Virietis sadavina davanas, iztaisa dzivokli remontu pe tam aprecas un tad parmainas sit sievu un parm

Kurts69    9 šo bezsakaru derētu izdzēst 2019-03-25

EIZHENIJA_FINKA    7 kurt, uz ekrāna ta izdzēsīs, a ko ar galvu sadarīsi? 2019-03-25

fargo    3 laikam no telefona raksta. tādu likstu ir daudz. rozā brilles liedz redzēt, attaisno, ignorē. tagad ir realitāte.
senmāšu metode - piedzirdi un paskaties, kas notiks. viens jokos, dejos, padarīs sevi par muļķi un izrubīsies salātbļodā, bet cits... meklēs kašķi. ar kādu. un ir, kas neatpazīst raksturu. pat pusmūžā. tad sliktas lietas kļūst neizbēgamas.
bet pēc kā ir jautāts, nav skaidrs. padoms, ko darīt?
2019-03-25

EIZHENIJA_FINKA  1 22 ja jau garumzīmes jāliek pašiem, tad jāliek:
vīrietis sadāvina dāvanas, iztaisa remontu dzīvoklī un aprēcas........
2019-03-25

fargo    7 ženij, beidz! es mammu atceros. kad viņa par atraitni palika. visus tos dalbajobus. sākumā viss ir labi. es pat saprotu, kā uz tā uzraujas. ir kaut kā tā, ka mēs labi saprotam savu dzimumu, bet par otru ir labāka vai sliktāka nojausma...
tam bija labs iemesls, kāpēc jaunais brūtgāns ja nedabūja tēva svētību, varēja tīt makšķeres, pat ja abi mīlnieki viņu lādēja un gauži raudāja. tas pats otrādi. mātes pazīst sievietes, paļauties uz pieredzi nav aizspriedumi, bet dzīves ziņa.
to stāstu ir tagad tik daudz.
2019-03-25

Gunitaa    9 Un Tev to vajag??? 2019-03-25

siikaa16  1 7 Jāiet uz policiju un jāraksta iesniegms. Ja nevēlies vairs būt kopā, tad jāšķiras. Šķiršanās gadījumā dāvanas var paprasīt viņš atpakal (likumiski pienākas). Par remonta izmaksām arī var pieprasīt atlīdzību, bet viņš var arī neko nedabūt. Ja esi uz to visu gatava, tad rīkojies. Citas sievietes, tādu izturēšanos pacieš, jo vīrs daudz pelna. 2019-03-25

neko  6 2 Ja sit - tātad mīl:)
Bet ja nopietnāk - tā pat vien neviens nevienu nesit, acīm redzot ir kaut kādas būtiskas atšķirības starp to kas sanācis un to ko gaidīja.
Tas ka problēmas nevajag risināt sitot ir tikai viena no problēmām. Vēl paliek jautājums kas viņu tik ļoti neapmierina. Izklausās pēc "labi tas beigties nevar nevienā variantā".
2019-03-25

fargo  2 11 murka(un jums nevajadzētu tādu segvārdu lietot, pamainiet, tas ir necienīgs pret sevi), saprotiet, neviens normāls cilvēks nesit otram tā-pat. pat! ja ir dusmīgs. neviens. atkarībā no rakstura, dusmīgs vīrietis pabauros kā bullis, pagaudos kā vilks, vai aizies uz savu alu laizīt "emocionālās brūces". sist vīrieši nesit. noteikti ne sievas un ne sievietes. savas vai ne savas.
tā ir uzvedības problēma, kuru nevar atrisināt ne te, ne kaut kā sarunājoties. pie tā pierod. cilvēkam ir stress un viņš močī. 90+ % gadījumos tikai un tikai vājākam, kur nekas pretim nedraud. dzīvē to sauc par čmo. gadās arī tā. ko darīt? norobežot sevi no tā cilvēka. sākumam. un lielais vairums sieviešu šo sākuma soli tā arī nekad neizdara.

tikai pēc tam var kaut ko tālāk. bet es teiktu, ka ir jāturas pa gabalu no frukta, kas jūs sit, tāpēc, ka redziet garastāvoklis ir slikts. nu, vai ods iekoda.
2019-03-25

raina1970  1 10 Klasiskais stāsts par - varmākas/upura līdzatkarību un attiecībām sādā tandēmā. Nekas labāk nepaliks, paliks tikai sliktāk, posmi starp sišanu saīsināsies, agresijas lēkmes paliks negantākas, tās izprovocēt varēs dajebkas. Un tad ir divi varianti- vai nu vienā jaukā reizē nositīs, vai upuris tomēr aizmuks, un saņemsies , lai to varmāku no savas dzīves dabūtu ārā. Piebildīsu- izskatās, ka bez profesionāļu palīdzības neiztikt. Nevajag sevi mānīt, ka dāvanas, lūgumu piedot, nožela- nozimē to, ka sišana nekad neatkārtosies, tie ir vislielākie maldi. Būs, un būs aizvien niknāk. 2019-03-25

siikaa16  3 3 Var mēģināt mierīgajā periodā ar viņu aprunāties. Daudzi saprot, ka tā ir problēma. Tomēr, tikai daži meklē palīdzību pie ārsta. Tad, tas ir liels darbs abiem un jābūt ļoti lielam sievas atbalstam. 2019-03-25

Luusila  3 5 Man kaut kāds tēvainis mēģinātu kulakus vicināt- da viņš rīta gaismu nesagaidītu.
Aita.
Un ne jau pēc kāzām izmainījās. Vienkārši viņš tāds jau bija, tikai meitietis negribēja saskatīt. Negribēja attaisīt ar rozā dāvanu miglu piepūstās acis un apskatīties ar skaidru prātu, kas tas ir par fruktu.
2019-03-25

RebelXO    3 Sit pretī.
Būtībā tas nav jāpieļauj.
2019-03-25

fargo    5 ne, ne. vajag nošķirt sevi telpā no uzbruceja. es tev saku, neklausies tos cilvēkus, kas draud ar pannām.
parasti, ir liels pārspēks, tev kā sievietei tik liels, ka nav izredžu. parasti, ir reibums. sāpes ir 2x mazākas. nekāda pannu aizsardzība nestrādā.
saproti, sieviete lūsila mēģinātu pretoties. bet viņa ir aptuveni 20-40cm zemāka. tas nozīmē, ka katrs fizisks gājiens būtu 2x līdz 4x smagāks viņai.
tas viss tā nenotiek. tās ir sekundes. gandrīz visi konflikti beidzas mazāk kā desmit sekundēs. nekādu pannu nav, neko nevar paspēt. un spēks ir tik pārāks, ka pretošanās ir bezjēdzīga.
ko darīt?
slēpties. vēlreiz - norobežoties. durvis. aizslēgtas durvis. auto durvis. dārziņa durvis. suns. un tad prom. ja ir iespēja.

pretošanās cilvekam, kas ir 40 cm augumā par tevi lielāks ir kā mušas mēginājumi iepļaukāt pastnieku. tas viss ir iedomas. norobežoties. bēgt. un tad jau ar instancēm.
2019-03-25

Tessa    8 nekas nemainiisies, ja ta vieta, lai riikotos, cilveks jauta foruma Katasvarejabut un komantagaddariit.
ja gribetu saskatiit, saskatiitu, nav 20 gadi. ja gribetu aiziet vai izdziit, dariitu to.
ne, vinja jauta par dziivi ar talbrauceju un tad cep temu par vardarbiibu.

necienja visupirms pret sevi jums, madam.

Tad, tas ir liels darbs abiem un jābūt ļoti lielam sievas atbalstam (c). Te nu var redzet, ka siikaa16 nav sista. ar durem pa nierem un ar galvu pret sienu. nez, ka tad runatu? neka personiiga, tikai fakta konstatacija.

varmakaam ir jasezh cietuma. bet postpadomiju valstiis uz shadam lietam piever acis. nu kas tur tads, tas tak notiek aiz durviim, biezhi neviens neko ne dzird, ne zin. pie tiesu eksperta krajas papiiri katram gadijumam. nu, ja nositiis, tad redzes, ko talak.
nu un plus vel rodas viedas sikologjes. japaciesh, jaarstejas, jaatbalsta. liidz pirmam izsistam zobam. aga.
pareja pievienojos Luusilai.
2019-03-25

raina1970    6 Sist pretī būtu iespējams tad, kad 1) ir labi trenēta sieviete, ar pirmo sitienu to kuili, sorry, noliks gar zemi.. 2) sieviete spēj saņemties, saorganizēties, nenobīties, nekrist panikā vai nenolēmēties no negaidītības, un - atgriežamies pie nr1// -jo tiešām, kā fargo saka- tas nav ilgspēlējošs moments, tās ir sekundes, kad redzi, ka ceļas roka- un sekos sitiens( vai jūti, ja tas notiek pienākot no aizmugures), un nav laika ilgi domāt- vai nu grāb to kas pa rokai un bliez, vai mūc... nu vai arī saņem pa ķobi, un staiga ar zilu aci.Bet ir jau tā, ka sievietei doma par sišanu vien - bieži ir nepieņemama- kā tad es -tik labi audzināta, kā tad es tagad sitīsu, var tak sarunāt.. Šajā gadījumā- neko nevar sarunāt- ir jāglābj sevi un bērnus( ja tādi ir un ir varmakam pa rokai). 2019-03-25

Luusila    2 fargo, sieviete luusila ir pagara auguma un trenējusies kopš bērnu dienām kādā specifiskā sportā; es gribētu teikt, ka tās tiešām varētu būt sekundes, bet ne ar tādu rezultātu, kā tu domā. Ar līdzvērtīgi trenētu vīrieti būtu grūtāk, bet cik liela varbūtība ar tādu apprecēties un nezināt viņa spējas... 2019-03-25

Darvins    6 viņš tevi dauzīs tik ilgi cik būsi ar viņu kopā ! ar tevi pašu viss nav kārtībā, jo mentāli vesels cilvēks nebūs kopā ar varmāku. nekādi ārsti viņam nepalīdzēs. ja negribi lai tevi sit tad šķiries un pārtrauc jebkādas attiecības. tavs vīrs ir primitīvs, tups vecis ! visticamāk ar tieksmi uz alkaholismu , nodzertām smadzenēm.
skarbi ir tas , ka tu nešķirsies un turpināsi ar viņu dzīvot kopā. kā es to zinu ? zinu...tas ir tāds kontingents. DZīvoju laukos tur dažas zilām acīm staigā un mīl savus sitējus.
2019-03-25

hjuumans    4 lūsi, nu... labi. tu esi trenēta, bet viņas nav. un nav ne garas, ne lielām rokām. labākais, ko viņām darīt ir izbēgt sitienu. un tie apdullina. bēgt. ja nu reiz ir laba lieta, ko māca holivudas filmas sievietēm - bēgt. mest visu, kas pagās uzbrucēja ceļā un radīt šķēršļus. jo viņi ir dzēruši un visdrīzāk sapīsies savā galvas urīnā, mēģinot panākt. tā ir vislabā rīcība, nevis panna. kas pret alkohola apdolbītu galvu tikai vēl vairāk izsauks agresiju. man nevajadzēja tevi minēt manā atbildē, tu parasti ļoti saprātīgi atbildi. 2019-03-25

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu