Kādi ir jūsu kritēriji, lai veidotu attiecības ar kādu cilvēku ?

Tad kas ir tas, kas rada to sajūtu, ka jā, tas ir mans cilvēks .

Epifanija  4 15 To vienkārši jūt, ieskatoties otram acīs un tam nav savādāka izskaidrojuma, kādi vēl kritēriji? 2019-11-02

Johaidii  1 4 Epifanija ir tuvu. Vilnis, Sajūta. Tad arī fiziskie parametri "neredzās". Kas no tā ilgtermiņā sanāk, tas jau cits stāsts. Ir pieredze tepat oho, kad izveidojās superīga sadarbība, pat ja nav dzirkstelīte saucamā :)

Te esošās dāmas, kuras mani ir pamanījušas, neļaus samelot. :)

Peace
2019-11-02

fargo    4 skaistākā. labākā. ka viņa tur gaida delonu, man ir vienalga. 2019-11-02

uzplanaledus    11 Viegluma sajūta sarunājoties, esot kopā, kaut kā tā. 2019-11-02

Epifanija    22 Mīļās dāmas iesaku vadīties pēc savām iekšējām sajūtām, padalīšos ar savu pieredzi šajā, uz randiņiem gāju ar lielām mocībām, ikreiz mani pavadīja nedrošības sajūta, bailes, lampu drudzis un sajūtas, ka man tas nav jādara, līdz visam tam atmetu ar roku.. un tad notika brīnums, ja to var nosaukt par kritēriju, manā priekšā nostājās cilvēks - viņš un manas iepriekšējās moku sajūtas bija noņemtas kā ar roku, es sajutos pati bez lieka uztraukuma un es to uztvēru kā signālu, tās bija citādākas sajūtas kā līdz šim un uz randiņu es skrēju, ne es lidoju un mana vienīgā vēlēšanās bija satikties ar šo cilvēku, kurš man esot kopā ar viņu, radīja drošības sajūtu un mieru, nekad iepriekš savā dzīvē es šādi nebiju jutusies, esot kopā ar kādu vīrieti - viņš bija īpašs, viņš ir īstais, tā lūk, es kopā ar viņu esmu laimīga, vairāk man neko nevajag! 2019-11-02

Kvarta  7   Epifānij, par ko tu strādā!?
Kādas attiecības, tādi kritēriji. Ja runā par romantiskām attiecībām, dzirksteli vajag.
Esmu piefiksējusi, ka man patīk puiši no Kurzemes. Vai tā Dievs cenšas kompensēt to, ka reiz man atņēmis trīcekli, iedalot to kurzemniecei, nezinu. Bet man patīk.
2019-11-02

mareo  6 6 Visaptveroši siltu un garšigu sajūtu viļņi un vibrācijas ķermenī, paaugstināts dzidrums galvā var norādīt uz to, ka ar šo cilvēku jums saskan. Jautājums tikai kurā virzienā būtu jārealizē šī saskaņa - tas nu soli pa solim tuvinoties, būtu jāatšifrē. Jaunībā šādas problēmas nepastāv - jebkura forša sajūta (tauriņi vēderā, erekcija zem vēdera) un gultiņā iekšā...un principā nebija slikti...tomēr....!? Ne vienmēr tās sajūtas būs stāsts par gultiņu vai iegansts mūsu fantāzijai būvēt nākotnes ģimenes ainas ar bērniņiem, sunīšiem un mājiņu pie ezera. Dažkārt tas var būt sākums kādam kopīgam vērtīgam profesionālam projektam - ekonomiskam, sociālam, zinātniskam. Var gadīties, ka tā var būt norāde uz intelektuālas draudzības iespēju...attiecību veidi var būt ļoti dažādi. Šeit es negribētu runāt par sievietēm, kas meklē drošības sajūtu un mieru - kā bērnībā. Tas ir pavisam cits stāsts - es runāju par aktuālām reālām pieaugušu cilvēku sajūtām nevis nostaļģisku, infantilu Déjà vu emociju. 2019-11-02

Marija_Anna    7 Kritēriji ir.
Taču tie paliek otrajā plānā, kad satiec fiziski cilvēku.
Tad nostrādā zemapziņa.
Un ejot negribas pielikt soli, bet gan palikt pussolīti iepakaļus, nodot “vadības grožus” vīrietim, pieturēties pie rokas, justies harmoniski.
P.s. Un tas nav “bālās jumpravas” sindroms.:)
2019-11-02

Piparkuka    10 Kad gribas pieglausties, apķerties, būt vienā telpā vai vienkārši- būt līdzās. Sajūta, siltums. Viegli, vienkārši (vai sarežģīti, vienalga). Kad otrs dalās, piem., ar maizes riecienu!! Jā, starp citu. Kad par tevi padomā un parūpējas 2019-11-03

fargo  1 14 ir reizes un gadiem ejot arvien vairāk, ka man liekas sievietes īsti neizprot vīriešus.
es pamēgināšu aprakstīt to, ko domāju.
ir tā, redzi sievieti un... vaaau! un ir vienalga, vai viņa tagad ir vakarkleitā vai džinsās un tkreklā. redze vīrietim ir kā cauri redzētu, nevienu nekrata tās drēbes tajā brīdī. kā viņa kustas, kādi pleci, dibens, kā pietupstas. vai kā mašīnā iesēstas. neko, neko nevar vairs viltot. ir skaidrs, kādas ir formas, kāds ir ķermenis.
nekāds tur "es esmu sakopta" nev būtisks. sakopta... kāda atšķirīga cik viņai smiņķu vai kādas smaržas, ja īstenībā viss ir maskētā realitāte, teiksim tā.
es būšu vulgārs tagad, krāns pulsē, kad ierauga to, kas der tev 100% uzreiz. sekunžu laikā. pilnīgi vienalga, kādas viņai kurpes vai rokassomiņa. vispār nekādas nozīmes. viņa strādā par pārevēju vai ir eugēnija da hrensviņuzinakas. uz gribēšanu tas neiedarbojas. par mantkārību es nestrīdos.
un tas viss ir tikai par ķermeni, jo pirmās klases sterva var būt gan pelēks seksīgs pelēns, gan venēra.
un tad nāk personība(jā, tā nāk vēlāk, jo pirmais ir acis un es domāju, kas to noliedz, vnk melo).
visseksīgākā čiksa var būt pirmās šķiras maita. tad ko? sieviete vīrieti var novest pie nervu sabrukuma kā "čiks" ar pirkstiem uztaisīt. un viss sesks nekā nav vērts, ja tev dzīve ir kaut kāda elle.
ko darīt?
nesteigties. viens ir tas, ka īstie cilvēki nesatiekas nejaušības dēļ. un tikai tad, kad tam ir gatavi.
var pakaļu pārplēst skrienot aiz seskiem un tolka var izrādīties nulle.
nesteigties. vai ir uzticama? kā viņa uzvedas? trokšņo kā deviņas bābeles kopā vai ir klusa? tev ir jagrib būt ar viņu kopā ikdienā. kā jūsu raksturi sader? vai jūsu uzskati par dzīvi sakrīt? vērtības?
tu nolem sevi ar kādu uz visu dzīvi. ar pulsu krānā vai festivāliem nepietiks. lai paiet gads. paskaties, kas notiks.
https://www.youtube.com/watch?v=0ZiM6ueCjfY
man ļoti patika kā viņa cīnījās par sava vīrieša dzīvību. tas ir svarīgāk
2019-11-03

qwertyijs  1 7 Tieši tā, KRITēRIJI, nevis empātija, simpātija, jūtu uzplaiksnījums, nejaušs, negaidīts, kas pats par sevi būtībā ir tas foršais. Te un citur notiek VēRTēšANA -der vai neder, kā tādu kurpju pāri vai kā lopu- kā zirdziņu izjādēm vai nobarojušos ruksi kaušanai..; neder, ciniski nomet malā, vērtē nākamo.. Sieviete nespēj izvēlēties no simtiem vai tukstošiem vīriešu, jo, redz , KRITēRIJU ir pārāk daudz un tāda opcija kā jūtas ir izslēgta . Vīrieši varbūt tāpat vērtē, bet mazāk, piezemētāk, reālistiskāk. Šajā burzmā , pilnīgi iespējams, neievērojam savu īsto cilvēku vai pat vairākus.. 2019-11-03

ube    8 Patiesa ieinteresētība. Pamatā te var sastapt virspusēju vēlmi pēc tuvības. 2019-11-03

Felde  1 5 Neliekullojiet,ir kriteeriji! Un pat,ja par tiem nedomaajam-vienalga-garaam paiet tuukstossiem,kurus pat neredzam,un tad naak taads,ko ieraugam! -tas jau ir kriteerijs,pec kada atlasam kandidaatus.... Un nestaastiet preteejo! Sajuutas par kopaa bussanu nak otrsskkiriigi! 2019-11-03

Tessa    3 savejo jut. kriteriji var but daudzi - viriškjigs, gudrs, godaviirs. bet ta sajuta, ka savs, ta, laikam, ir pari visam.
jo personiigi es nevaretu but ar pretpolu, man vajag tadu pašu, ka es.
2019-11-03

Caune  1 1 Tā ir vīrieša attieksme, rīcība un uzmanība, kuru man gribās papildināt un ienest attiecībās savu artavu. Tā ir iespēja runāt un būt sadzirdētai, pieņemtai. Tā ir kopīgā ķīmija, kura palīdz atrast līdzsvaru ar sevi un, līdz ar to, arī vieglumu attiecībās. 2019-11-03

Piparkuka    2 Felde- runa jau iet par attiecību veidošanu, nevis tas, ko raksta fargo un kas nostrādā pirmais- o!, kāds foršs, kāds seksīgs vīrietis, o, ar šo varētu visu ko.... Tas ir vizuālais un pirmais novērtējums pēc tēla un izjūtām, no skatiena vien. Kritēriji attiecībām būs pilnīgi kas cits... 2019-11-03

Felde  1 5 Attiecibu veidosana ir process,laiks,kaa arii darbs,arii visaa ssaja ir kriteriji,un,ja tie izradas netiikami,nekas nesanak,viss beidzas nesaakoties! Ja tiek sasteigts,un neredzeets redzamais-notiek laulibu sskkirsana,beigas.. vienmeer,itvisam ir kriteeriji! Kad nokrit brilliites,tad arii beidzas jaukais koopa bussanas laiks. Tad saakam suudzeties,jaa vinnss ir tik forss-BET! Un kur ir bet-tur ir kriteeriji-prasiibas,vajadziibas!
Citadi sanaak-appreceeju princi,izraadijas-krupis! :)
2019-11-03

Pillerina    5 Attiecību modeļi ir dažādi.
Civili, laulība, kniebšanās, dienests, nolemtība, pienākums un vēl citādi.
Kritēriji kam nopietnākam ir kritiski: izskats, prāts, izturēšanās, atbildība, vajadzība un patstāvība, kur iekšā ir nauda, statuss un cilvēcība.
2019-11-03

elfu_mazulis    7 Kādas attiecības? Lietišķas, draudzīgas, pāra?
Ja pēdējās, tad:
1) mana atvērtība attiecībām, kad vārtiņi ir ciet, pat "īstais" var neklauvēt;
2) vieglums sarunās;
3) sajūtas, kad zemapziņa jau ir nostrādājusi un meklē kāpēc jā, nevis kāpēc nē;
4) vai iešaujas prātā doma kāds varētu būt ar viņu seks;

Nu un tālāk jau atkal vieglums, cik viegli tiek pārvarētas loģistikas, sadzīviskas, raksturu nesaderības, slikta garastāvokļa, laika trūkuma u.c. problēmas. Ja sāc meklēt, kas cilvēkā besī, tad viss - nebūs. Ja "trūkumi" izraisa smaidu un šķiet otra rozīnīte, nu tad viss ir kārtībā.
2019-11-03

Tessa  5 13 nu kada veidošana, Felde. vai nu ir, vai nu nav. rupes par otru nav veidoshana. un tas mistiskais "darbs" un censhanas, un ja otrs nedod to pashu pretii, sakas parmetumi, ka saka, cauruma darbs un materials.

ir jabut viegli. bez mielem. ka puzle, saliekas divi gabali kopa ij viss. nevis šitas histerijas, darbs, veidošana. darba man pietiek katru dienu, lai vel majas ir "darbs pie attieciibam", ka tad.
2019-11-03

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Iepazīšanās internetā Vēlies iepazīties vai meklē draugus? Iepazīšanās internetā - viss par iepazīšanos internetā, atsauksmes, padomi, kā arī plašākā iepazīšanās sludinājumu datu bāze. www.iepazisanas-interneta.lv
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu