Cik veselīga ir bieža riekstu izšaušana?

Uģis Kuģis ieteica 40 dienu atturēšanās periodu un pēc iespējas retāku riekstu izšaušanu, jo tā organisms zaudējot milzīgu fosfora un cituvērtīgo vielu daudzumu? Nu, lāb, tas jau Kuģis, bet vai kāds zina, kā ir patiesībā? Teiksim riekstu izšaušana reizi dienā vīrietim ir pozitīvs vai negatīvs process no medicīnas viedokļa?

fargo  4 3 jābūt ir tā>
"Bet netiklības novēršanas labā lai katram ir sava sieva un katrai sievai savs vīrs.
Vīrs lai izpilda savu pienākumu pret sievu un sieva pret vīru.
Sievai nav noteikšana par savu miesu, bet vīram un tāpat vīram nav noteikšana par savu miesu, bet sievai.
Neatraujieties viens otram, kā vien uz kādu laiku pēc pašu vienošanās, lai atrastu laiku Dieva lūgšanai, un tad turieties atkal kopā, lai sātans jūs nekārdinātu jūsu nesavaldības dēļ."


"Bet laulātiem es pavēlu, tomēr ne es, bet Tas Kungs: sievai nešķirties no vīra,
un, ja tā ir atšķīrusies, tad tai palikt neprecētai vai izlīgt ar savu vīru un vīram neatstumt sievu.
Bet pārējiem saku es, ne Tas Kungs: ja kādam brālim ir neticīga sieva un tā vēlas ar viņu kopā dzīvot, tad viņam to nebūs atstumt.
Un, ja kādai sievai ir neticīgs vīrs un tas vēlas ar viņu kopā dzīvot, tad viņai to nebūs atstumt.
Jo neticīgais vīrs ir svētīts caur sievu, un neticīgā sieva ir svētīta caur vīru; jo citādi jūsu bērni būtu nešķīsti, bet tagad tie ir svēti.
Ja neticīgais šķiras, lai tas šķiras, tādā gadījumā brālis vai māsa nav saistīti, jo uz mieru Dievs mūs ir aicinājis.
Kā tu, sieva, zini, vai varēsi izglābt savu vīru? Jeb kā tu, vīrs, zini, vai varēsi izglābt savu sievu?
Tik katrs lai dzīvo tā, kā Tas Kungs tam piešķīris viņa daļu un kā Dievs kuru ir aicinājis. To es tā noteicu visās draudzēs."
(apustulis pāvils, jaunā derība, bībele)

bet ja no sevis un īsi, lai vīrs "šauj arā riekstus" cik labpatīkas viņam un viņa sievai, ja ir gatavi bērniem. viss cits arpus tā ir - nē.
2019-06-10 11:55

neko  1 17 Vīrs, kas 40 dienas sievu bez seksa atstāj riskē ar ļoti lielām nepatikšanām. Ka minimums ar saviem nerviem, bet var gadīties arī fiziski miesas bojājumi.

Gaļu vajag ēst, tad nebūs jābaidās ka organisms zaudē vairāk, kā uzņem:)
2019-06-10 12:16

JurisK    1 Onaneet veseliibas noluukos nevajadzeetu biezhaak kaa reizi nedeeljaa. Citaadi tas paarveershaas par sliktu ieradumu, un cilveeks kaa viirietis ir pasaulei zudis. 2019-06-10 13:35

vangog      Kuros rakstos tas aprunāts? Nu neiegrimstu šajās gudrībās, daru pēc vajadzības,iegribām,,, 2019-06-10 13:52

nazis  1 2 Nezinu vai medicīnai būs šajā gadījumā uz akadēmiskiem pētījumiem balstīts viedoklis. Un no kurienes Uģis Kuģis ņēmis šādu ideju? Cik pārbaudīta tā ir?
Ir tautas pieņēmumi, iespējams, uz ilglaicīgu pieredzi balstīti. Ja vīram mūža otrajā pusē ir problēmas ar erekciju, prostatas izraisītām problēmām, tad tās sauc par slinko sievu slimībām, kas veidojas no ilgstošas atturēšanās. To arī uzskata par plikpaurības galveno iemeslu. Tāpēc nezināmā šeit vairāk par zināmo. Atliek vien eksperimentēt un dokumentēt rezultātus - nākamajām paaudzēm varbūt noderēs.
2019-06-10 13:52

beverina    9 1.Atkarigs no riekstu koka vecuma.Temperamenta.Veselibas stàvokĺa un kada vavere stav pretì. 2019-06-10 14:09

rokons    2 Visu likvoru kustība ķermenī ir fizioloģijas pamats.

Prostatas uzkrāšanās ir nevēlama parādība, tās noplūde nepieciešama diezgan bieži. Nezinu par pētījumiem, bet aptuveni 15 - 20 dienās būtu vēlama. Erekcija ir cits jautājums, tur jāmeklē iemesli, iespējams arī galvā.
2019-06-10 14:41

edding  4 4 Cik, nezinu, bet domāju, ka neizšauta ir neveselīgāka par biežu izšaušanu. 2019-06-10 14:44

nazis  2   14:37
Krišnaīti ir pilnīgi veģetārieši, un praktiski dzīvo celibātā. Dzimumakts viņiem ir tikai bērnu radīšanai. Tā ir pavisam cita filozofija.
Un no kā tad rodas testosterona pārbagātība? Ar katru dzimumaktu testosterona līmenis krītas, un lēnām atkal pieaug. Ar atturēšanos, sievas negribēšanu vai sīkas vaļas trūkumu savu vajadzību apmierināšanai, tas līmenis arī nonāk līdz maksimumam, ka mati sāk pazust no galvas.
2019-06-10 16:28

Virgo    1 Kaut kur lasīju, ja vīrietis katru dienu "izšauj riekstus", tad viņam NEKAD nebūs problēmu ar prostatu.
Lai gan tagad savas gudrās atziņas klārē katrs dakteris, kurš grib iegūt popularitāti....
2019-06-10 16:45

SpoguliitisTM    2 Atkal viens noteikums visiem...? Nu, nu... :) 2019-06-10 17:23

kokote  4 2 Torpēdiņ, vai tiešām seriāli un tagad vēl tas Kuģis? Kas viņš tāds, ko dzīvē sasniedzis, vienu brīdi bija, ka daļa pasaules (vairāk gan sievieškārtas) cēlās un gūlās ar Koelju citātiem, tad Ošo, tad Kuģis. Šķita, ka šī sērga vismaz te oho iet mazumā.
Ja reālu atbildi uz savu jautājumu vēlies (kas pēc būtības ir svarīgs tieši no fiziskās veselības viedokļa) varbūt tomēr uzjautā to uralogam vai vismaz sexologam, kā tur ar prostatas veselību un tā. Saka jau, ka potences uzturēšanai tomēr tā regularitāte vajadzīga. Katram vecumam savs. Un tie askēti jogas jau vispār ar sexu nenodarbojās.
2019-06-10 17:43

Marija_Anna  4 1 Viedie praktiķi.
Pasakiet, vai ir kāda atšķirība starp tīri fizisku tahnisku iztukšošanos un starp mīlēšanos ar savu iemīļoto , ne personu X, ar līdzīgu gala rezultātu? Gandarījumā un sajūtās.
Vai nav tā , ka tā spriedze tiek noņemta tikai daļēji, bet iekšējais iztukšojums tomēr nedod mieru. Nav lidojuma sajūtas.
Varbūt šeit ir meklējama daļa atbildes?
2019-06-10 18:21

SpoguliitisTM    6 Ja eediens nebuus pagatavots miiljotaas sievietes rokaam, tad arii eest nevajag... :D Aha, tuuliit! :D 2019-06-10 19:17

rokons    2 Katoļiem bija norma - 1 x mēnesī. Mārtins Luters sludināja 2 - 3 reizes nedēļā pašos spēka gados.
Ko nozīmē šie spēka gadi, tas katra paša ziņā un iespējās, bet neregularitāte ar lielām pauzēm nav ieteicama nevienā vecumā :)
2019-06-10 21:06

vilks28      Kas ir Uģis Kuģis ? Vai skanīgs vārds un uzvārds? Ja viņam patīk tak lai iebāž sev čiekuru dubenā . 2019-06-10 22:56

davis_    3 Viss ir jadarbina, lai darbotos, bet retāk kā gribās. Ja pa biežu, tad vīrietim zūd spēja tiekties uz jebkādu mērķi. Ne jau velti pornoslazdā viss ir pa brīvu, radot sabiedrību ar einukiem līdzīgām izpausmēm. 2019-06-11 16:24

ieva03    1 Ko tu, torpediņ,vari noņemties ar to uģi kuģi,kas viņš tev par gudrinieku liekas,kaut kādi murgi... 2019-06-11 23:55

Mazaa_naarinja  1 2 Itkā zelta vidusceļš veselības vārdā esot 2-3x nedēļā. Biežāk nav labi priekš vīriešiem - kaut kas bija ar pārāk zemu testosterona līmeni. Bet tas gan jau individuāli. Un retāk - nevienam nav veselīgi. Tāpat kā ēst retāk kā 2-3x dienā nav veselīgi.
Pie tam šādu biežumu iesaka ievērot pāriem, kuri grib tikt pie bērna, jo šādā laikā sperma paspēj atjaunoties pilnīgi.
2019-06-11 23:57

Pillerina      Nu, pūslis un zarna arī regulāri jāiztukšo, citādi esot akmeņi un citādi cieti agregāti, un liekais svars, un pumpaina āda, un kas tur vēl.
Tikai nez kāpēc tāpat pilns ar vēžiem sabiedrībā gan zarnās, gan plaušās, gan dzemdēs, gan pupos.
Personīgi zinu dažus ar prostatas problēmu ārsta uzskaitē, kas reāli bija/ir lieli jākļi. Vismaz paši lielās - man prostata, jālieto zāles. Taustits jau nav - ir vai nav problēmas :-)
2019-06-12 17:10

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu