

un par tematu - tāpēc jau pasaule ir tik skaista,ka esam tik dažādi. un precētie taču ir tik jauki. vienmēr pacentīsies neuzrauties, no lieka netraucēs.
slimie. ir arī tādi. bet tos var ātri atšifrēt.
plikdirši? nu kāpēc gan lai nebūtu, varbūt kādai tieši tādu arī vajag. atmazgās, sasildīs,pabaros...

Lenita  Jautājums bija par pieredzi un varbūt tik traki nav (c).
Tik traki nav.
Ja attiecības veido jaunībā.
Vēlākajos gados gan jau, ka ir visas šīs uzskaitītās grupas un neuzskaitītās.
Un ir ļoti jāpalaimējas, lai satiktos cilvēki, kuri papildina viens otra ikdienu jaunām krāsām!

Geisha  Kāpēc cilvēki ir jādala kaut kādās kastās?
Interesants fakts - vācietes savus vīriešus uzskata kā nekam nederīgus indivīdus. Kad es viņai pastāstīju, ka daudziem Lv vīriešiem ienākumi ir 650 eiro mēnesī, bet prasības kā Sauda Arābijas šeiham, tad viņa saprata, ka vācieši nemaz nav maisā bāžami.

sangukuLV  Un vel ir tie kurus sievietes atshuj,pat neuzsakot saraksti.

sangukuLV  >Astronaute
Cepums Tev-vai pat divi!

raina1970  Ir gan tēmā minētie personāži, gan arī normāli, adekvāti, interesanti un feini vīrieši. Tā kā atbilde uz jautājumu būs- nav, nav tik traki, ka tikai 3 grupas un tās pašas- viena par otru trakākas.

preilene  Tik traki nav. Ir arī feini vīrieši.

VILFORS  atļaušos nocitēt vienas dāmas viedokli: sievietes iedalās trīs grupās....Pirmkārt ,slimās ar novirzēm....Otrkārt...Precētās,kas meklē pa kreisi jājamus joberus...Treškārt....Sievietes,kurām visa bagātība ir viena tarba mugurā un ,kas meklē kur pie kāda iesildīties
kāda Jūsu pieredze?? Vrb tik traki nav?

Nav tik traki gan, jo tādi nav tikai vīrieši , kā redzat.

Kurts69  no teiktā varētu secināt, ka sievietes meklē tikai un vienīgi nākamos vīrus, bērnu tēvus vai vismaz mūža mīlestības. Tikai tā nu tas nav un to es varu pateikt 100%. bet vispār viens no iemesliem kāpēc arī sakarīgi vīrieši kļūst izvairīgi ir tieši šī sajūta, ka sieviete ir iecepusies atrast to "Īsto/vienīgo" un jau pirmajā randiņā sāk plānot kā minimums nākamo desmitgadi!
Šī skriešana notikumiem pa priekšu un kaut kāda apsēstība ar gadsimta izcilāko attiecību izveidošanu arī rada problēmas.
varbūt dažai labai mazliet derētu atslābt, piezemēt savas prasības un izvērtēt pašai sevi ar kritiskāku aci. Nekalt plānus, bet mierīgi iet soli pa solim. Iespējams, tas ir tikai mans minējums, tad arī atradīsies normāli vīrieši.

riks086  Dalīt jau var visādi. Droši vien, arī minētajam dalījumam ir pamatā noteikta empīriska pieredze. Un gan jau ka vēl ir kādas daļas, grupas, slāņi utt. Tikai ko tāds dalījums un apstiprinošas/noliedzošas/neko neizsakošas atbildes uz uzdoto jautājumu dod autorei? Nu labi, par kaut kādu % palielināja pamanāmību šeit.... un viss
Arī es dalu cilvēkus divās daļās: vieniem es patīku, bet otri var iet dirst - tādu uzrakstu reiz redzēju uz t-krekliņa pazīstamajam žurnālistam Mārim Zanderam. Man iepatikās. Laikam esmu viņa domubiedrs.... :))))))))))))

miers2  tematā pieminētais "vienas dāmas viedoklis" ar vīriešu iedalījumu no sieviešu skatu punkta varētu būt derīgs pielietošanai turpat visās dzīves situācijās - ja vīrietis nepiekrīt visam, kā sieviete vēlas , tad vienmēr derēs teiciens, ka tas ir "slimais ar novirzēm". Ja viņš nebūs gatavs paklausīgi dzīvot zem tupeles, tad derēs arī otrais apgalvojums, ka tikai meklē "jebereni" :) Bet ja vēlēsies kopdzīvi, taču savu dzīvokli labāk gribēs atdot saviem bērniem nevis "joberenes" bērniem, tad vienmēr derēs trešais iedalījums- kā arī atkal labi derēs pirmais. Jāsecina,ka no sievietes viedokļa šāds iedalījums ir universāls :))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu