Kādas tiesības vīrietim dod laulība?

Kādas tiesības vīrietim dod laulība?

No juridiskā un no praktiskā viedikļa dzīvē.

Es meklēju tādas tiesības un neatradu nevienas.

neko  10 8 Tikai kopīpašuma, un arī tikai tad, ja līgumā tas nav atrunāts citādi.

Bet priekš kam tev tiesības? Par tiesībām parasti interesējas tie, kam ar personīgo varēšanu problēmas. Tas tomēr tāds "vājāko un nevarīgāko aizsardzības mehānisms" vairāk. Kas var, vienkārši dara un par tiesībām daudz nedomā, jo nav nepieciešamības.
2019-05-09

av2  5 12 gribi saakt kachaat pravas? 2019-05-09

neko  4 14 Nu tāpēc jau teic, ka vis no varēšanas nevis tiesībām atkarīgs. Neviens nenāks un tevi nesargās - vai nu pats tiksi galā... vai nu netiksi. 2019-05-09

Marija_Anna  14 12 " ... kurus tu biji nopelnījis ģimenei " , lūk, ģimenes daļa-sieva ar bērnu, arī " savāca " savu daļu. Jo bija laiks, kad viņa vienkārši nevarēja pelnīt. Iznēsāja mazo, baroja. Dekrētā. Pēc tam strādāja ne tik intensīvi, jo atkal vajadzēja vairāk uzpasēt slimojošo bērnu.
Ja nespēji saglabāt ģimeni, tad ir tiesības pēc Civillikuma un visiem citiem likumiem. Arī pienākumi.
Tāpat kā sievai.
Un pēc tam arī bērnam.
Ar tādu domāšanu tev nevajadzēja laikam veidot to ģimeni. Kā tad tu neaprēķināji visu laicīgi?
Es ceru, ka tev ar laiku aizvainojums un dusmas pierims un spēsi uzturēt normālas attiecības ar bijušajiem tuvajiem cilvēkiem.
Starp citu. Bērns tāds paliks līdz mūža galam . Tavējais. Tad nesačakarē jūsu attiecības.
2019-05-09

Tessa  14 20 nu, manuprat, autoram nekad nav bijusi nedz normala sieviete blakus, nedz gimene ka tada, plus jajauta, kada sabiedriiba vinjsh apgrozas, ja vinjam tadi priekšstasti par lauliibu, plus autors nekad nav milejis un sanjemis pretmiilu, plus labak nesakt vispar neko ar tadam domam, tam nebus nekadas jegas un viss bus sachakarets jau sakne.

cilveki shkjiras, tas ta notiek, bet normaliem vecakiem berni un to attieciibas ar tevu ir arpus abu attieciibam. mes ar viiru vienojamies par ikmenesha naudas summu, toreiz ta nebija liela, alimentus nekad neesmu pieprasijusi. bernam ar tevu daudzu gadu garuma ir labas attieciibas, tiekas, kad grib, nekad nav noskanjots pret vinju. iipašumu gan sadalijam oficiali, jo tas tika iegadats kopdziives laika. attieciibas mums labas. kas nav pareizi? tavu priekšstasti? tas ir tikai tavas problemas.
ir japrot gan dziivot civilizeti, gan shkjirties normali, ja gadas. nevis raudat par izkapti, kura pec 10 gadiem var but par celoni negadijumam.
Vaimanfrīdis.
2019-05-09

Minka_Runcim  8 12 Tessa pateica precīzi !
Zinot šī vīrieša viedokli par sievietēm, attiecībām kuru viņš paudis PA dažādās tēmās tad attiecības , laulība viņam vispār nav domātas.
Neviena gudra sieviete ar tādu nekāds attiecībās neiesaistīsies.
2019-05-09

Tenors  16 11 Galvenais netrāpīties ceļā tādām kā Kiviča ex un tessa, tad nevajadzēs bojāt nervus un izšķiest resursus uz tiem, kas tevi nemīl!
"mes ar viiru vienojamies par ikmenesha naudas summu, toreiz ta nebija liela, alimentus nekad neesmu pieprasijusi."-nekāda "vienošanās", viss oficiāli, ar pārskaitījumu, likumā noteiktajā kārtībā.
"iipašumu gan sadalijam oficiali, jo" tāpēc mēs taču nomakšķerējām tieši šo kandidātu, ka novērtējām, ka viņš varēs pavilkt kredītu (apmierina mūsu prasības), + labi izskatās, noderēs priekš ...(apmierina mūsu prasības).
Ya vam tak skažu-kamēr pērtiķis dzīvs, varat klibot kopā, nevienam Viņš-izlietotais prezis-nav vajadzīgs.
2019-05-09

Tessa  10 13 :DD kartejais trollis megjina pieshut nepieshujamo :D
ceru, ka trollim ir arii izraksti no manas internetbankas? :D krediiti mums nekad nav bijushi, vot skade. ko nevar teikt par tenoru, koroch, pat gaisu izlaist nemak, viss garam podam :D
tapec klibo vien talak, ne prata, ne dedukcijas.
2019-05-09

Marija_Anna  5 4 Tiesības iet roku rokā ar pienākumiem. Visām iesaistītajām pusēm.
Un cik cilvēcīga būs tiesību un pienākumu realizācija, tas jsu atkarīgs no katra iesaistītā cilvēciskajām kvalitātēm.
2019-05-09

AivarsN  14 9 Un kāpēc tieši sievietes ir vairāk ieinteresētas precēties,bet vīrieši ir daudz piesardzīgāki? Tieši tāpēc,ka vīrietis ar precēšanos iegūst tikai pienākumus,bet nekādas tiesības. Taču sieviete iegūst visas privilēģijas un praktiski nekādus pienākumus. Jeb kurā brīdī viņa var vīrieti uzmest un materiālā ziņā visbiežāk būs tikai ieguvēja. Vīrietis ar saviem bērniem varēs tikties tikai tad,ja sieviete to atļaus,bet dabūt bērnus pie sevis ir cerība dabūt tikai tad,ja tiesā izdosies pierādīt,ka sieviete ir noziedzniece,vai neglābjama alkoholiķe. Un arī tas vēl uz jautājumu. Toties alimentus maksās pēc pilnas programmas,neatkarīgi no tā,vai viņam pašam paliek līdzekļi izdzīvošanai. Ja nē,atvilks no pensijas.Mēs jau sen dzīvojam matriarhātā,ja kāds to vēl nav pamanījis. Ja nu tiešām vīrietis ir nolēmis precēties,tad rūpīgi jāizvērtē,vai pietiks veselības un spēs izdabāt visām sievas kaprīzēm un noturēt viņas uzmanību,lai neaiziet pie cita. Pat ja viņa dzers un vazāsies apkārt,pirms šķirties,vajadzēs rūpīgi izvērtēt,vai būsi gatavs zaudēt savus bērnus un ar saviem alimentiem apmaksāt viņas piegulētājiem alko. 2019-05-09

tracums82  4 7 Prast apmierināt sievieti un pie reizes gūt baudu pašam- tā ir tiesība vai pienākums? Es te nerunāju par tirliņiem, kuri nemāk ne vienu, ne otru. 2019-05-09

sandra111  8 6 tiesibas??? blaviens-sac ar PIENAKUMIEM!!! 2019-05-09

dzjuuda  4 4 Ja precās ar aprēķinu, tad jābūt arī gatavam uz to, ka kaut kas rēķinos var noiet greizi. Un ne jau vienmēr tas aprēķins ir materiāls, bieži vien tas ir emocionāls, psiholoģisks. Var taču tiesāties un ņemt bērnu pie sevis dzīvot, savā pilnā aprūpē, un nebūs nevienam(bijušajai) nekas jāmaksā(uzturlīdzekļi), un jālūdz(laiks ar bērnu). Tik daudz plusu! 2019-05-09

Dvinsky  3 2 tiesības uz bezmaksas (ļoti nosacīti) seksu :D 2019-05-09

rokons  3 4 Tiesības nosaka Civillikums sadaļā par laulāto tiesībām. Tas arī viss 2019-05-09

Cerinju_Peeteris  5 11 Man ir 6 sjkjirsjanaas pieredzes .. 5 kaa apraksta meitenes te .. normaalas .. bez traumaam un cienjpilnas :D bet vienaa gadiijumaa es sjkjiiros no juristes .. detaljas izlaizju .. bet replika — appreceeju jauku meiteni .. bet izgliitiibas celjaa vinja uztreneeja juristiem profesionaali nepieciesjamo MANVIENMEERTAISNIIBA un CITIVISIMELO tostarp LIKUMSIRMANAAPUSEE :D ja biju pirms tam Poruka maigais romantikjis :D tagad varu nokost citu pirkstus pat no 100 m attaluma un darba cimdos :D 2019-05-09

Drole  6 6 Ja persona ir tik tupa, ka nav speejiiga atrast Civillikumu, tai daudz par agru praatot par lauliibu. 2019-05-09

AivarsN  4 7 Bez maksas šodien tikai siers slazdā.
Dzjuuda. Tiesa vienmēr būs sievietes pusē. Lai vīrietis iegūtu tiesības audzināt savus bērnus,viņam jāsagādā neapgāžami pierādījumi tiesai,ka sieviete nav spējīga bērnus audzināt un tas var bērniem būt pat bīstami. Pat ja bāriņtiesas pārstāvji konstatēs dzeršanu un kautiņu,vismaz pirmajā reizē taču nabaga māmiņai var piedot. Tāpēc arī advokāti ne labprāt ir gatavi pārstāvēt vīrieti tiesā,jo izredzes uzvarēt ir ļoti niecīgas.
2019-05-09

Cerinju_Peeteris  4 13 Tostarp laikmeta nelaime ir ka feminisms LR ir specifisks — nevis liidzveertiigas visu [8] dzimumu tiesiibas .. bet gan atnjemt taas viirietim neko pretii nedodot proti paturot savas veesturiskaas dzimuma privileegjijas :D nu kaut kas liidziigs krievu kara veteraaniem .. nam pologaajetsja ..

kaa reiz kaads LV kristiesju radio — nau nozjeelojamaaka radiijuma pasaulee par pusmuuzja viirieti heteroseksuaalu 2-3 nepilngadiigu beernu teevu ..
2019-05-09

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu