Veiksmīgas iepazīšanās priekšnosacījumi

Vai jūsuprāt ir kādi apstākļi, kuru ietekmē varētu pieaugt iespējas iepazīties ar sev tīkamu cilvēku? Piemēram - regulāras pastaigas parkā, pucēšanās, vienmēr sejā smaids, piektdienas vakaros tusēšana klubos utt. Varbūt apkopojot idejas var palielināt izredzes un patukšot Oho dīkdieņu rindas?

baluba  Protams ka ir apstākļi. Bet ja cilvēks pats tos neredz un nesaskata, tad nez vai acī iebāzīsi.

janisqwerty  Pamatiigs alko daudzums, rokenrolls + haluciogeno seenu piipe lieliski paliidz gan iepaziities ,gan iepazisanos nostiprinaat ar t.s. ,,nopietnajaam attiecibaam ,, !!! :) :):)

janisqwerty  Klasiskaa iepazisanaas oho jareekina uz vismaz 50 eiro + antibiotikas . Tas buutu biskiit par daargu !

av2  veiksmiiga iepaziissanaas..tas ir kaada? Kas beidzaas ar ko?

Felde  Manuprat-vienigais kriterijs,buut godigam... Ja visi butu tadi,netelotu,neizliktos,buutu daudz vienkarsak-paskatijies,parunaji,un saprati-velos iepazit so cilveeku!
Diemzel,cilveki uzliek maskas.... Izliekas par tiem,kas nemaz nav. Veel kategorija-cietusi,un taa nocietinajusies,ka nekam vairs netic.
Ak jaa,veel ieziime-izliidusi no miskastes...tad nu taisaas par aristokraatiem... :) (ssadas vairak zinu sievietes)

preilene  Kurtiņ, notestē to jūru+saullēktu+romantiku. Ja rezultāti būs pozitīvi, padalies šeit. Tad oho dīkdieņi plūdīs tur straumēm.
Vienīgi tad, kad būsi ticis no visiem vaļā, Tev šeit vienam nebūs tā vientulīgi?

preilene  Bet, atbildot uz jautājumu, vienkārši jāiet tur, kur ir cilvēki un jābūt atvērtam kontaktiem ;)

AivarsN  Vislielākās izredzes satikt liktens nolemto ir tur,kur pašam vislabāk patīk atrasties. Mākslas cienītājiem,teātrī,koncertā,gleznu galerijā. Tiem, kuriem mīļākā izklaide ir iepirkties,var meklēt dzīves biedru lielveikalā. Slikti,ka iet plašumā paradums iepirkties internetā. Grūtāk iet dabas un dabīgā dzīves veida piekritējiem,jo mežā un citās nomaļās vietās neuzturās daudz cilvēku,bet svešā dārzā līst bez uzaicinājuma,ir bīstami. Tad nu atliek vien cerēt,ka īpaši nelabvēlīgos laika apstākļos,kāds dabas bērns būs iemaldījies internetā.😄

Letija  Pirms saullēkta?
Pieļauju, ka vēl piedevām vasarā, ne ziemā.
Varētu gadīties gan, ka nebūs daudz romantiķu šajā laikā.

RRAGANA  O, jā, Kurciņ! Vislielākās iespējas virtuāļiem iepazīties ir visa veida forumos, tērzētavās, čatos, rautos un PA&DG. Tad tie pārceļas uz draugiem, fb, inboksiem, gāmeiliem un vātsapiem. Un tikai tad-drosmīgākie izlien no migām un satiekas. A tā, parasti-satiekas pusdienlaikā, nokniebjas un po domam. Priekš kam iepazīties?!

Un pastaigas gar jūru ir otstojs. Bezgaumība. Elegances iztrūkums un figņa. Vajag dzīvot moderni, tobiš virtuāli :)

preilene  Kurtiņ, vai tirgus un sab.transports ir vienīgās vietas, kur esi bijis un cilvēkus redzējis? ;) Nu visur viņi ir - arī teātrī, kino, klubos, koncertos, veikalā, pat uz ielas. Nu izej sirsniņ ārā un palūkojies apkārt ;).

Agnieszka  Iepazīties var arī šeit, galvenais saprast, kāpēc tev to vajag un abpusēji laicīgi notīties no oho un tml. saitiem, ja cilvēks atrasts un kādu laiku to tā vēlas atstāt.

neko  Vēl vakar pārliecinājos, no rīta ap sullēkta laiku pie jūras var sastapt gandrīz tikai vīriešus:) Tas toč nav pareizais variants kā iepazīties.

RRAGANA  Kurciņ, nu ko Tu, rausīti, smukulīti, foršais foršulīti! Neņem pa pilnu vecu bābu! Uz priekšu, ej dzīvē! Ej uz tirgu. Centrālo! Tur ir TIK daudz babeņu, TĀDA izvēle! Kas vairāk garšo, tajā paviljonā meņģējies tā ilgāk. Tur skaties, kura ta nu pirks to, kas Tev garšo. Tad nu meties klāt, nopēti rokas(tobiš vai nav laulībstīpa), un rīkojies pēc situeišen: vai nu nejauši izgāz sapirktos augļus, vai nu uzgrūdies un “izslīdini” lasi no rokām daiļuvei, vai nu piedāvājies palīdzēt maišelī ielasīt karpełus. Var jau arī lupattirgus daļā palīdzēt izvēlēties kādu ķiteli vai vaska drānu.
Nu tak iespēju tik daudz! Pakustini smadzeni! Galvenais-nemulsti un sāc runāt pirmais. Smaidot :)

krumuzagis  var lasīt kurta vonegūta romānus un ģērbties kā ģērbjas cilvēki viņa romānos gan vīrieši, gan sievietes.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu