Vakari kopā

Labrīt! Klāt ir piektdienas vakars un brīvdienas, tāpēc radās tēma - kā jūsuprāt būtu jāpavada vakari lai izveidotu vai stiprinātu attiecības ar otru cilvēku? Ir kāds jūsu "Ideālais" viena vakara vai ikdienas vakaru plāns?

dardedze  1 18 Wrong! Kādam jābūt otram cilvēkam, lai tu gribētu ar viņu pavadīt piektdienas /otrdienas u.c. vakaru kopā-no šī gala jāsāk! Tad derēs arī sēdēšana kopā blakus un skatīšanās tālumā. Mēs ar kaķi tā darām: 2019-01-25

Tessa  4 10 Kurt, tu stabili neesi viirietis. es jau kuro temu veroju, vechiem tadi jautajumi izraisiitu stuporu.
man arii, ja godiigi. vai nu es esmu viirietis.

labakas vakara attieciibas ir, ja ir miers. berni izaugushi, pipli divi vien. mozgus ar karoti need, pieljauju, ka var pastaigaties, vismaz tagad man tam ir laiks. ka jastiprina? naglas jadzen?
nu ok, palasiishu, ko citas raksta. guru.
2019-01-25

riebekle  2 6 Piektdienas vakari ir domāti tam, lai sagatavotos sestdienas vakaram. :) Mans ideālais vakars - glāze vīna, sprēgājoša uguns krāsnī, miers, klusums, grāmata vai filma, vai mūzika ausīs un laba pļāpiņa ar kādu foršu cilvēku online. Un lai mani liek mierā. 2019-01-25

Jason    13 Ja attiecības jau ir... ņemot vērā vēsos/šļūdoņainos laikapstākļus, ideālajā variantā būtu iesēsties mīkstā krēslā zem sedziņas, paņemt dāmu klēpī un, baudot labu vīnu, paskatīties kopā kādu jauku filmu. 2019-01-25

preilene    9 Zini, Kurts69, ja otrs cilvēks ir svarīgs, tad laiks viņam vienmēr atradīsies. Kaut vai uz miega rēķina. Jo, ja esam laimīgi, tad jau gulēt nemaz ar tik daudz nevajag.
Darba dienu vakaros nevajag neko daudz – pietiek just otru cilvēku blakus. Var ieritināties kopā uz dīvāna zem plediņa un kādu filmu pirms miedziņa noskatīties.
Brīvdienās – tas jau jāskatās pēc interesēm. Bet noteikti laiku, ko pavadīt kopā un parūpēties vienam par otru, var atrast.
2019-01-25

burleska    5 Gulēt gultā un mīlināties- mīlēties :) Fonā var būt arī filma :) 2019-01-25

Jason    8 burleska, bet ja fonā futbols..? :) 2019-01-25

burleska    4 Jason, tad var būt problēmas, ja kāds atbildīgā momentā lec gaisā un sauc "Urā, iesita" :D 2019-01-25

Nakte  1 10 Ja esat attiecību sākumposmā - tad iziet kaut kur ārā, pasēdēt kādā ēstuvē, kur dzīvā mūzika, vai stāstu vakari - tagad tādi arvien biežāk organizējas.
Ja ilgāk esat kopā - piektdien var aiziet uz kādu koncertu, filmu,
vai arī aizbraukt uz kalnu paslēpot. Vai ar distanču slēpēm - daudz kur blakus ir nomas punkti.
Brīvdienās- ko sirds kāro - aizbraukt kopā kaut ko apskatīt, izstaigāties svaigā gaisā.
Lai nejustos noguris - ir jādara kaut kas aktīvs - slēpot, slidot, pastaigas, dejas un tml. Tad rodas jauna enerģija! Meklējiet jaunus kopīgus hobijus, aktivitātes, ja vecie apnikuši!
Svaigs gaiss - skaisti skati- garšīgas pusdienas svešā pilsētā... romantiska pastaiga - varbūt pat noīrēta viesu māja..
Arvienvārdsakot - meklējiet jaunas pozitīvas emocijas! Mašīnā iekšā un prom no rutīnas!
2019-01-25

Jason    3 Bet tas "urā, iesita" reizēm var radīt papildus... pacēlumu atbildīgajam brīdim! :D 2019-01-25

preilene    8 Kurtiņ, mīļais, nenokar snīpi – vienkārši mēģini, kaut kad izdosies arī Tev tās attiecības (nu, ja pats to, protams, vēlies). Vienkārši, jāatrod īstais cilvēks un jāļaujas.
Vienas receptes mums visiem nav – kas vienam der, citam nē. Vienam nepieciešams pastāvīgs kontakts ar otru, citam pietiek ar apziņu, ka tas otrs un es esam KOMANDA, lai arī kur viņš atrastos.
Man arī vajadzīga brīvība un daudz mana laika, tāpēc pietiek ar dažiem kopīgiem vakariem nedēļā enerģijas apmaiņai (komandas gara stiprināšanai) un tad – aidā – katrs dara savas svarīgās lietas. Bet jābūt tai komandas sajūtai.
2019-01-25

fargo    6 problēma ar jums ir tā, ka ar laiku sāk zust ticamības moment jebkam. jā, es visparinu. bet saproti, cilvēki maina nikus ātrumā, kurā cits pat nepaspētu aci nozibināt, ģenerējat tēmas. kaut ko argumentējat. tad pienāk jauna diena, trollis kaut ko, kaut kur izlasa, saklabina tēmu, it kā tas būtu par viņu(sievieti vai vīrieti, kā nu kurā gadījumā) un tad pārdzīvo un strīdās un... viss ir nahren falšs kā grjobanijs margarīns.
vairs neuzticas. kur kadreiz bija, vai varēja būt empātija pret personu, ir palikusi tikai vienaldzība. cilvēku līdzcietību nevar ekspluatēt bez gala. es ne par tevi. es vispār.
beigās netic vairs nekam un izsmej. viena ākstīšanās. ot apspried to pie kamīna vakarā.
2019-01-25

DanaL    17 Manuprāt, attiecības stiprina jebkuras kopā pavadītas nodarbes, pat visprastākās. Iespējams, ka tieši tās visvairāk. Ja mans vīrietis atnāktu man palīgā nomizot kartupeļus vakariņām vai pievienotos trauku mazgāšanā, tas man nozīmētu daudz vairāk par visādām dāvaniņām.
Es pat varētu noziedoties un kopā ar viņu paskatīties uz smukiem futbolistiem vai hokejistiem.
2019-01-25

SpoguliitisTM    4 Plaani ir atshkjiriigi. Koopiigs gan ir viens. Lemts tiek kopiigi. Saskanjojot. Taa, lai otrs nepaliek viens. 2019-01-25

riebekle  1 2 kurts69, piekrītu, ka ar gadiem (un mēs kopā, draudzībā+ laulībā, esam jau gandrīz 29 gadus) iestājas kaut kāda rutīna, jo daudzas pamatlietas ir gadiem runātas un izrunātas, tāpēc paliek vairs tikai aktuālais un tas, kas interesē, vairs nav nepieciešamības nemitīgi kopā esot sevi apliecināt, tomēr ir vakari, kad arī man patīk ielīst vīra padusē un vienkārši kopā paklusēt. :) 2019-01-25

SKUTERS  3 3 Džeison, mani šķebina mūžīgais ,,labu vīnu". Tas ir sūda stereotips. Vēlēšanās izrādīties smalkiem un cēliem. Tu gribi teikt, ka spēj regulāri tempt ,,labu vīnu" un sēdi šai portālā? Sievietes lielākais relišers ir maks un ja Tev tāds būtu, Tu šeit netusētu. 2019-01-25

Jason  1 2 Skuters, man tiešām patīk labi vīni. Bez klišejām. Patīk arī citi labi dzērieni... bet nu nedzirdīt taču dāmu ar viskiju. ;)
Līdz "lielam makam", pēc šejienes ne pārāk gausīgo dāmu uzstādījumiem, mazliet nedavelku. Bez tam, ir jau vēl arī manas prasības pretī... :D
2019-01-25

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu